Internista Racibórz

Szpital Rejonowy im. dr. Józefa Rostka w Raciborzu
ulica Gamowska 3
47-400 Racibórz

Jako lekarz rodzinny-kompetentna, uprzejma zawsze wyslucha pacjenta dokladnie wyjasnia przebieg choroby(mowi prawde o stanie zdrowia).Polecam Panią doktor nigdy sie na niej nie zawiodłam dobrze sie z nia wspolpracuje jako lekarz-pacjent.

ulica Wileńska 1
47-400 Racibórz

Polecam jak najbardziej Panią doktor. Jej podejście do pacjenta jest super. Prawdziwy lekarz z powołania. Pozdrawiam

Opinia dodana przez: Miły Pacjent

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "RODOWITA"
Ludwika 4
47-400 Racibórz

Pani doktor jest wyśmienita w swoim fachu. Nigdy nie zawiodła uśmiechem, lekarstwem i profesjonalizmem :) Jak najbardziej polecam:) Nigdy nie spotkałem bardziej zorientowanego lekarza

Opinia dodana przez: Dawid

lekarz Anita Bluszcz-Rożnowska

Internista, Lekarz medycyny pracy

Wojska Polskiego 26b lok. 7
47-400 Racibórz

Pani doktor godna polecenia, kompetentna, miła wobec pacjenta, chcąca pomóc. O wysokiej kulturze i miłej powierzchowności

ulica Wojska Polskiego 11 c
47-400 Racibórz

Nie ma lepszego lekarza , prawdziwy przyjaciel pacjenta nie ma takiej choroby na która nie miał by odpowiedniej diagnozy , godny polecenia . Pozdrowienia Panie doktorze:) :)

Opinia dodana przez: anonim

lekarz Joanna Siutkowska

Internista, Lekarz rodzinny

Gabinet psychologiczny
ul. Kolejowa 19a ESKULAP
47-400 Racibórz

Indywidualnie podchodzi do pacjenta,poświęca mu bardzo dużo uwagi,jest miła ,serdeczna.Polecam.

Racibórz

Przede wszystkim wspaniała osoba z charakterem, specjalista z prawdziwego powołania o takich spacjalistow jest bardzo trudno w zasadzie juz takich nie ma jak pani dr Iwona Meca Teraz bardzo czesto napotykamy na lekarzyny ktorzy po skonczeniu studiow ewentualnej specjalizacji zasiedli za biurkiem i kabocieja BOZE UCHOWAJ od takiego lekarza niestety mamy ich coraz wiecej ,więc wszystkie chore serduszka polecam z całą odpowiedzialnoscia panią doktor Iwone Meca,

Opinia dodana przez: grazyna

Długa 2 lok. 2
47-400 Racibórz

Spełnienie oczekiwan postawionych przezemnie.

Spełnienie oczekiwan postawionych przezemnie.

Racibórz

Bardzo miła i uprzejma oraz kompetentna. Traktuje pacjenta tak jak powinien każdy lekarz.

Wojska Polskiego 26b lok. 7
47-400 Racibórz

Mnie akurat uratował życie , ale nie tylko , wiele razy pomogła mi terapia tego lekarza !!!