Paweł Wojewoda

Internista, Kardiolog

Bardzo dobry lekarz jako kardiolog godny polecenia jest uprzejmy do pacjenta poświęca dużo czasu dla pacjenta,

Super lekarz- zawsze zajmuje się pacjentem- jest cierpliwy i wyrozumiały- dba o pacjenta i wysłuchuje jego problemów- zawsze stara się pomóc jak najbatdziej potrafi

Bardzo wysoko oceniam kompetencje lekarza Wojewody. Moja sytuacja zdrowotna była dość skomplikowana, niełatwa, po dość długim pobycie w szpitalu. U doktora Wojewody podczas kolejnych wizyt oswajałam się z moim aktualnym stanem zdrowia, poznawałam przyczyny choroby, przebieg leczenia, jak zachowywać się na co dzień itd. Bardzo uprzejmy lekarz, cierpliwy, spokojny, doskonale tłumaczy schorzenie i przebieg leczenia. Poświęca tyle czasu ile chory potrzebuje, odpowiada na wszystkie pytania. Bardzo grzeczny, uprzejmy, serdeczny, stwarza wspaniałą atmosferę, poczucie bezpieczeństwa co dla chorego pacjenta jest bardzo ważne. Lekarz godny polecenia, cieszę się, że jestem jego pacjentką.

Lekarz godny polecenia, cieszę się, że jestem jego pacjentką.

Bardzo źle wspominam kontakt z tym lekarzem. Niekompetentny, nierzetelny, spóźnił się na umówioną wizytę pół godziny i żadnego "przepraszam". Jakby tego było mało- był niemiły i gburowaty, patrzy na pacjenta "z góry"i ewentualnie z wielką łaską, na wyraźną prośbę wytłumaczy co takiego wypisuje na recepcie . Ponowna wizyta u Pana Doktora Wojewody-zdecydowane NIE! Lekarz nie godny polecenia.

Nie polecam!!! Długie czekanie w kolejce w prywatnej klinice, żadnego zainteresowania, podejście "na odwal" byle jak najszybciej i jak najwięcej pacjentów przyjąć jednego dnia. Zwyczajne wyciąganie pieniędzy, nie polecam nikomu, za takie pieniądze tyle samo czasu spędzi się w kolejkach w przychodni państwowej, ale może przynajmniej do kompetentnego lekarza z innym podejściem i bez poczucia czasu zostania oszukanym.