Internista Skarżysko-Kamienna

lekarz z powołania jest super . Pacjentka

lekarz z powołania jest super . Pacjentka

ulica Żeromskiego 46/1,2
26-110 Skarżysko Kościelne

Wspaniały lekarz i dobry człowiek. Pani doktor uratowała mi życie nie jeden raz. Cenię ją bardzo. Polecam każdemu!

Opinia dodana przez: Mirek

Szpitalny Oddział Ratunkowy - Szpital Powiatowy im. Marii Skłodowskiej-Curie w Skarżysku Kamiennej

26-100 Skarżysko-Kamienna

Basiu,jesteś naj................................................................................................................................................................................

Podjazdowa 2
26-110 Skarżysko-Kamienna

Bardzo dobry,leczy różnorodne schorzenia internistyczne,polecam mężczyzną z zaburzeniami potencji /80% poprawy/z nadciśnieniem, cukrzycą

Przychodnia Rejonowa Nr 1
1 Maja 65
26-110 Skarżysko-Kamienna

Lekarz godny polecenia. Zresztą sam został mi polecony przez kogoś innego i nie żałuję dlatego postanowiłam podzielić się swoją opinią. Pan doktor ma bardzo dobre podejście do pacjenta, wnikliwie analizuje wszystkie objawy aby postawić odpowiednią diagnozę, zleca wszelkie potrzebne badania i przeprowadza dokładny wywiad z pacjentem co jest też bardzo ważne, zwłaszcza w chorobach reumatologicznych. Chodzę do Pana doktora do gabinetu prywatnego w Końskich, ale również do szpitala w Starachowicach. Wielka szkoda, że Pan doktor od jakiegoś czasu nie pracuje już w koneckim szpitalu. Mam nadzieję, że wróci i to na stanowisku ordynatora ponieważ brakuje nam tutaj takich wybitnych specjalistów.

Opinia dodana przez: Pacjentka

NZOZ PSYCHOMEDICA
1-go Maja 65
26-110 Skarżysko-Kamienna

Najlepszy Specjalista w Skarżysku! POLECAM!!!

Najlepszy Specjalista w Skarżysku! POLECAM!!!

Moniuszki 32
26-110 Skarżysko-Kamienna

jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj mmmmmmmmmmmmmmmmmmmm jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Sokola 19a lok. 2
Skarżysko-Kamienna

Dobry kompetentny i doświadczony lekarz polecam oby cała służba zdrowia w naszym kraju była tak fachowa i z takim podejściem jak ten lekarz

Moniuszki 40
26-110 Skarżysko-Kamienna

zapisuje leki bez wcześniejszych badań.

zapisuje leki bez wcześniejszych badań.

Powstańców Warszawy 16 lok.48
Skarżysko-Kamienna

Jak najbardziej polecam ,to bardzo dobry lekarz z właściwym podejściem do pacjenta