Internista Starogard Gdański

Internista, Endokrynolog

Przychodnia Lekarska
Generała Józefa Hallera 21
83-200 Starogard Gdański

Bardzooo dobry lekarz. Uprzejmy jako człowiek. Miły oraz cierpliwy. Z wytrwałością słucha pacjenta za co jestem bardzo wdzięczna! Polecam
Opinia dodana przez: mczarna

NZOZ "STOMEDSTAR" Pracownia diagnostyki obrazowej
gen. Józefa Hallera 21
83-200 Starogard Gdański

Nie potrafię znaleźć właściwych słòw aby wyrazić jakim cudownym człowiekiem i lekarzem z powołania jest doktor Smoleńska.Bezinteresownie angażuje się i poświęca nawet swój prywatny czas tylko po to,aby pomóc pacjentowi,by wesprzeć go w chorobie i cierpieniu.Potrafi szybko postawić trafną diagnozę i jeśli trzeba,to osobiście szuka pomocy u innych specjalistów.Swym ciepłym i miłym głosem koi ból pacjenta,podnosząc go na duchu,dodając otuchy w walce z nową chorobą.Do tej pory przez 9 lat ...
Opinia dodana przez: Barbara

ul. gen. Władysława Sikorskiego 10/3
83-200 Starogard Gdański

Bardzo dobry lekarz mily i sympatyczny pomocny pomoze doradzi lekarz z miloscia do swojego zawodu polecam bardzo pomogl mi i mojrj rodzinie
Opinia dodana przez: Elka

Przychodnia na Hallera
al. Wojska Polskiego 27A
83-200 Starogard Gdański

Profesjonalny, komunikatywny i rzeczowy lekarz! Kompetencja pulmonologa i internisty w jednym. Pacjenta otacza opieką i wsparciem.
Opinia dodana przez: Małgorzata

Centrum Rehabilitacyjno-Lecznicze "MEDPHARMA"
ul. Leśna 1A
83-200 Starogard Gdański

Jestem zadowolony z opieki doktora. Jestem po kompleksowym leczeniu raka tarczycy ( operacja i leczenie jodem ). Leczenie i kontrolne badania idą zgodnie z przewidzianym standardem. Kontrole są nawet częstsze niż trzeba, aby nie przeoczyć wznowy.
Pełny nadzór nad pacjentem.
Polecam.
Opinia dodana przez: Piotr

MEDYK

83-200 Starogard Gdański

Wiadomo że ranking jest dostępny dla wszystkich. Konkurencja jest też w śród lekarzy i tak naprawdę każdy może pisać negatywy by popsuć drugiemu opinię. Lekarz Piotr Czech nigdy by nie na krzyczał na pacjenta, zawsze wysłuchuje cierpliwie mu dolega. To jest Lekarz dla ludzi, i zawsze jak tylko może to przyjmie mimo że dana osoba nie zapisała się na wizytę. Każdego pacjenta traktuje indywidualnie. Ma ogromne serce i żadna sprawa ...
Opinia dodana przez: Joanna

NZOZ "STOMEDSTAR" Pracownia diagnostyki obrazowej
gen. Józefa Hallera 21
83-200 Starogard Gdański

U pani doktor byłam trzykrotnie, ponieważ wykryto u mnie cukrzycę ciążową. Pierwsza wizyta była bardzo krótka i sprowadzała się jedynie do wypełnienia formalności i szybkiego badania internistycznego. Nie było to dla mnie problemem, bo myślałam, że najpierw muszę zacząć regularnie mierzyć cukier, żeby pani doktor mogła mi pomóc.
Niestety na kolejnej wizycie, która była jeszcze krótsza niż pierwsza, pani doktor była bardzo niezadowolona, że mierzę cukier po każdym posiłku. ...
Opinia dodana przez: Ewelina

Medyk

83-200 Starogard Gdański

Nie polecam.!! Nie umie leczyc malych dzieci. Wciska drogie rzeczy a potem okazuje sie ze to nie jest wgl potrzebne. Nie mila.

Południowa 81
83-200 Starogard Gdański

Nie polecam. Bardzo zlosliwy wobec pacjenta i lekarza ktory mnie do niego skierowal. Praktycznie nic nie zrobil zeby mi pomoc! Za taka wizyte nie powinni mu zaplacic. Osobiscie juz nigdy do niego nie wroce i innym tez nie polecam.

ISPL Gabinet Psychiatryczny
Jana Pawła II 5, MEDPHARMA
83-200 Starogard Gdański

Nie polecam tego lekarza. Zero empatii, traktuje pacjenta jak zło konieczne. Może weterynaria byłaby lepszym wyborem dla tego pana...? Oczywiście ta opinia dotyczy wizyty na NFZ, bo prywatnie może jest inaczej. Nie wiem też jakim jest specjalistą i nie dowiem się już, bo z usług tego lekarza nie zamierzam więcej korzystać.

Interniści w Starogardzie Gdańskim