dr n. med. Andrzej Wittek

1,1
1,3
1,2
1,3

Pan doktor minął się ewidentnie z powołaniem . Miałam nieprzyjemność trafić do niego już dwukrotnie jako do lekarza rodzinnego , który przyjmuje w przychodni w Poborszowie . Wszystkie opinie o tym lekarzu od pozostałych pacjentów są w 100% prawdziwe . Nieuprzejmość, brak chęci pomocy, arogancja, bezczelność . Obie wizyty to wręcz traumatyczne przeżycie . Odechciewa się wgl prosić o pomoc i chodzić do lekarzy pierwszego kontaktu przez właśnie takich doktorów.

Nie prawdopodobnie nie uprzejmy lekarz. Posługujący się tytułem naukowym, za którym nie idzie profesjonalizm i dbałość o dobro pacjenta. Jest bardzo bezczelny, nieempatyczny, nie kompletny, bo w karcie pacjenta była wyraźna informacja z pogotowania na co pacjentka jest uczulona, mimo to lekarz wypisał lek z listy na które jest uczulona. Ponad to bardzo przedmiotowo traktuje pacjenta oraz rodzinę pacjenta. Okres świąteczny traktuje jako powód wypisania pacjenta do domu nie biorąc pod uwagę stanu zdrowia pacjenta, nadrzędna jest wygoda i zminimalizowanie obowiązków sobie oraz personelowi szpitala. Według lekarza wypisanie pacjentki 77 letniej z obustronnym zapaleniem płuc i dusznościami nie stanowi problemu, ważniejsze było to że były aktualnie święta. A że 3 doby minęły więc kasę za bardzo marną opiekę szpital otrzymał od NFZ. Bo mniej niż 3 dobry się nie opłaca.... Odpowiedź lekarza na to że sprawę zgłosimy do NFZ i dyrekcji szpitala, lekarz skomentował: "A zgłaszajcie nawet do samego pana boga". Jak widać, lekarz czuje się totalnie bezkarny i nietykalny. Bardzo nie polecam tego lekarza, radzę unikać jak ognia. Jak widać po opiniach innych osób, nie są to opinie wyssane z palca. Ocena mniej niż 0 ale nie ma takiej skali!

Nie polecam przez niego dostałem silnego stresu co skończyło się bardzo wysokim ciśnieniem i wizytą w szpitalu gdzie po ponownym badaniu krwi okazało się że wyniki wcale nie były takie tragiczne jak mówił dr Witek stanowczo odradzam szkoda że najniższa cena to jedna gwiazdka

Lekarz posługujący się tytułem naukowym, za którym nie idzie profesjonalizm i dbałość o dobro pacjenta. Nie pozwala wypowiedzieć się pacjentowi, uważając Go za bezczelnego. Kultura osobista pozostawia wiele do życzenia, typ osobowości autorytarny. Zdecydowanie odradzam korzystanie z porady tego lekarza, mówiąc delikatnie.

"Pan doktor", jest osobą arogancką, bezczelną. Brak mu właściwego podejścia do pacjenta jako człowieka. Jest niekompetentny, mimo pokazania mu wyników badań, które inny lekarz określił jako masakryczne, to powiedział, że są w porządku. Wypuszcza pacjenta, który wymaga dalszej hospitalizacji, nie udzielając żadnych informacji odnośnie dalszego postępowania postępowania. Duma mu nie pozwala na konsultację z innym lekarzem. Jest to cham i prostak, a nie lekarz!

ZWYKŁY CHAM ! KOGOS TAK OBRZYDLIWIEGO NIE SPOTKAŁAM JESZCZE NIGDY ! FENOMEN ! TEN ZWIERZ - NIE MA SERCA !

ZWYKŁY CHAM ! KOGOS TAK OBRZYDLIWIEGO NIE SPOTKAŁAM JESZCZE NIGDY !
FENOMEN ! TEN ZWIERZ - NIE MA SERCA !

Arogancki, nieuprzejmy bardzo nieprzyjemny człowiek.Absolutnie nie powinien pełnić funkcji ordynatora

Polecić mogę jedynie unikanie tego "pseudolekarza" jak ognia. Chamskie zachowanie, zero empatii i chęci niesienia pomocy. Traktuje pacjentów jak śmieci. To, że taki człowiek jest ordynatorem jest dla mnie skandaliczne.

Prostackie, wręcz impertynenckie zachowanie. Co więcej mało kompetentny i konfliktowo nastawiony. Za wszelką cenę stara się ukazać swoją wyższość, co znacznie utrudnia współpracę.

Chamski i arogancki a przy tym mierny lekarz, który naoglądał się dr Hausa i próbuje go udawać! Zenujący poziom! Nie polecam nawet wrogowi!