Internista Puławy

Internista, Endokrynolog

Centrum Medyczne Internus Sp. z o.o. Przychodnia Nr 1
aleja Al. Królewska 15
24-100 Puławy

„Lekarz” tragiczny, wizyta trwa 5 minut bez żadnych pytań same podstawowe badania i ciągle ta sama ustalona na początku dawka leku. Na moje sugestie, że mimo brania leku nadal tyję bez powodu i czuję się źle, stwierdził, że to nie wina niedoczynności tylko moja, bo zbyt dużo jem… porażka. Źle postawiona diagnoza spowodowała komplikacje zdrowotne… Przez tego człowieka obecnie nie rozstaję się z torbą leków dzień w dzień… Samo USG ...

lekarz Łukasz Wolański

Internista

Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDICAL" Spółka z o.o.
ulica Kołłątja 18
24-100 Puławy

Bardzo mily lekarz,przy badaniu bardzo delikatny,uspokajal,tlumaczyl co i kiedy robi.jest godny polecenia naprawde

lekarz Krzysztof Karaś

Internista, Lekarz rodzinny

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Puławach
ulica Bema 1
24-100 Puławy

Chciałabym podziękowac doktorowi za udzielenie fachowej pomocy dla mojej rodziny.Krzysztof Karaś lekarz który wszystko objaśni udzieli odpowiedzi na pytania a co najważniejsze postawi dobra diagnoze . Dziękuje bardzo fajnie że sa jeszcze tacy lekarze jak Pan Krzysztof Karaś.
Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Jolanta Kowalczyk-Bołtuć

Internista, Endokrynolog

Przychodnia Specjalistyczna
Partyzantów 43
24-100 Puławy

Cudowna, profesjonalna, serdeczna i bardzo fachowa. Pani doktor oprócz chorób endokrynologicznych zajmuje się również chorobami współistniejącymi.
Opinia dodana przez: Danuta

lekarz Barbara Zarychta

Centrum Medyczne Internus Sp. z o.o. Przychodnia Nr 1
aleja Al. Królewska 15
24-100 Puławy

Pani doktor jest bardzo dobrym specjalistą, jest zaangażowana w to, co robi, pomocna, życzliwa, kompetentna. Mam poważne problemy ze zdrowiem, od razu zleciła badania, gastroskopię, umówiła do specjalisty. Jestem pani doktor bardzo wdzięczna.
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Roman Śliwiak

Krańcowa 1/15
24-100 Puławy

Cudowny lekarz, świetne podejście do pacjenta. Cierpliwy z dużą wiedzą. Poświęca dużo czasu dla pacjenta. POLECAM.
Krystyna-Dęblin.
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Iwona Mazurek-Bogatko

Lekarz medycyny pracy, Internista

Centrum Medyczne Internus Sp. z o.o. Przychodnia Nr 3
Gen. Fieldorfa "Nila" 10
24-100 Puławy

Świetny lekarz, dokładnie i szczegółowo tłumaczy przebieg choroby. Pani dr ma " niesamowitego nos" w rozpoznawaniu choroby. Nie ogranicza badań, nie ogranicza czasu dla pacjenta. W gabinecie pacjent czuje się i wie, że dla Pani dr teraz jest najważniejszy. Szczerze polecam Panią dr i ufam całkowicie.
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Renata Machnikowska-Ostrowska

ulica Wojska Polskiego 1/27
24-100 Puławy

Lekarz godny polecenia. Mila uprzejma i pomocna odpowiada na wszystkie pytania pacjenta. udałam się z przeziębieniem w początkach ciąży pomogła przeziębienie przeszło jak reka odjał, a co najważniejsze Pani doktor nie stawia tylko na farmakologie ale i na o wiele zdrowsze metody naturalne
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Arkadiusz Budzyński

Internista, Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Zdrowie" s.c.
Wojska Polskiego 1/53B
24-100 Puławy

Okropny lekarz! Bucowaty, nieuprzejmy, ironiczny, przedmiotowe traktowanie pacjenta. Nie polecam! Bo to stracony czas.
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Agnieszka Piebiak-Dajewska