lekarz Anita Sobotko

Internista

Bardzo nieprzyjemna wizyta- poszłam pierwszy i ostatni raz. Ta osoba nie słucha, co się do niej mówi, kwestionuje lub ironizuje, gdy tłumaczy się swoje objawy... Poszłam z podejrzeniem zwyrodnienia kręgosłupa, gdzie ból od ponad roku uniemożliwia mi normalne funkcjonowanie, a ta pani z ironicznym wyrazem twarzy mówi, że "w moim wieku" (mam 36 lat) to lepiej pochodziła bym na basen popływać, a nie chodziła po lekarzach... Brak słów. Poza tym czuję się przy tej osobie brak szacunku. Po wyjściu z gabinetu od razu zapisałam się do innego lekarza, który miejmy nadzieję podejdzie poważnie do pacjenta i do odpowiedzialności w tym zawodzie.

Lekarz??? To jakaś porażka wizyta u tej kobiety jest nie miła nie kompetentna nie zna sie całkowicie na swojej profesji. Nie wiem kakim sposobem skończyła studia i optrzymala dyplom a tym samym mozliwosc leczenia ludzi. Wielkie pretensje gdy pacjent prosi o jakiekolwiek skierowanie gdzie sama nie ma bladego pojecia jak leczyc. Odradzam wizyte szkoda czasu i nerwow.

Lekarz???