Lekarze Internista Starogard Gdański

Endokrynolog, Androlog

Przychodnia Lekarska
Generała Józefa Hallera 21
83-200 Starogard Gdański

Wspanialy lekarz.leczylam sie u pana doktora na tarczyce i bardzo dobrze wszystko jest od 7 lat polecam jezeli przyjmuje tylko prywatnie to i tak warty jest tych pieniedzy...mily,deliktny dobry fachowiec...
Opinia dodana przez: Kasia
{'id': 8636, 'name': u'Starogard Gda\u0144ski'} Gastroenterolog
                                       lek. med. Tomasz Nowak

lek. med. Tomasz Nowak

Gastroenterolog, Internista

GASTROMED Centrum Biznesu Szwarc
ul. Rycerska 5
Starogard Gdański

Pan Doktor jest bardzo empatyczny, o ogromnej wiedzy i profesjonalnym podejściu do pacjenta. Przeprowadził dokładny wywiad na podstawie którego postawił diagnozę (SIBO), zlecił dodatkowe badania i dalsze postępowanie w związku z moimi dolegliwościami. Bardzo obawiałam się gastroskopii, ale zupełnie niepotrzebnie - badanie przebiegło szybko i bezboleśnie. Szczególne podziękowania dla Pani asystującej, która mnie uspokajała przed i w trakcie. :) Szczerze polecam!
Opinia dodana przez: Wiktoria

lek. med. Katarzyna Krejci-Badowicz

Pulmonolog, Internista

Przychodnia na Hallera
al. Wojska Polskiego 27A
83-200 Starogard Gdański

Najwyższy profesjonalizm i wspaniałe podejście do pacjenta. Pani doktor opiekuńcza i cierpliwa. Potrafi w prostych słowach wytłumaczyć pacjentowi jego problem zdrowotny. Polecam.
Opinia dodana przez: Karol

lekarz Żaneta Smoleńska

NZOZ "STOMEDSTAR" Pracownia diagnostyki obrazowej
gen. Józefa Hallera 21
83-200 Starogard Gdański

Nie potrafię znaleźć właściwych słòw aby wyrazić jakim cudownym człowiekiem i lekarzem z powołania jest doktor Smoleńska.Bezinteresownie angażuje się i poświęca nawet swój prywatny czas tylko po to,aby pomóc pacjentowi,by wesprzeć go w chorobie i cierpieniu.Potrafi szybko postawić trafną diagnozę i jeśli trzeba,to osobiście szuka pomocy u innych specjalistów.Swym ciepłym i miłym głosem koi ból pacjenta,podnosząc go na duchu,dodając otuchy w walce z nową chorobą.Do tej pory przez 9 lat ...
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Piotr Buda

Internista, Kardiolog

ul. gen. Władysława Sikorskiego 10/3
83-200 Starogard Gdański

Niesamowicie profesjonalny a przy tym miły i uprzejmy lekarz. Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pan Doktor wszystko w sposób zrozumiały wyjaśnił aktualny stan, doradził dalszy tok postępowania. Bardzo kompetentny i jednocześnie sympatyczny. Jak najbardziej polecam. Monika

lekarz Izabela Swajdo

Oś.Kopernika 21 gab 1.2
83-200 Starogard Gdański

Kompetentna, sympatyczna i przyjazna pacjentom. Z pięknym charakterem pisma - nie ma najmniejszego problemu z czytaniem poleceń zapisanych przez panią doktor. Polecam wszystkim i życzę każdemu takiego lekarza.
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Piotr Czech

MEDYK
83-200 Starogard Gdański

Trafny diagnosta; polecam, bo o nim się mówi: „ma nosa do dobrej i trafnej diagnozy”. O nim wiadomo, że woli uczciwość „od ściemniania” i wtedy pomaga nade wszystko
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Krzysztof Mamach

Centrum Rehabilitacyjno-Lecznicze "MEDPHARMA"
ul. Leśna 1A
83-200 Starogard Gdański

Jestem zadowolony z opieki doktora. Jestem po kompleksowym leczeniu raka tarczycy ( operacja i leczenie jodem ). Leczenie i kontrolne badania idą zgodnie z przewidzianym standardem. Kontrole są nawet częstsze niż trzeba, aby nie przeoczyć wznowy. Pełny nadzór nad pacjentem. Polecam.
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Łukasz Jendrzejewski

ISPL Gabinet Psychiatryczny
Jana Pawła II 5, MEDPHARMA
83-200 Starogard Gdański

Polecam wszystkim Pana Dr. Łukasza zarówno jako lekarza internistę jak i specjalistę. Jestem pacjentem od dobrych kilku lat i ze strony tego Pana nie spotkało mnie nic negatywnego. Jest konkretny i należy słuchać co mówi . Ja nie mam absolutnie żadnych problemów w komunikacji z Panem Doktorem. Polecam
Opinia dodana przez: Wojciech

lekarz Dorota Sprengel

Medyk
83-200 Starogard Gdański

Pani Doktor z powołaniem, z prawdziwym ludzkim podejściem. Kompetentna i wsłuchująca się w potrzeby pacjenta. Pomogła w bardzo trudnej sytuacji. Polecam, wystawiam sześć gwiazdek na pięć możliwych. Pani Doktor- ukłony.
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Barbara Leonowicz-Jastrząbek

Internista, Diabetolog

NZOZ "STOMEDSTAR" Pracownia diagnostyki obrazowej
gen. Józefa Hallera 21
83-200 Starogard Gdański

U pani doktor byłam trzykrotnie, ponieważ wykryto u mnie cukrzycę ciążową. Pierwsza wizyta była bardzo krótka i sprowadzała się jedynie do wypełnienia formalności i szybkiego badania internistycznego. Nie było to dla mnie problemem, bo myślałam, że najpierw muszę zacząć regularnie mierzyć cukier, żeby pani doktor mogła mi pomóc. Niestety na kolejnej wizycie, która była jeszcze krótsza niż pierwsza, pani doktor była bardzo niezadowolona, że mierzę cukier po każdym posiłku. Powiedziała, ...
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Zbigniew Brzozowski

Dmowskiego
83-200 Starogard Gdański

Byłam na wizycie w SOR w STG i byłam zdziwiona jak dużo powiedział o chorobie. Lekarze których spotykałam byli bardziej powściągliwi. Podczas rozmowy zachowywał się normalnie. Zlecił więcej badań niż oczekiwałam. Nie mam krytycznych uwag, normalny lekarz.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Bohdan Lebiedziński

Pulmonolog, Internista

Południowa 81
83-200 Starogard Gdański

Nie polecam. Bardzo zlosliwy wobec pacjenta i lekarza ktory mnie do niego skierowal. Praktycznie nic nie zrobil zeby mi pomoc! Za taka wizyte nie powinni mu zaplacic. Osobiscie juz nigdy do niego nie wroce i innym tez nie polecam.

lekarz Krystian Adrych

Centrum Medyczne POLMED
os. Mikołaja Kopernika 21

lekarz Mirosława Tońska

Internista, Reumatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "STAR*MED"
Juranda ze Spychowa 2 B