Internista Tczew

lekarz Wiesław Andrzejewski

Pulmonolog, Internista

Al. Wolska Polskiego 5
83-110 Tczew

Brak empatii, traktowanie pacjęta przedmiotowe. Komentarze nietaktowne, aroganckie. Nie omówił problemu, zapoznał się tylko z wnikami i opiniami innych specjalistów. Nie polecam!

lekarz Krzysztof Kopczyński

Bałdowska 11
83-110 Tczew

Polecam wszystkim mającym problemy żołądkowo - jelitowe wizyty u dr Kopczyńskiego. Jest to osoba bardzo kompetentna, miła, rzeczowa. Po zakończonym badaniu czy zabiegu poinformuje rzeczowo o problemie i da mądre wskazówki.
Opinia dodana przez: Helena

lekarz Wojciech Sobiczewski

Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej " MEDIPOL"
Jagiellońska 29
83-110 Tczew

Bardzo dobry lekarz ,mily i przyjemny i bardzo uprzejmy .Wizyta u pana doktora to przyjemnosc ,pacjent wychodzi od pana Dr.zadowolony i szczesliwy ,Godny polecenia innym .Dzieki
Opinia dodana przez: Dariusz

lekarz Joanna Michalik

Internista, Lekarz medycyny pracy

Al. Wolska Polskiego 5
83-110 Tczew

Bardzo rzeczowe podejście. Wszystko klarownie wyjaśnione. Wyczuwalna troska o pacjenta i zaangażowanie. Cenne praktyczne wskazówki dotyczące leczenia i kontaktu ze specjalistami, łącznie z podaniem numerów telefonów i wskazaniem najlepszych placówek.
Opinia dodana przez: Ania

lekarz Maria Kmita

Medica

Tczew

uszczypliwa osoba. Potrafi się śmiać z pacjenta, a nie potrafi wypisywać poprawnie skierowań do szpitala. nie wypisuje kompleksowych badan na jednej wizycie trzeba przychodzic po kolejne aby przychodnia zarobila na wizycie. Zdecydownie nie polecam osobom, ktore choruja na choroby ciezkie do zdiagnozowania bo ten lekarz sie nie przejmuje pacjentem. co do poprzedniej wypowiedzi to akurat antybiotyku nie doostalem nigdy, nawet przeciwna byla dawac i potwierdzialo sie ze dobra decyzja lekarza,ale ...

lekarz Urszula Borkowska

Internista, Endokrynolog

83-110 Tczew

Pani Doktor to lekarz z powołania do tego miła uprzejma wnikliwa dokładna swój czas poświęca z indywidualnym podejściem do pacjenta jest kompetentna godna bardzo polecenia każdemu kto szuka profesjonalisty w dziedzinie endokrynologii i nie tylko. Polecam :-)
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Irena Bąbol

Internista, Diabetolog

83-110 Tczew

Od 26 lat nieprzerwanie leczę u Pani doktor cukrzycę i nie mam żadnych powikłań. Chyba nic nie trzeba dodawać bo to nie jest opinia po kilku wizytach.
Opinia dodana przez: Mieczyslaw

lekarz Anna Freza

83-110 Tczew

Bardzo dobry, spostrzegawczy lekarz ze swietnym podejsciem do pacjenta. Szczerze polecam! Pani dr naprawde chce pomoc i zalezy jej na zdrowiu pacjenta.

lekarz Wojciech Sakiewicz

83-110 Tczew

Człowiek który jest na odpowiednim miejscu . Oby więcej takich lekarzy . Słowa podziękowania to za mało
Opinia dodana przez: Marzena Piotrowska (Kotlenga)

lekarz Danuta Balcerzak

ul. Topolowa 15b/10
83-110 Tczew

Najlepsza lekarka pod słońcem. Jak jest potrzeba, to da skierowanie. Nawet nie jedno. Nie leczy na oko jak niektórzy lekarze. Moim zdaniem, lepszej szukać nie trzeba.

Interniści w Tczewie