Internista Racibórz

Szpital Rejonowy im. dr. Józefa Rostka w Raciborzu
ulica Gamowska 3
47-400 Racibórz

Jako lekarz rodzinny-kompetentna, uprzejma zawsze wyslucha pacjenta dokladnie wyjasnia przebieg choroby(mowi prawde o stanie zdrowia).Polecam Panią doktor nigdy sie na niej nie zawiodłam dobrze sie z nia wspolpracuje jako lekarz-pacjent.

ulica Wileńska 1
47-400 Racibórz

Polecam jak najbardziej Panią doktor. Jej podejście do pacjenta jest super. Prawdziwy lekarz z powołania. Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Miły Pacjent

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "RODOWITA"
Ludwika 4
47-400 Racibórz

Pani doktor jest wyśmienita w swoim fachu. Nigdy nie zawiodła uśmiechem, lekarstwem i profesjonalizmem :) Jak najbardziej polecam:) Nigdy nie spotkałem bardziej zorientowanego lekarza
Opinia dodana przez: Dawid

lekarz Anita Bluszcz-Rożnowska

Lekarz medycyny pracy, Internista

Wojska Polskiego 26b lok. 7
47-400 Racibórz

Pani doktor godna polecenia, kompetentna, miła wobec pacjenta, chcąca pomóc. O wysokiej kulturze i miłej powierzchowności

ulica Wojska Polskiego 11 c
47-400 Racibórz

Nie ma lepszego lekarza , prawdziwy przyjaciel pacjenta nie ma takiej choroby na która nie miał by odpowiedniej diagnozy , godny polecenia . Pozdrowienia Panie doktorze:) :)
Opinia dodana przez: anonim

lekarz Joanna Siutkowska

Lekarz rodzinny, Internista

Gabinet psychologiczny
ul. Kolejowa 19a ESKULAP
47-400 Racibórz

Indywidualnie podchodzi do pacjenta,poświęca mu bardzo dużo uwagi,jest miła ,serdeczna.Polecam.

Racibórz

Przede wszystkim wspaniała osoba z charakterem, specjalista z prawdziwego powołania o takich spacjalistow jest bardzo trudno w zasadzie juz takich nie ma jak pani dr Iwona Meca Teraz bardzo czesto napotykamy na lekarzyny ktorzy po skonczeniu studiow ewentualnej specjalizacji zasiedli za biurkiem i kabocieja BOZE UCHOWAJ od takiego lekarza niestety mamy ich coraz wiecej ,więc wszystkie chore serduszka polecam z całą odpowiedzialnoscia panią doktor Iwone Meca,
Opinia dodana przez: grazyna

Długa 2 lok. 2
47-400 Racibórz

Lekarz niegrzeczny, grubiański i arogancki. Podczas badania wykazał się kompletnym brakiem profesjonalizmu, nie wzbudził zaufania nie umiał podejść do pacjenta, który był w szoku. Wykazał brak kompetencji, nie wytłumaczył choroby, zignorował problem i dosłownie „pozbył” się pacjenta, który był w fatalnym stanie fizycznym i psychicznym

Racibórz

Miła, serdeczna i ciepła lekarka. Zna się na rzeczy, wiele razy trafnie stawiała diagnozę. Przeprowadza szczegółowy wywiad na temat danej dolęgliwości, bez problemowo kieruje na potrzebne badania. W razie pytań wytłumaczy, powtórzy, doradzi. Ma czas dla pacjenta, każdego traktuje indywidualnie. Najlepsza lekarka, z jaką miałam do czynienia!

Wojska Polskiego 26b lok. 7
47-400 Racibórz

Mnie akurat uratował życie , ale nie tylko , wiele razy pomogła mi terapia tego lekarza !!!

Interniści w Raciborzu