Internista Stalowa Wola

Internista Stalowa Wola lek. med. Artur Oponowicz

lek. med. Artur Oponowicz

Gastrolog, Internista

Szpital - ENDOSKOPIA (Program kolonoskopii przesiewowej)
Stanisława Staszica 4
Stalowa Wola

Bardzo dobry ,młody lekarz .Cierpliwy ,spokojny ,kompetentny.Od badania do usunięcia polipa byłam pod dobrą opieką. Polecam .Dziękuję
Opinia dodana przez: Bożena

gen. Okulickiego 4 lok. 1
37-450 Stalowa Wola

pierwsza wizyta , jestem młodym pacjentem jak sie okazało z małymi dolegliwosciami , po wizycie tydzien później wszystko wporzadku :)

Wojska Polskiego 3 lok. 12
37-450 Stalowa Wola

Gorąco polecam tą Panią doktor.Jest miła w stosunku do pacjenta. Wizyta u Pani doktor nie jest taka straszna.

gabinet prywatny- Centrum Rehabilitacji
ul.Ks. Popiełuszki 6
Stalowa Wola

Doskonaly fachowiec,z kompleksowym podejsciem do pacjenta.Uprzejma,mila.Polecam wybor tego lekarza.Poswieca pacjentowi tyle czasu ile trzeba,wszystko dokladnie tlumaczy.Punktualna,solidna,

Wojska Polskiego 3 lok. 12
37-450 Stalowa Wola

Moim zdaniem zasługuje na miano najlepszego "ludzkiego" kardiologa w tym mieście.
Kompetencje, poświęcony pacjentowi czas itp.

Przychodnia Nr 2
Popiełuszki 2
37-450 Stalowa Wola

Byłem pod opieką pani doktor od 1995 do 2006 roku gdy pracowała w Szpitalu w Stalowej Woli. Mam zaawansowaną wieńcówkę Dzięki jej opiece mogłem uprawiać tyrstykę rekreacyjną. Dla mnie jest wspaniałym lekarzem doprze sprwującym opiekę medyczną. Niestety polityka redukcyjna specjalistów prowadzona przez obecnądyrekcję spowodowała, że stradciłewm dostęp do fachowej opieki medycznej. Ta polityka dotyczy również lekarzy innych specjalności. Taki jewt efekt gdy placówką medyczną zarządza AGRONOM a nie MEDYK.
Opinia dodana przez: pisiman52

ul.okulickiego 1c/17
37-450 Stalowa Wola

Wspaniała osoba z genialnym podejściem do pacjenta! Wszystko na spokojnie, powoli i dokładnie mi wytłumaczyła i w końcu pomogla !!!!!!! POLECAM !!!

ks. Skoczyńskiego 14a
37-450 Stalowa Wola

Bardzo sprawnie,przyjemnie,szybko i precyzyjnie obsłużony pacjent.

gen.Okulickiego 56b lok.314
gen. Okulickiego 56b lok. 314
37-450 Stalowa Wola

Bardzo dobry fachowiec w swojej dziedzinie.
Przejechaliśmy z samego południa Europy i trafiliśmy do Niego po to , aby uratować życie mojemu mężowi . W kraju z , którego przyjechaliśmy tu do P. Pieprznego lekarze pozostawali ślepi na to co mój mąż nosił w brzuchu i nadal stwarzało zagrożenie dla jego życia.Dziękujemy.
Opinia dodana przez: Elżbieta

Tuwima 3