Internista Puławy

Internista, Lekarz rodzinny

Centrum Medyczne Internus Sp. z o.o. Przychodnia Nr 3
Gen. Fieldorfa "Nila" 10
24-100 Puławy

Świetny lekarz, dokładnie i szczegółowo tłumaczy przebieg choroby. Pani dr ma " niesamowitego nos" w rozpoznawaniu choroby. Nie ogranicza badań, nie ogranicza czasu dla pacjenta. W gabinecie pacjent czuje się i wie, że dla Pani dr teraz jest najważniejszy. Szczerze polecam Panią dr i ufam całkowicie.

Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Krzysztof Karaś

Internista, Lekarz rodzinny

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Puławach
ulica Bema 1
24-100 Puławy

Chciałabym podziękowac doktorowi za udzielenie fachowej pomocy dla mojej rodziny.Krzysztof Karaś lekarz który wszystko objaśni udzieli odpowiedzi na pytania a co najważniejsze postawi dobra diagnoze . Dziękuje bardzo fajnie że sa jeszcze tacy lekarze jak Pan Krzysztof Karaś.

Opinia dodana przez: Jolanta

Krańcowa 1/15
24-100 Puławy

Cudowny lekarz, świetne podejście do pacjenta. Cierpliwy z dużą wiedzą. Poświęca dużo czasu dla pacjenta. POLECAM.
Krystyna-Dęblin.

Krystyna-Dęblin.

Opinia dodana przez: Krystyna

ulica Wojska Polskiego 1/27
24-100 Puławy

Lekarz godny polecenia. Mila uprzejma i pomocna odpowiada na wszystkie pytania pacjenta. udałam się z przeziębieniem w początkach ciąży pomogła przeziębienie przeszło jak reka odjał, a co najważniejsze Pani doktor nie stawia tylko na farmakologie ale i na o wiele zdrowsze metody naturalne

Opinia dodana przez: Agnieszka

Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDICAL" Spółka z o.o.
ulica Kołłątja 18
24-100 Puławy

Bardzo mily lekarz,przy badaniu bardzo delikatny,uspokajal,tlumaczyl co i kiedy robi.jest godny polecenia naprawde

Centrum Medyczne Internus Sp. z o.o. Przychodnia Nr 1
aleja Al. Królewska 15
24-100 Puławy

Lekarz bardzo miły i uprzejmy.Dokładnie tłumaczy jak zażywać lekarstwa. Jak dla mnie jest ok.

lekarz Anna Bis

Internista, Pulmonolog