Internista Pyrzyce

74-200 Pyrzyce

polecam, kompetentny.wszyscy lekarze tacy powinni byc, pacjent czuje się uspokojony,poinformowany o stanie i zagrozeniach.

Opinia dodana przez: krystyna

Od wielu lat mój lekarz rodzinny. Nigdy nie zawiódł mojego zaufania i oczekiwań

Od wielu lat mój lekarz rodzinny. Nigdy nie zawiódł mojego zaufania i oczekiwań

Witalis Woźniak

USG ginekologiczne, Ginekolog położnik

74-200 Pyrzyce

Moim zdaniem bardzo dobry lekarz, prowadził moją ciąże i nie miałam chwili zwątpienia. Wysyłał na różne badania, przeprowadzał często badanie usg. Nie mam się do czego przyczepić. Jeśli kogoś spotkała jakaś nie miłą sytuacja wydaje mi się, że akurat dr Woźniak nie miał po prostu na nią wpływu. Pozdrawiam

Opinia dodana przez: Ania

Stargardzka 9a lok. 4
74-200 Pyrzyce

SUPER LEKARZ NAPRAWDE SWIETNY;) zawsze wszytko dobrze wytlumaczy i pozartuje nigdy bym nie chcial innego lekarza:)

74-200 Pyrzyce

Bardzo dobry lekarz , zleca dla pacjenta to co konieczne dzięki niej i dr E.Andruczyk(Onkolog)żyję bo nie olała mnie i mojego problemu tylko szybko zareagowała.Dziękuje pani doktor z całego serca !!!

Staromiejska 2a lok. 1
74-200 Pyrzyce

pani doktor jest bardzo miła uprzejma,pomaga choremu w kazdej sytuacji.jest bardzo dobrym lekarzem z powołania,rzadko takiego lekarza spotkac.

74-200 Pyrzyce

Tarnowska ona niepowinna mieć miana tytułu lekarz zapomniala co to jest przysięga hipokratesa mój mąż po ciężkim urazie czaszkowo mozgowym leżący doprowadziła do śmierci walczylam o męża bardzo żeby choć mówił poruszał ręką był w ośrodku opiekunczo pielegnacyjnym gdzie opieka personelu jest bardzo dobra mąż robił duże postępy przy rehabilitacji tylko "dr"Tarnowska Romana wykonczyla go mąż zachorował przyszła opukala antybiotyk oklepywac na wezwania pielęgniarki bo z moim mężem jest bardzo źle 41 temperatury powiedziała jak się wyrobię to może przyjadę stan mego męża był krytyczny ona nadaje się tylko do wpisywania recept leczyć może na cmentarzu będzie jej łatwiej despotyczna z brakiem powołania na leczenie ludzi zadufana w sobie babsztyl ma na sumieniu życie mojego męża ocena dla niej 0 lepiej jej unikajcie

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ESKULAP Sp. z o.o.
Jana Pawła II 11
74-200 Pyrzyce

z hipocalcemi razem z doktorem pobłockim wprowadzili mnie w hiperrcacemie podając niesamowite ilości wapna zarówno w kroplówkach jak i w tabletkaach oraz witaminy D3 Takie dawki wykończyłyby nawet konia.zgłaszając objawy wysypki wzmożonego pragnienia pani dr czajkowska powiedziała mi ,że jestem cięzko chory człowiek i tak ma być Wylądowałam po tym leczeniu w

ul. Jana Henryka Dąbrowskiego 18c/6