Internista Radomsko

Piastowska 4/42
97-500 Radomsko

Dr. Janocha. Profesjonalista, kompedium wiedzy medycznej i siła spokoju w jednym. Może być przykładem dla innych.

Opinia dodana przez: Witold

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie
ul. Piastowska 21
97-500 Radomsko

Pani Doktor - jedna z najlepszych lekarzy jakich miałam okazję poznać. Bardzo gorąco polecam !
Troska o pacjenta, wnikliwość, świetne podejście do pacjenta, uprzejmość, pełna profeska, doprowadzanie pacjenta do pełnej diagnozy - cała dr Mielczarek ! 🙂

Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Monika Buchalska

Internista, Lekarz rodzinny

Brzozowa 12
97-500 Radomsko

fachowa i rzetelna pomoc godna polecenia !!

fachowa i rzetelna pomoc godna polecenia !!

Przychodnia
Armii Krajowej 34
97-500 Radomsko

wizyta przebiegła w przyjaznej atmosferze. lekarz wyjaśnił mi przyczyny i leczenie choroby polecam.

Opinia dodana przez: Andrzej

Prywatny Gabinet Lekarski
Przedborska 10 lok. 8a
97-500 Radomsko

PANI DOKTOR RZETELNIE PODCHODZI DO PACJENTA, NIE ZBYWA JAK NIE SA JEDNOZNACZNE WYNIKI TYLKO SZUKA DALEJ POLECAM

lekarz Iwona Wajand

Internista, Lekarz rodzinny

Maria Jankowska Prywatny Gabinet Lekarski
ul. Bolesława Chrobrego 19
97-500 Radomsko

szukalam porady u roznych lekarzy niestety bezskutecznie. Dopiero dr wajand zdiagnozowala mnie dokladnie i zastosowala skuteczne leczenie.

Baczyńskiego 2
97-500 Radomsko

JEST TO LEKARZ Z PASJĄ. Z KAŻDĄ SPRAWĄ MOGĘ SIĘ DO NIEJ ZWRÓCIĆ.W MOJEJ OCENIE TO WSPANIAŁY LEKARZ- POMÓGŁ MI BARDZO.

Opinia dodana przez: kemot65 tomek65b

Słowackiego 68
97-500 Radomsko

bardzo dobry kardiolog szybko potrafi postawić dobrą diagnozę miałem problemy z nad ciśnieniem z dopasowaniem leku zna się na rzeczy

Opinia dodana przez: kazik

Kochanowskiego 16
97-500 Radomsko

Bardzo dobry lekarz, godny polecenia. Leczę się od bardzo wielu lat, skutecznie. Mam dobre doświadczenia.

Opinia dodana przez: Paweł Barański

Niepubliczny Zaklad Opieki Zdrowotnej "PRZYCHODNIA LEKARSKA MEDYK" w Radomsku
Batorego 3
97-500 Radomsko

Nie polecam tego lekarza nic nie ma pojęcia o niczym miałem zwykła grypę i zapalenie migdałów to jak przeczytałem na co te leki to nie które były na astmę -.-

Opinia dodana przez: Marcin