dr n. med. Andrzej Wittek

1,1
1,3
1,2
1,3

Oceniam pozytywnie, po kilku wizytach w Strzelach Opolskich lekarz spełnił moje oczekiwania. Jest godny polecenia oraz kompetentny w swojej dziedzinie.

Chamski, arogancki, niekompetentny. Można odnieść wrażenie, że uraża inteligencję i dumę Pana doktora fakt badania pacjenta a poświęcanie mu czasu i uwagi jest marnotrawstwem od pierwszej do ostatniej sekundy wizyty. Chamskie odzywki, nieuprzejme komentarze, brutalne metody badania (może i takie są procedury medyczne, że żeby zbadać pacjentkę, która miała dzień wcześniej cesarskie cięcie, trzeba ją tak niedelikatnie dotykać, żeby podskakiwała na łóżku), elementarne niedostatki w kulturze osobistej, traktowanie pacjenta z góry, okazywanie swojej "boskiej" wyższości i zależności. Doktora Wittka osoba wyjątkowo mściwa może polecić swojemu wrogowi. Jestem wewnętrznie przekonany, że ...

Doktora Wittka osoba wyjątkowo mściwa może polecić swojemu wrogowi.
Jestem wewnętrznie przekonany, że gdybym wręczył mu kopertę z 300zł w środku, to by umył podłogę i "rączki całował", takie wrażenie sprawia naprawdę niewielu ludzi.

Chamski,arogancki i bardzo nieuprzejmy jak do pacjentów,tak i do personelu.Dziwi tylko to że po tylu skargach do dyrekcji szpitala nie tylko nadal tam pracuje ,ale i nadal pełni funkcję ordynatora.Zdecydowanie nikomu nie polecam!

Wyjątkowo nieuprzejme podejście do pacjenta,odgórne ,aroganckie, niby duża ilość tytułów a bardzo dużo błędów w diagnozie. zdecydowanie nie polecam,a ewentualne leczenie radzę dla bezpieczeństwa konsultować z innymi specjalistami.

Wyjątkowo nieuprzejme podejście do pacjenta,odgórne ,aroganckie,
niby duża ilość tytułów a bardzo dużo błędów w diagnozie.