lekarz Sylwia Jaworska-Zienkiewicz

Internista, Reumatolog

2,2
2,2
2,5

Konkretnie i rzeczowo. I zawsze trafiona diagnoza. Od kiedy przenieśliśmy karty do pani doktor wiemy że mamy lekarza rodzinnego.

Konkretnie i rzeczowo. I zawsze trafiona diagnoza.
Od kiedy przenieśliśmy karty do pani doktor wiemy że mamy lekarza rodzinnego.

Pani "doktor" to jakieś nieporozumienie. Bardzo nieuprzejma, arogancka, wiecznie smutna. Chyba jest nieszczęśliwa. W ogóle nie chce dać skierowań na badania bo ona wie lepiej. Jak najdalej od takie lekarza!!!

W ogóle nie chce dać skierowań na badania bo ona wie lepiej.
Jak najdalej od takie lekarza!!!

Pani doktor bardzo nie sympatyczna, nie chce wystawić skierowania na badanie, które człowiek potrzebuje. Nie wiem czy pani siedzi tam za karę czy co bo taka ma minę i podejście jakby tak było. Zamiast pomoc to jest wręcz odwrotnie. Wszystko wie lepiej. Pierwszy raz w życiu miałam styczność z taka osoba.

Arogancja i brak empatii. Pani doktor na kazdym kroku podkreśla swoje wykształcenie medyczne i że wie lepiej. Nie dopuszcza do głosu. Całkowity brak komunikacji z pacjentem. Zachowanie rodem z PRL. Ja jestem lekarz a ty tylko pacjent i ty tu jesteś dla mnie. Brak słów

Arogancja i brak empatii.
Nie dopuszcza do głosu.
Całkowity brak komunikacji z pacjentem.
Zachowanie rodem z PRL.
Ja jestem lekarz a ty tylko pacjent i ty tu jesteś dla mnie.
Brak słów

Pani doktor jest lekarzem niepoważnym i gburowatym. Poprosiłem o skierowanie na badania krwi gdzie chciałem w wieku 35 lat zrobić sobie wszystkie podstawowe badania. Pani doktor stwierdziła, że na tarczycę badań robić nie muszę mimo że były ku temu przesłanki. Po wymianie kilku zdań miało to skierowanie być wystawione. Niestety kiedy zgłosiłem się po odbiór okazało się, że takiego skierowania nie ma. Zapisałem się zatem na kolejną teleporade. Niestety pani doktor już przy drugiej rozmowie była całkowicie niemila i powiedziała, że ona wie lepiej jakie mam badania zrobić i że mi to niepotrzebne ale wystawi mi je a ja mam się od niej wypisać i przenieść do innego lekarza. Skierowania i tak nie wystawiła a ja się przeniosłem do innej przychodni. Ta pani doktor najwidoczniej uważa, że profilaktyka o której tak wszędzie głośno to coś niepotrzebnego a kompleksowe badania krwi raz na 35 lat mi nie przysługiwały. Życzę sukcesów ale może w innej branży bo wg mnie do tej ten człowiek kompletnie się nie nadaje chociażby ze względu na swoje odpychajace podejście do pacjenta oraz kłamstwa przy tym.

PANI DOKTOR RZETELNIE PODCHODZI DO PACJENTA, NIE ZBYWA JAK NIE SA JEDNOZNACZNE WYNIKI TYLKO SZUKA DALEJ POLECAM