Internista Suwałki

lekarz Anita Sobotko

11 Listopada 1 A/31
16-400 Suwałki

Potwierdzam wszystkie negatywne opinie.
Moja mama miała "nieszczęście" pojawić się na SOR podczas dużuru tej pani. Bo nazwać ją lekarz nie jestem w stanie.
Sposób prowadzenia rozmowy, zachowanie i podejście do drugiego człowieka było koszmarne. Do tego brak podstawowej empatii i zrozumienia dla człowieka w chorobie. Niestety, odradzam każdemu.
Opinia dodana przez: Basia

lekarz Zofia Leszczyńska

Lityńskiego 5a (Lekard)
16-400 Maniówka, Suwałki

Polecam z czystym sumieniem panią doktor, bardzo kompetentna, a przy tym uprzejma, uśmiechnięta, z sercem podchodzi do pacjenta. Od razu postawiła dobrą diagnozę, a potem odpowiednie leczenie. Dziękuję

lekarz Iwona Chlebińska

Specjalistyczny Psychiatryczny Samodzielny Publiczny ZOZ
ul. Szpitalna 62
Suwałki

ta osoba jest bardzo niekompetentna, kupiła chyba dyplom na bazarze....nie polecam. zero etosu lekarza....niestety ....brak kompetencji
Opinia dodana przez: Szymon zetow

lekarz Magdalena Kubitzka

ulica Klonowa 40/33
16-400 Suwałki

Dawno już żaden lekarz nie poddał mnie tak szczegółowemu badaniu. Zapomniałam już, że kiedyś lekarze uźywali stetoskopu

lekarz Sebastian Sobolewski

Noniewicza 48
16-400 Maniówka, Suwałki

Kompetentny,miły i uprzejmy. Zna pacjenta o którym udziela informacji. Nie mówi pacjentowi, że choruje ,bo sam sobie jest winien tylko udziela informacji,jak chce mu pomóc. Gdyby lekarze tak zajmowali się pacjentami jak dr. Sobolewski, to psychiatrzy mieliby mniej roboty. Polecam jak najbardziej.

lekarz Piotr Kiełek

Lityńskiego 5a (Lekard)
16-400 Maniówka, Suwałki

Czy spełnił moje oczekiwania?nawet je przekroczył ,nie spotkałam lekarza który jest tak życzliwy i kompetętny.To nie jest tylko moje zdanie ,przebywałam niedawno w szpitalu i słyszałam jakie pacięci mają zdanie o Panu doktorze ,ntektórzy wręcz twierdzą że zawdzięczają mu życie.dziękuję.

lekarz Katarzyna Dębska

Internista, Reumatolog

Jana Pawła II 8A/25
16-400 Suwałki

Jestem zniesmaczona postawą lekarki. W trakcie wizyty neguje zasadność przyjmowanych przeze mnie leków, pomimo, że dzięki poprawiły się parametry wyników laboratoryjnych. Nie respektuje do końca praw pacjenta, nachalnie zmienia dawkę leku na wyższą, choć przekazałam jej dotkliwie występujące u mnie skutki uboczne w przypadku podwyższenia dawki w przeszłości. Objawy skutków ubocznych powstałe na skutek przyjmowania innych leków lekceważy uważając je za mój wymysł, nie słucha pacjentki tylko brnie w przekonaniu, ...
Opinia dodana przez: ewa680

lekarz Jacek Suszyński

Internista, Lekarz medycyny ratunkowej

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Suwałkach
Szpitalna 60
18-400 Suwałki

Lekarz ów ma poważny problem z empatią, ze słuchaniem ze zrozumieniem rodziny pacjenta jak też z elementarnym poziomem kulturalnego zwracania się do kobiety. Znam człowieka jeszcze ze szkoły podstawowej i widzę, że nie wyrósł jeszcze z okresu przekory i udowadniania innym, że czegoś nie rozumieją czy nie dorastają mu do pięt. Wnioskuję, że on sam albo rzeczywiście nie rozumie tego, co córka pacjenta do niego mówi, albo z natury ( ...
Opinia dodana przez: ewa680

lekarz Beata Butkiewicz

Lekarz medycyny pracy, Internista

Jana Pawła II 8A/25
16-400 Suwałki

Pani Butkiewicz jest miła, ale wykonując zawód lekarza trzeba przede wszystkim umieć leczyć,a ta Pani stwierdza błędną diagnozę. Zdrowie to nie loteria "chybił trafił".Takie " leczenie " więcej szkodzi niż pomoże.Brak kompetencji.
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Wanda Jabłońska-Strynkowska

Internista

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Suwałkach
ulica A. Mickiewicza 11
16-400 Suwałki

Bardzo nieprofesjonalne podejście do pacjenta. Pani nieuprzejma, bez jakiegokolwiek przebadania zweryfikowała stan choroby pacjenta.

Interniści w Suwałkach