Internista Radomsko

Piastowska 4/42
97-500 Radomsko

Dr. Janocha. Profesjonalista, kompedium wiedzy medycznej i siła spokoju w jednym. Może być przykładem dla innych.
Opinia dodana przez: Witold

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie
ul. Piastowska 21
97-500 Radomsko

To wspaniały lekarz. Pani Doktor jest przemiłą, sympatyczną, ciepłą i bardzo kontaktową młodą osobą, a przy tym bardzo dobrym lekarzem i fachowcem. Prywatne wizyty trwają co najmniej godzinę (przynajmniej moje). Prowadzi niezwykle wnikliwy, drobiazgowy wywiad, celem dobrej diagnozy. Z uporem maniak drąży temat, aż do skutku. A kiedy kończy się jej rola odsyła do innego fachowca. Nie zbywa pacjenta. Faktycznie zależy jej na wyleczeniu, w drugiej kolejności na samodoskonaleniu a ...
Opinia dodana przez: Dzidka

lekarz Monika Buchalska

Lekarz rodzinny, Internista

Brzozowa 12
97-500 Radomsko

fachowa i rzetelna pomoc godna polecenia !!

lekarz Nikodem Dudek

Internista, Endokrynolog

plac Wilsona 37
97-500 Radomsko

Witam. Nie ma juz takich lekarzy jak doktor Dudek. Ostatnio 2 moje córki wyleczyl z zapalenia pluc a pediatra odesłał nas do szpitala . Za namową koleżanki trafilam do doktora i miala rację ,dzieki niemu obyło się bez szpitala.

Przychodnia
Armii Krajowej 34
97-500 Radomsko

wizyta przebiegła w przyjaznej atmosferze. lekarz wyjaśnił mi przyczyny i leczenie choroby polecam.
Opinia dodana przez: Andrzej

Prywatny Gabinet Lekarski
Przedborska 10 lok. 8a
97-500 Radomsko

PANI DOKTOR RZETELNIE PODCHODZI DO PACJENTA, NIE ZBYWA JAK NIE SA JEDNOZNACZNE WYNIKI TYLKO SZUKA DALEJ POLECAM

lekarz Iwona Wajand

Lekarz rodzinny, Internista

Maria Jankowska Prywatny Gabinet Lekarski
ul. Bolesława Chrobrego 19
97-500 Radomsko

Pani doktor prowadziła mnie przez kilka lat. Pełna opieka (chociaż jestem skomplikowaną pacjentką, bo ciągle coś się dzieje), zawsze mogłam liczyć na czas, diagnozę, konkretne zalecenia. Kiedy była potrzeba to skierowania dalej bez żadnych ograniczeń.
Opinia dodana przez: Agnieszka

Baczyńskiego 2
97-500 Radomsko

JEST TO LEKARZ Z PASJĄ. Z KAŻDĄ SPRAWĄ MOGĘ SIĘ DO NIEJ ZWRÓCIĆ.W MOJEJ OCENIE TO WSPANIAŁY LEKARZ- POMÓGŁ MI BARDZO.
Opinia dodana przez: kemot65

Słowackiego 68
97-500 Radomsko

bardzo dobry kardiolog szybko potrafi postawić dobrą diagnozę miałem problemy z nad ciśnieniem z dopasowaniem leku zna się na rzeczy
Opinia dodana przez: kazik

Kochanowskiego 16
97-500 Radomsko

Na pierwszej wizycie usłyszałam, że takie wyniki jak moje, w innych krajach są normą, ale na kolejnej wizycie dostałam lek, co prawda w minimalnej dawce, ale szybko doszłam do maksymalnej. Po 10 latach "leczenia", mam zaawansowane Hashimoto, choć wg. pana dr nie mam Hashimoto, bo wyniki badań tarczycy są w porządku. Wizyta trwa 3 do 5 minut. Na wszelkie pytania dotyczące dokuczliwych objawów [jak się po latach zorientowałam, Hashimoto właśnie], ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

Interniści w Radomsku