Lekarze Internista Rybnik

lekarz Michał Groborz

Żorska 148 C
44-200 Rybnik

Lepszego lekarza chyba nie ma, lekarz, do którego wrócę z przyjemnością i bez strachu. Polecam serdecznie każdemu z problemami na tle neurologicznym! Z całego serca polecam.
Opinia dodana przez: Maria

dr n. med. Dariusz Kajdaniuk

Endokrynolog, Internista

Niepubliczny Lekarsko - Dentystyczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ulica Kościelna 7
44-200 Rybnik

Dzisiaj wlasnie dowiedzialam sie,ze po 11 latach trace tak wspanialego endokrynologa jakim jest dr Kajdaniuk wiec nie wiem co mam teraz poczac!,gdyz nie podpisal na ten rok umowy z poradnia przy szpitalu klinicznym nr 1 w Zabrzu!Dzieki jego kompetencji od 11 lat nie mam problemow z tarczyca,az boje sie oddac w inne rece!Pozostaje mi tylko zaczac skladac prywatne wizyty!Tak to wyglada kondycja polskiej publicznej sluzby zdrowia!
Pierwszy raz od niepamiętnych czasów zostałem dokładnie zbadany przez lekarza-a chyba to podstawa wszystkiego.Polecam

lekarz Lucyna Krzyśków

AD MEDICO Przychodnia Lekarska
Jankowicka 18
44-200 Rybnik

Nie korzystałem z pomocy Pani doktor ale mama korzysta mimo iż dopiero dwie wizyty ale schorzenie, które ma wreszcie jest leczone mama czuje się lepiej a Pani doktor dobrze ją diagnozuje..do tego komunikacja z pacjentem na duży plus. Dziękuję i polecam tą Panią DOKTOR
Opinia dodana przez: Daniel

lekarz Michał Holecki

Prywatne Gabinety Lekarskie
Reymonta 50
44-200 Rybnik

Pan profesor to specjalista z najwyższej półki. Ma szeroką wiedzę nawet przy rzadkich genetycznych przypadłościach, a przy tym zachowuje wszystkie cechy człowieka poczciwego. Ewenement. Bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Michał

lekarz Adam Riemel

Prywatny Gabinet Lekarski
os. Południe 37
44-253 Rybnik

Wspaniały lekarz, profesjonalne podejście, doskonała wiedza, wysoka kultura. Pacjent czuje się podmiotowo.

lekarz Dorota Pakuła

Internista, Diabetolog

Wodzisławska 14
44-200 Rybnik

Pani doktor jest przesympatyczną osobą zawsze uśmiechnięta życzliwa konkretna jako lekarz .Polecam z czystym sumieniem

lekarz Sławomir Rychlik

Stacja Pogotowia Ratunkowego
Energetyków 46
44-200 Rybnik

Lekarz który może być wzorem jak postępować z pacjentem. Wysoka kultura osobista. Znakomity fachowiec w swojej dziedzinie.
Opinia dodana przez: Bernard

lekarz Hanna Tokarska

Internista, Kardiolog

Niepubliczny Specjalistyczny Stomatologiczno-Protetyczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Byłych Więźniów Politycznych 3

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

lekarz Grzegorz Mazur

Internista, Lekarz rodzinny

NZOZ "Rodzina"
ulica Reymonta 60
44-200 Rybnik

Wspaniały lekarz! Kompetentny, uprzejmy, zawsze uśmiechnięty. Kiedy trzeba daje skierowanie na badania lub do specjalisty. Ma czas na rozmowę z pacjentem, potrafi dobrze doradzić, wskazać przyczynę choroby oraz naturalne sposoby zapobiegania lub leczenia- jeżeli jest taka możliwość. Świetny lekarz i widać ze super człowiek - niechętnie polecam z obawy przed wydłużeniem kolejek do gabinetu 😉 A tak na poważnie, to bardzo polecam!

lekarz Teresa Gliśnik-Wardas

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Axis" Sp. z o. o.
Górnośląska 140B
44-270 Rybnik

Bardzo zaangażowana pani doktor. Dwa razy skutecznie wyprowadziła mnie z choroby. Konkretna i rzeczowa, a przy tym życzliwa. Bardzo żałuję, że od 02.01.2024 już nie przyjmuje w Żorach w Eskulapie.
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Sabina Widenka

Internista, Diabetolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej przy Elektrowni Korporacji Medycznej KMK Spólka z o. o.
ulica Podmiejska
44-207 Rybnik

Pani doktor poświeciła mi wystarczająco dużo czasu aby wyjaśnić jak leczyć się insuliną, bo nikt wcześniej mi dokładnie nie wytłumaczył tylko zapisywał lek. Polecam!
Opinia dodana przez: Krzysztof1

dr n. med. Marek Byrczek

Cegielniana 20
Rybnik

Polecam wszystkim z problemami kardiologicznymi.Bardzo dobry człowiek i specjalista.Leczę się już 16lat i żyję po 3 zawałach.
Opinia dodana przez: Krzysztof

Barbara Grudzień-Joańska

Wyglendy 22
44-200 Rybnik

Niestety pani joańska bagatelizuje wszystkie moje problemy, czy to dlatego, że jestem jeszcze młoda? Czy mam czekać aż zacznie mnie toczyć choroba? Leki przepisuje taśmowo, wszystkim to samo i zawsze to samo, na dodatek ma braki w wiedzy lekarskiej. Badania wyprosiłam od niej tylko podstawowe krew i mocz, innych "nie może" Jakie badania może mieć wykonane pacjent w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej? Badania hematologiczne: - morfologia krwi obwodowej z wzorem ...

dr hab. n. med. Marian Kuczera

ulica Wysoka 25
44-200 Rybnik

Opinie zamieszczam na prośbę mojej babci. Babcia była na oddziale u Pana doktora w szpitalu w Rybniku. Miała bardzo mocne bóle reumatyczne, aż chodzić nie umiała, bolało ją bardzo. Doktor przepisał sterydy - ENCORTON i pomogło bardzo szybko. Nic jej nie boli już i dostała od doktora Kuczery skierowanie do reumatologa. Babcia bardzo zadowolona i wdzięczne.
Opinia dodana przez: Leopold M.

lekarz Małgorzata Góra

Internista, Reumatolog

ulica Wysoka 25
44-200 Rybnik

Bardzo mi przypadła do gustu. Jest żetelna, dokładna i polecam szczerze :)

lekarz Aleksander Gatnar

Prywatne Gabinety Lekarskie
Reymonta 50
44-200 Rybnik

Szkoda że już nie przyjmuje w Kamieniu. Prawdziwy lekarz pierwszego kontaktu. Nigdy nie pozostawił pacjenta bez pomocy.
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Cezary Bednarczyk

ulica Żużlowa 28
44-200 Rybnik

Bardzo fajny pan doktor, konkretny. Zawsze mówi prosto i na temat. Potrafi słuchać. Dobrze się mną zaopiekował, gdy zachorowałam w trakcie ciąży (dobrał odpowiednie leki, poprosił o telefon z relacją jak się czuję i przyjście do kontroli). Kiedy męczyła mnie migrena, wysłał do szpitala na TK i inne badania, skierował do neurologa. Mąż też zadowolony. Przy każdym jego urazie udzielał szybkiej pomocy i wystawiał odpowiednie skierowanie, a potem leczenie.
Opinia dodana przez: Dominika

lekarz Marcelina Krupka

Poniatowskiego 8b
44-200 Rybnik

Pani doktor jest kompetentna, zaangażowana, a do tego jest bardzo sympatyczną i wyrozumiałą osobą. Wizyty przebiegają w miłej atmosferze, bez stresu. Polecam z całego serca :)
Opinia dodana przez: Agata

lekarz Ewa Trojan

Internista, Lekarz rodzinny

PROVITA
Chrobrego
44-200 Rybnik

Lekarz z powołania!!! Kompetencja, zaufanie. Kompleksowe podejście. Zawsze wysłucha, doradzi, szuka rozwiązań. Bardzo Miła i uprzejma Pani Doktor. Polecam
Opinia dodana przez: Iwona