Internista Sochaczew

Krystian Szadkowski

Chirurg ogólny, Internista

Sochaczew

Dobry lekarz. Bardzo dokładnie mnie zbadał. Wszystko wytłumaczył. Skierował na badania. Mam poważny problem z żołądkiem więc tak mi dobrał leki żebym mógł je przyjmować bez problemu. Polecam.

lekarz Magdalena Pręgowska

Targowa 8a/18
96-500 Sochaczew

Tego jeszcze nie grali. Najgorszy lekarz u jakiegokolwiek byłam... Pani doktor jest chamska, nie miła i opryskliwa. Byłam u Pani ponieważ miałam objawy wskazujące na typowa grype żołądkowa. Więc co Ona wymyśliła ? Że wyśle mnie na sor ze skierowaniem podejrzenia wyrostka robaczkowego... Przecież to jest jakaś śmieszna paranoja, która nie powinna mieć miejsca. I dopiero jak wrócę z soru gdzie wyklucza u mnie wyrostek robaczkowy to Pani są mi ...
Opinia dodana przez: Karolina
Sochaczew Internista lekarz Tomasz Zieliński

lekarz Tomasz Zieliński

Kardiolog, Internista

KECENA s.c.
ulica Piłsudzkiego 16/2A

wizyta już od 130
Lekarz pełen profesjonalizmu , ogromna wiedza , pozytywna energia oraz nieoceniona intuicja . Do pacjenta podchodzi z empatią i ogromnym zaangażowaniem .Widoczne jest , że wkłada całe swoje serce i wiedzę w swoją pracę .
Pan doktor nie tylko jest najlepszym specjalistą , ale również wspaniałą , uśmiechniętą osobą dzięki której wszystko wokół promienieje . Szczególny dar lekarski pozwolił mi po wizycie odzyskać komfort w codziennym funkcjonowaniu .
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Leszek Morski

Al. 600-Lecia 44A/15
96-500 Sochaczew

Wspaniały lekarz i przemiły człowiek. W gabinecie Pana Doktora pacjent może poczuć się naprawdę wyjątkowo. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: joanna

lekarz Witold Bołoz

ul. Stefana Żeromskiego 41a
96-500 Sochaczew

Super lekarz dokładny miły zna się na swojej pracy. Trafiłam do niego chora tak dobrał leki, że już na kolejny dzień czułam się lepiej. Pediatrzy odmawiają w przychodni zbadania dziecka ze względu na przepełnienie grafiku a dr Bołoz przyjemnie i zbada zawsze wszystkich pacjentów nie zależnie od wieku i godziny, mój roczny synek bardzo go polubił.

lekarz Dorota Śliwicka

Pulmonolog, Internista

MEDICAMED
ulica Hanki Sawickiej 3A
96-500 Sochaczew

Ta Pani to nie jest lekarz! Nie leczy tylko pogarsza stan zdrowia! Doprowadziła moją do okropnego stanu, teraz leży w szpitalu. Miała pomóc, kazała schudnąć, a po miesiącu katorgi, wyniki badań wyszły fatalne! Jeśli okaże się, że moja mama będzie miała jakieś nieodwracalne skutki, leczenia przez tą kobietę, podejmę odpowiednie kroki, żeby już nikogo nie skrzywdziła!!!
Nikomu nie polecam!!!

Internista, Kardiolog

lekarz Robert Sankowski

Al. 600-lecia 5/6
96-500 Sochaczew

Interniści w mieście Sochaczew