Internista Puławy

Krańcowa 1/15
24-100 Puławy

Cudowny lekarz, świetne podejście do pacjenta. Cierpliwy z dużą wiedzą. Poświęca dużo czasu dla pacjenta. POLECAM.
Krystyna-Dęblin.
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Krzysztof Karaś

Lekarz rodzinny, Internista

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Puławach
ulica Bema 1
24-100 Puławy

Chciałabym podziękowac doktorowi za udzielenie fachowej pomocy dla mojej rodziny.Krzysztof Karaś lekarz który wszystko objaśni udzieli odpowiedzi na pytania a co najważniejsze postawi dobra diagnoze . Dziękuje bardzo fajnie że sa jeszcze tacy lekarze jak Pan Krzysztof Karaś.
Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Iwona Mazurek-Bogatko

Lekarz rodzinny, Lekarz medycyny pracy

Centrum Medyczne Internus Sp. z o.o. Przychodnia Nr 3
Gen. Fieldorfa "Nila" 10
24-100 Puławy

Świetny lekarz, dokładnie i szczegółowo tłumaczy przebieg choroby. Pani dr ma " niesamowitego nos" w rozpoznawaniu choroby. Nie ogranicza badań, nie ogranicza czasu dla pacjenta. W gabinecie pacjent czuje się i wie, że dla Pani dr teraz jest najważniejszy. Szczerze polecam Panią dr i ufam całkowicie.
Opinia dodana przez: Elżbieta

ulica Wojska Polskiego 1/27
24-100 Puławy

Lekarz godny polecenia. Mila uprzejma i pomocna odpowiada na wszystkie pytania pacjenta. udałam się z przeziębieniem w początkach ciąży pomogła przeziębienie przeszło jak reka odjał, a co najważniejsze Pani doktor nie stawia tylko na farmakologie ale i na o wiele zdrowsze metody naturalne
Opinia dodana przez: Agnieszka

Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDICAL" Spółka z o.o.
ulica Kołłątja 18
24-100 Puławy

Bardzo mily lekarz,przy badaniu bardzo delikatny,uspokajal,tlumaczyl co i kiedy robi.jest godny polecenia naprawde

Centrum Medyczne Internus Sp. z o.o. Przychodnia Nr 1
aleja Al. Królewska 15
24-100 Puławy

„Lekarz” tragiczny, wizyta trwa 5 minut bez żadnych pytań same podstawowe badania i ciągle ta sama ustalona na początku dawka leku. Na moje sugestie, że mimo brania leku nadal tyję bez powodu i czuję się źle, stwierdził, że to nie wina niedoczynności tylko moja, bo zbyt dużo jem… porażka. Źle postawiona diagnoza spowodowała komplikacje zdrowotne… Przez tego człowieka obecnie nie rozstaję się z torbą leków dzień w dzień… Samo USG ...

ul. Józefa Bema 6/28

lekarz Anna Bis