Internista Przemyśl

lekarz Włodzimierz Karbowski

Lekarz rodzinny, Internista

ulica Sportowa 4/6
37-700 Przemyśl

Bardzo dobry lekarz. Wyleczył mnie zaocznie. Postawił diagnozę trafną i postawił mnie na nogi. Doktor Judym.Wspanialy internista
Opinia dodana przez: An Rad
Miałam niestety styczność z lekarką na oddziale SOR szpitala w Rzeszowie przy ulicy Lwowskiej. Jedna wielka masakra. Trudno określić umiejętności medyczne, ponieważ moja mama, z pozoru na prawdę spokojna osoba wyszła od niej z płaczem bez badania. Przyjechałam z mama, osoba koło 60, z słabym samopoczuciem spowodowanym podtruciem oparami kilka dni wcześniej, do tego z nadciśnieniem, nerwami spowodowanymi sytuacja. Na dzień dobry została dosłownie OCHRZANIONA przez lekarkę, praktycznie za sama ...

lekarz Małgorzata Gofryk

Korzeniowskiego 11 lok. 2
37-700 Przemyśl

Mam pewnosc ,ze jestem w dobrych rekach.Prawdziwa profesjonalistka do tego ma tzw. nosa. Polecam ,ale slyszalam ,ze juz nie ma miejsc.

lekarz Jerzy Bielec

Kardiolog, Internista

ulica Sportowa 4/6
37-700 Przemyśl

Leczę się u w/w lekarza długo doskonale dobiera leki,wiele mu zawdzięczam gdyż dużo mi pomógł,mam zaufanie do niego,gdyż da się odczuć że chce naprawdę pomóc i za to cenię go najbardziej,że czuje się bezpieczna pod jego opieką Gorąco polecam.

Bogusław Dawnis

Internista, Endokrynolog

Gabinet Endokrynologiczno-Internistyczny Bogusław Dawnis Przemyśl ul. 3-go Maja 19
pl. Na Bramie 12 lok. 2
37-700 Przemyśl

Żałosny poziom kultury zarówno tego pana jak i jego współpracownicy. Pan lekarz w czasie wizyty - za którą płacę - prowadzi prywatną rozmowę przez telefon komórkowy. Wyznacza godzinę wizyty, po czym okazuje się się, że ta godzina nie ma nic wspólnego z rzeczywistością - trzeba siedzieć i czekać kilkadziesiąt minut. Natomiast jego współpracownica na Słowackiego, kiedy chciałem zapłacić za biopsję kartą, obrażonym i agresywnym tonem pouczyła mnie, że "tu nie ...
Opinia dodana przez: Witosław

lekarz SYLWIA ZUB

ul. Marcina Bielskiego 44C/11
37-700 Przemyśl

Wspaniała, cudowna, bardzo cierpliwa i konkretna Pani Doktor. Jest moim lekarzem rodzinnym od dłuższego czasu, zawsze znajduje czas dla pacjenta pomimo nawału pracy. Jest obleganym lekarzem w" Petrze" Warszawa i strasznie mi żal, że będzie pracowała tylko do końca czerwca br. Pani Doktor! Wracaj do nas szybko! Czekamy! Będziemy tęsknić!
Opinia dodana przez: Izabella

lekarz Krzysztof Tryczyński

Internista, Endokrynolog

Monte Cassino 16b lok. 84
37-700 Przemyśl

Na prawdę szkoda czasu na wizytę u Pana doktora. Na wizycie nie raczył nawet zbadać. Lekarz niekompetentny, nieuprzejmy, zbywajacy i drwiący z pacjenta... przykre ;(
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Barbara Szozda-Gross

Reumatolog, Internista

114 Szpital Wojskowy w Przemyślu

Przemyśl

Niezwykle kontaktowa, miła w obejściu, poświęcająca każdemu pacjentowi dużo czasu. Tłumaczy genezę i charakter każdej choroby traktując indywidualnie ksżdy przypadek. Bardzo dociekliwa w badaniach, traktujaca swoją pracę jako służbę drugim ludziom co w chwili obecnej rzadko się zdarza.
Opinia dodana przez: Jerzy1947

lekarz Andrzej Kudela

ulica Jana Nepomucena 13/10
37-700 Przemyśl

Niezwykle kompetentny, tłumaczący chorobę. sposób leczenia, jego praca w prywatnym gabinecie wynika z potrzeby niesienia pomocy innym ludziom. Chylę czoła przed takimi lekarzami.
Opinia dodana przez: Jerzy1947

lekarz Maciej Węglarz

Kardiolog, Internista

Monte Cassino 16b lok. 84
37-700 Przemyśl

Bardzo życzliwy i uprzejmy lekarz,zawsze znajdzie czas dla pacjenta i pomoże w trudnej sytuacji -a w takiej byłam (koarktacja aorty i destrokardia).
Opinia dodana przez: Magdalena Szczęch

Interniści w Przemyślu