Lekarze Internista Strzelce Opolskie

dr n. med. Sławomir Tubek

Krakowska 36
47-100 Strzelce Opolskie

W Strzelcach Opolskich nie ma lepszego.Ciesze sie ze wrócił i wiem ze znów mi pomoże:) Polecam jak nikogo innego
Opinia dodana przez: Wojciech

lekarz Aleksandra Kusińska

47-100 Strzelce Opolskie

Miła, uprzejma, ma czas dla pacjenta, wszystko powoli tłumaczy. Oby więcej takich lekarzy w szpitalu. Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Ula

lekarz Iwona Sikorska-Żurawel

47-100 Strzelce Opolskie

Długo czekałam na takiego lekarza z powołania! Moj rodzinny lekarz to porazka ,lekcewazyl wszystkie dolegliwości, ktore Pani doktor w pore zdiagnozowala i zaczela leczyc. Nie wiem co by bylo,gdybym do Pani doktor nie trafiła... Bardzo polecam profesjonalna ,uprzejma i konkretna osoba. Takich lekarzy nam trzeba w Polsce ! Z sercem pasja i powołaniem !
Opinia dodana przez: Martyna

lekarz Agnieszka Zeljaś

1 Maja 27
47-100 Strzelce Opolskie

kiedys mialem przyjemnosc byc badanym. polecam

lekarz Mariola Adamska-Cholaś

Internista, Radiolog

47-100 Strzelce Opolskie

Pani doktor jest bardzo doświadczoną, kompetentną lekarką i stawia trafne diagnozy. Właściwie kieruje leczeniem pacjenta, udziela zrozumiałych informacji dotyczących stanu zdrowia. Posiada tzw. intuicję zawodową. Bardzo poważnie traktuje to co robi, więc jeśli chcemy ją prosić o pomoc, trzeba wykazać się odpowiedzialnością i sumiennością w trakcie leczenia.
Opinia dodana przez: Magda

Grzegorz Mainka

Internista, Kardiolog

46-053 Strzelce Opolskie

Zdecydowanie polecam jako kompetentnego i miłego (dziś coraz rzadsze zjawisko) lekarza.

lekarz Izabela Andrecka

Internista, Diabetolog

47-100 Strzelce Opolskie

Pani Doktor jest kompetentna, skuteczna, wyrozumiała, jasno i zrozumiale tłumaczy zalecenia i sposób leczenia. Świetny kontakt telefoniczny z rodziną, cierpliwa i uprzejma. Trafiłem do szpitala w ciężkim stanie. Dzięki Pani Doktor cieszę się życiem i jestem na drodze do całkowitego powrotu do zdrowia. Każdemu pacjentowi życzę tak fachowej opieki. Za wszystko serdecznie Pani dziękuję.
Opinia dodana przez: Andrzej Jasiński

dr n. med. Marcin Rękawek

plac koscielny
Moniuszki 14
47-100 Strzelce Opolskie

Pan Dr był zajęty przewijaniem stron w książce niż pacjentem, nie wspomnę o 10 min rozmowie przez telefon w tym czasie ja leżałam do połowy rozebrana czekając na badanie echa serca. Lekarz bardzo nie przyjemny nie wzbudził mojego zaufania. Nie polecam
Opinia dodana przez: Renata Towara

lekarz Marek Skrzypulec

Internista, Reumatolog

Topazowa 6
47-100 Strzelce Opolskie

Lekarz niekompetentny, nie chce zlecić badań, niefachowe podejście do pacjentów, nigdy więcej nie zawitam do tego pana a innych ostrzegam bo nie warto tracić czasu

lekarz Rafał Lewicki

47-100 Strzelce Opolskie

Profesjonalne podejście do pacjenta. Aktualna wiedza, fachowe podejście. Polecam gorąco, lekarz z powolania.

lekarz Leszek Spychała

Rozenbergów 6
47-100 Strzelce Opolskie

Lekarz ten mnie spławił pomimo widocznej anginy. Chciałem się do niego przepisać do przychodni jednak nie jestem zameldowany i nie pracuję w woj Opolskim. Gdybym się przepisał do niego dostawałby za mnie pieniądze, pewnie do czasu aż bym poszedł u siebie do lekarza, gdzie znów musiałbym się zapisać. Jednak zaczął mówić o funkcjonowaniu NFZ i zasadach płatności. Po kilkunastominutowej rozmowie zaproponował usługę prywatnie lub udanie się przeze mnie na pogotowie. ...

lekarz Ryszard Krzemiński

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "CYPRIAN-MED" - CENTRUM NEUROPSYCHIATRII
os. Piastów Śląskich 20
47-100 Strzelce Opolskie

Jak dla mnie jest kompetentnym lekarzem.Jest lekarzem rodzinnym,wstępnie rozpoznaje złożone schorzenia.Oceniam tego Lekarza pozytywnie

dr n. med. Andrzej Wittek

Gastrolog, Internista

Zielona 5
47-100 Strzelce Opolskie

Nie prawdopodobnie nie uprzejmy lekarz. Posługujący się tytułem naukowym, za którym nie idzie profesjonalizm i dbałość o dobro pacjenta. Jest bardzo bezczelny, nieempatyczny, nie kompletny, bo w karcie pacjenta była wyraźna informacja z pogotowania na co pacjentka jest uczulona, mimo to lekarz wypisał lek z listy na które jest uczulona. Ponad to bardzo przedmiotowo traktuje pacjenta oraz rodzinę pacjenta. Okres świąteczny traktuje jako powód wypisania pacjenta do domu nie biorąc ...
Opinia dodana przez: KK

lekarz Dariusz Zwoliński

Internista, Gastrolog

47-100 Strzelce Opolskie

Nie warto pisać!! Zarozumiały narcyz ,złośliwy i mściwy wybitnie nieuprzejmy. Niekoleżeński nie potrafi stworzyć dobrej atmosfery w zespole , którym kieruje. Wiedzę i fachowość pewnie posiada ale cechy charakteru stwarzają ,że jest gościem wysokiego ryzyka.

lekarz Wiesława Olek

Pulmonolog, Internista

Strażacka 10
47-100 Strzelce Opolskie

Lekarz bez kompetencji... bez szacunku do pacjenta. Bardzo "wyśmiewczy" ton rozmowy z pacjentem. Omijać z daleka i odradzać każdemu.

lekarz Halina Michalska-Marcinowska

lekarz Alina Pawleta-Pownug