Internista Skierniewice

Paweł Wojewoda

Internista, Kardiolog

Poradnia kardiologiczna - Przychodnia

Skierniewice

Bardzo wysoko oceniam kompetencje lekarza Wojewody. Moja sytuacja zdrowotna była dość skomplikowana, niełatwa, po dość długim pobycie w szpitalu. U doktora Wojewody podczas kolejnych wizyt oswajałam się z moim aktualnym stanem zdrowia, poznawałam przyczyny choroby, przebieg leczenia, jak zachowywać się na co dzień itd. Bardzo uprzejmy lekarz, cierpliwy, spokojny, doskonale tłumaczy schorzenie i przebieg leczenia. Poświęca tyle czasu ile chory potrzebuje, odpowiada na wszystkie pytania. Bardzo grzeczny, uprzejmy, serdeczny, stwarza ...
Opinia dodana przez: Regina

lekarz Sławomir Kozanecki

Internista, Diabetolog

Centrum Medyczne "OGRODOWA"
Ogrodowa 21/23
96-100 Skierniewice

Bardzo dobry człowiek i wspaniały lekarz, zdiagnozował chorobę i wybrał leki przynoszące efekt. Jestem bardzo wdzięczna. Cieszę się, że jest moim lekarzem i odczuwa, że jest dla pacjentów i ich zdrowotnych problemów. Nie zamyka gabinetu przed chorymi. Specjalista godny polecenia!
Opinia dodana przez: Halina D.

lekarz Katarzyna Lesiak-Chłapińska

Zespół Poradni Specjalistycznych
dr. Stanisława Rybickiego 1
96-100 Skierniewice

Wspaniała Pani doktor. Na spokojnie wysłucha pacjeta, poświęca tyle czasu ile potrzeba, nie zbywa, odpowiada ja wszystkie pytanie
Opinia dodana przez: Emila

lekarz Piotr Sobczak

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej JUDYTA
ulica Reymonta 16/-
96-100 Skierniewice

Specjalista jakich mało (uprzejmość, zdolność słuchania, a nade wszystko jasność stawiania diagnoz). Polecam ! :)
Opinia dodana przez: Asia

lekarz Joanna Skierkowska

Św. Stanisława 10/7
96-100 Skierniewice

Szkoda czasu i pieniędzy KIEPSKI LEKARZ w okolicy są lepsi i bardziej kompetentni lekarze Nie polecam
Opinia dodana przez: Dario

lekarz Krzysztof Brucki-Stempkowski

Internista, Diabetolog

NZOZ Przychodnia Lekarska MEDYK
ulica H. Sienkiewicza 1
96-100 Skierniewice

Bardzo sympatyczny lekarz, ktory chce pomoc a nie wziasc kase a takich mało Polecam cieplutko oraz zachecam do skorzystania z wizyty;)

lekarz Maria Sobolewska-Skomra

Internista, Gastrolog

Wojewódzki Szpital Zespolony w Skierniewicach
ulica Rybickiego 1/-

SAME PLUSY !!!!!!!!!!!!!!!
Najlepszy lekarz w swojej specjalizacji .Jestem pacjentem od ponad 20-tu lat. Nigdy się nie zawiodłem .W krytycznym dla mnie okresie choroby , zostałem dzięki wysiłkowi i uporowi
Pani doktor , postawiony na nogi
Opinia dodana przez: Wojciech Kurtz

lekarz Tomasz Stasiak

Wojewódzki Szpital Zespolony w Skierniewicach
ulica Rybickiego 1/-
96-100 Skierniewice

Trafiłam pod opieke pana dr Tomasza Stasiaka w sytuacji zagrożenia życia. Jego pełen otuchy głos i spojrzenie budzące zaufanie dodały mi sił w walce, którą podjął Pan Doktor.
Jestem dojrzałą osoba, weteranką szpitalnych pobytów i z taką pełną empatii postawą, wręcz oddaniem sprawie spotkałam się pierwszy raz. Zresztą obserwowałam pana dr Tomasza Stasiaka w w pracy z inną, 92 letnią kobietą. Podobna cierpliwa postawa ,ważne, potrzebne słowa ,poświęcenie uwagi, to ...
Opinia dodana przez: elzbieta

lekarz Tomasz Zwierzchowski

Przychodnia "ZADĘBIE"
Narcyzowa 3
96-100 Skierniewice

Najlepszy lekarz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lekarz Marek Matysiak

Przychodnia
Sobieskiego 29
96-100 Skierniewice

Beznadziejny jako lekarz pierwszego kontaktu , po przedstawieniu problemu stwierdził , że nie może skierować mnie do specjalisty bo w karcie pacjenta nic nie ma o aktualnych moich dolegliwościach . Jakby nie można było zachorować na coś pierwszy raz ....

Interniści w Skierniewicach