Internista Tczew

83-110 Tczew

Człowiek który jest na odpowiednim miejscu . Oby więcej takich lekarzy . Słowa podziękowania to za mało
Opinia dodana przez: Marzena Piotrowska (Kotlenga)

83-110 Tczew

Bardzo dobry, spostrzegawczy lekarz ze swietnym podejsciem do pacjenta. Szczerze polecam! Pani dr naprawde chce pomoc i zalezy jej na zdrowiu pacjenta.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej " MEDIPOL"
Jagiellońska 29
83-110 Tczew

Wspaniały lekarz i cudowny człowiek. Wymierający gatunek lekarzy z powołania, dla którego pacjent jest najważniejszy, a zawód to wielka pasja.
Opinia dodana przez: Grażyna

lekarz Janusz Mielczarek

Lekarz rodzinny, Lekarz med. paliatywnej

"Centrum Medyczne POLMED" Oddział Tczew
Malinowska 28
83-110 Tczew

Uwazam ,ze to lekarz jakich malo. Chodze do pana Doktora od lat i nie slyszalem nigdy by mnie nie przyjal. Zawsze zbadany jak nalelezy. zalecenia zawsze trafne. Zajmuje sie pacjentem jak dzieckiem. Wywiad cisnienie badanie na porzadku dziennym , kazdemu takiego lekarza polecam
Opinia dodana przez: Alojzy

83-110 Tczew

Pani Doktor to lekarz z powołania do tego miła uprzejma wnikliwa dokładna swój czas poświęca z indywidualnym podejściem do pacjenta jest kompetentna godna bardzo polecenia każdemu kto szuka profesjonalisty w dziedzinie endokrynologii i nie tylko. Polecam :-)
Opinia dodana przez: Paulina

ul. Topolowa 15b/10
83-110 Tczew

Najlepsza lekarka pod słońcem. Jak jest potrzeba, to da skierowanie. Nawet nie jedno. Nie leczy na oko jak niektórzy lekarze. Moim zdaniem, lepszej szukać nie trzeba.

lekarz Joanna Michalik

Lekarz medycyny pracy, Internista

Al. Wolska Polskiego 5
83-110 Tczew

Bardzo rzeczowe podejście. Wszystko klarownie wyjaśnione. Wyczuwalna troska o pacjenta i zaangażowanie. Cenne praktyczne wskazówki dotyczące leczenia i kontaktu ze specjalistami, łącznie z podaniem numerów telefonów i wskazaniem najlepszych placówek.
Opinia dodana przez: Ania

Paderewskiego 20B/5
83-110 Tczew

świeitny lekarz godny polecenia zna sie na rzeczy świetnie wykonuje swoją prace.
świeitny lekarz godny polecenia zna ...

Bałdowska 11
83-110 Tczew

Polecam wszystkim mającym problemy żołądkowo - jelitowe wizyty u dr Kopczyńskiego. Jest to osoba bardzo kompetentna, miła, rzeczowa. Po zakończonym badaniu czy zabiegu poinformuje rzeczowo o problemie i da mądre wskazówki.
Opinia dodana przez: Helena

Al. Wolska Polskiego 5
83-110 Tczew

Ja narzekać nie mogę. Dwukrotnie Pan doktor pomógł mi opanować ciężki okres walki z astmą. Przeprowadza badania kontrolne, a terminy wizyt zawsze są dostosowane do mnie.
Opinia dodana przez: Iwona

Interniści w Tczewie