Internista Przemyśl

Korzeniowskiego 11 lok. 2
37-700 Przemyśl

Mam pewnosc ,ze jestem w dobrych rekach.Prawdziwa profesjonalistka do tego ma tzw. nosa. Polecam ,ale slyszalam ,ze juz nie ma miejsc.

ul. Marcina Bielskiego 44C/11
37-700 Przemyśl

Wspaniała, cudowna, bardzo cierpliwa i konkretna Pani Doktor. Jest moim lekarzem rodzinnym od dłuższego czasu, zawsze znajduje czas dla pacjenta pomimo nawału pracy. Jest obleganym lekarzem w" Petrze" Warszawa i strasznie mi żal, że będzie pracowała tylko do końca czerwca br. Pani Doktor! Wracaj do nas szybko! Czekamy! Będziemy tęsknić!
Opinia dodana przez: Izabella

114 Szpital Wojskowy w Przemyślu

Przemyśl

Niezwykle kontaktowa, miła w obejściu, poświęcająca każdemu pacjentowi dużo czasu. Tłumaczy genezę i charakter każdej choroby traktując indywidualnie ksżdy przypadek. Bardzo dociekliwa w badaniach, traktujaca swoją pracę jako służbę drugim ludziom co w chwili obecnej rzadko się zdarza.
Opinia dodana przez: Jerzy1947

ulica Jana Nepomucena 13/10
37-700 Przemyśl

Niezwykle kompetentny, tłumaczący chorobę. sposób leczenia, jego praca w prywatnym gabinecie wynika z potrzeby niesienia pomocy innym ludziom. Chylę czoła przed takimi lekarzami.
Opinia dodana przez: Jerzy1947

Bielskiego 41 lok. 8
37-700 Przemyśl

wspaniały lekarz i człowiek ZAWSZE kompetentnie rozmawia z pacjentm umiejac wszystko wytłumaczyc zwykłymi słowami
Opinia dodana przez: danuta

Monte Cassino 16b lok. 84
37-700 Przemyśl

Bardzo życzliwy i uprzejmy lekarz,zawsze znajdzie czas dla pacjenta i pomoże w trudnej sytuacji -a w takiej byłam (koarktacja aorty i destrokardia).
Opinia dodana przez: Magdalena Szczęch

LAM Laboratorium Analiz Medycznych mgr Ewa Szwajkowkska - Chwalisz
Wodna 2
37-700 Przemyśl

Bardzo miły lekarz, który zawsze ma czas dla pacjenta i nie bagatelizuje niczego. Najlepszy lekarz z jakim miałam kontakt

ulica Słowackiego 85/16
37-700 Przemyśl

U Pani doktor Klepadło byłem 2-3 razy na wizycie i nie zawiodłem się w żadnym stopniu !!! Miła, uprzejma, zadaje wiele pytań i stara się pomóc. Wyniki badań tłumaczy i omawia po ludzku, mówiąc na co zwrócić uwagę. Widać dużą wiedzę i doświadczenie. Wizyty miałem wstępne i kontrolne, nie jestem osobą chorą, ale mogę polecić Panią doktor bo widać profesjonalizm i chęć pomocy.
Opinia dodana przez: Mariusz

Bogusław Dawnis

Internista, Endokrynolog

Gabinet Endokrynologiczno-Internistyczny Bogusław Dawnis Przemyśl ul. 3-go Maja 19
pl. Na Bramie 12 lok. 2
37-700 Przemyśl

bardzo dobry lekarz,polecam go innym.Lecze sie u niego juz rok czasu i z wizyty na wizyte jestem coraz bardziej zadowolony.

ulica Sportowa 4/6
37-700 Przemyśl

Leczę się u w/w lekarza długo doskonale dobiera leki,wiele mu zawdzięczam gdyż dużo mi pomógł,mam zaufanie do niego,gdyż da się odczuć że chce naprawdę pomóc i za to cenię go najbardziej,że czuje się bezpieczna pod jego opieką Gorąco polecam.

Interniści w Przemyślu