dr n. med. Andrzej Wittek

1,2
1,4
1,3
1,4

"Pan doktor", jest osobą arogancką, bezczelną. Brak mu właściwego podejścia do pacjenta jako człowieka. Jest niekompetentny, mimo pokazania mu wyników badań, które inny lekarz określił jako masakryczne, to powiedział, że są w porządku. Wypuszcza pacjenta, który wymaga dalszej hospitalizacji, nie udzielając żadnych informacji odnośnie dalszego postępowania postępowania. Duma mu nie pozwala na konsultację z innym lekarzem. Jest to cham i prostak, a nie lekarz!

Chamski, arogancki, niekompetentny. Można odnieść wrażenie, że uraża inteligencję i dumę Pana doktora fakt badania pacjenta a poświęcanie mu czasu i uwagi jest marnotrawstwem od pierwszej do ostatniej sekundy wizyty. Chamskie odzywki, nieuprzejme komentarze, brutalne metody badania (może i takie są procedury medyczne, że żeby zbadać pacjentkę, która miała dzień wcześniej cesarskie cięcie, trzeba ją tak niedelikatnie dotykać, żeby podskakiwała na łóżku), elementarne niedostatki w kulturze osobistej, traktowanie pacjenta z góry, okazywanie swojej "boskiej" wyższości i zależności. Doktora Wittka osoba wyjątkowo mściwa może polecić swojemu wrogowi. Jestem wewnętrznie przekonany, że ...

Doktora Wittka osoba wyjątkowo mściwa może polecić swojemu wrogowi.
Jestem wewnętrznie przekonany, że gdybym wręczył mu kopertę z 300zł w środku, to by umył podłogę i "rączki całował", takie wrażenie sprawia naprawdę niewielu ludzi.

ZWYKŁY CHAM ! KOGOS TAK OBRZYDLIWIEGO NIE SPOTKAŁAM JESZCZE NIGDY ! FENOMEN ! TEN ZWIERZ - NIE MA SERCA !

ZWYKŁY CHAM ! KOGOS TAK OBRZYDLIWIEGO NIE SPOTKAŁAM JESZCZE NIGDY !
FENOMEN ! TEN ZWIERZ - NIE MA SERCA !

Arogancki, nieuprzejmy bardzo nieprzyjemny człowiek.Absolutnie nie powinien pełnić funkcji ordynatora

Oceniam pozytywnie, po kilku wizytach w Strzelach Opolskich lekarz spełnił moje oczekiwania. Jest godny polecenia oraz kompetentny w swojej dziedzinie.

Polecić mogę jedynie unikanie tego "pseudolekarza" jak ognia. Chamskie zachowanie, zero empatii i chęci niesienia pomocy. Traktuje pacjentów jak śmieci. To, że taki człowiek jest ordynatorem jest dla mnie skandaliczne.

Prostackie, wręcz impertynenckie zachowanie. Co więcej mało kompetentny i konfliktowo nastawiony. Za wszelką cenę stara się ukazać swoją wyższość, co znacznie utrudnia współpracę.

Chamski i arogancki a przy tym mierny lekarz, który naoglądał się dr Hausa i próbuje go udawać! Zenujący poziom! Nie polecam nawet wrogowi!

Chamski,arogancki i bardzo nieuprzejmy jak do pacjentów,tak i do personelu.Dziwi tylko to że po tylu skargach do dyrekcji szpitala nie tylko nadal tam pracuje ,ale i nadal pełni funkcję ordynatora.Zdecydowanie nikomu nie polecam!

Wyjątkowo nieuprzejme podejście do pacjenta,odgórne ,aroganckie, niby duża ilość tytułów a bardzo dużo błędów w diagnozie. zdecydowanie nie polecam,a ewentualne leczenie radzę dla bezpieczeństwa konsultować z innymi specjalistami.

Wyjątkowo nieuprzejme podejście do pacjenta,odgórne ,aroganckie,
niby duża ilość tytułów a bardzo dużo błędów w diagnozie.