Internista Skierniewice

Zespół Poradni Specjalistycznych
dr. Stanisława Rybickiego 1
96-100 Skierniewice

Jak najbardziej polecam.Profesjonalne podejscie do pacjenta . Byłem pierwszy raz u tej pani i naprawde jestem zadowolony .Spokojnie mnie wysłuchała to co mam do powiedzenia,przebadała dokładnie ale to naprawde szczególowo i wystawiła diagnoze. Nie to co u niektórych lekarzy nawet cie dobrze nie przebadają i antybiotyk i następny pacjent .Chodziłem po wielu już lekarzach ale naprawde takich lekarzy trzeba doceniać,bo nie ma ich wielu w naszym kraju.
Opinia dodana przez: Tomek

Przychodnia "ZADĘBIE"
Narcyzowa 3
96-100 Skierniewice

Najlepszy lekarz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Centrum Medyczne "OGRODOWA"
Ogrodowa 21/23
96-100 Skierniewice

leczę się u pana doktora ponad 5 lat wspaniały lekarz oraz znawca swojego zawodu szkoda ze mało jest takich lekarzy .

NZOZ Przychodnia Lekarska MEDYK
ulica H. Sienkiewicza 1
96-100 Skierniewice

Bardzo sympatyczny lekarz, ktory chce pomoc a nie wziasc kase a takich mało Polecam cieplutko oraz zachecam do skorzystania z wizyty;)

Wojewódzki Szpital Zespolony w Skierniewicach
ulica Rybickiego 1/-

SAME PLUSY !!!!!!!!!!!!!!!
Najlepszy lekarz w swojej specjalizacji .Jestem pacjentem od ponad 20-tu lat. Nigdy się nie zawiodłem .W krytycznym dla mnie okresie choroby , zostałem dzięki wysiłkowi i uporowi
Pani doktor , postawiony na nogi
Opinia dodana przez: Wojciech Kurtz

Św. Stanisława 10/7
96-100 Skierniewice

Od kilku lat jest w stanie postawić mnie szybko na nogi podczas infekcji lub pokierować do odpowiedniego specjalisty. Jest to lekarz godny zaufania

Poradnia kardiologiczna - Przychodnia

Skierniewice

Bardzo wysoko oceniam kompetencje lekarza Wojewody. Moja sytuacja zdrowotna była dość skomplikowana, niełatwa, po dość długim pobycie w szpitalu. U doktora Wojewody podczas kolejnych wizyt oswajałam się z moim aktualnym stanem zdrowia, poznawałam przyczyny choroby, przebieg leczenia, jak zachowywać się na co dzień itd. Bardzo uprzejmy lekarz, cierpliwy, spokojny, doskonale tłumaczy schorzenie i przebieg leczenia. Poświęca tyle czasu ile chory potrzebuje, odpowiada na wszystkie pytania. Bardzo grzeczny, uprzejmy, serdeczny, stwarza ...
Opinia dodana przez: Regina

Przychodnia
Sobieskiego 29
96-100 Skierniewice

Beznadziejny jako lekarz pierwszego kontaktu , po przedstawieniu problemu stwierdził , że nie może skierować mnie do specjalisty bo w karcie pacjenta nic nie ma o aktualnych moich dolegliwościach . Jakby nie można było zachorować na coś pierwszy raz ....

Skierniewice

Przychodnia