Filtruj terminy

lekarz Marcin Krupa

Internista, Kardiolog

GORZELNIANA 1
62-700 Turek

Wspaniały człowiek i najważniejsze idzie się do Niego bez stresu, nie pogania wyjaśnień , rozmowy. Polecam

lekarz Joanna Bartosz-Chmiela

Internista

DAR - MED Pielęgniarska Opieka Długoterminowa Domowa Beata Tomczak i Partnerzy Spółka Partnerska
Kaliska 51
62-700 Turek

Pani doktor jest wyjątkowym lekarzem i człowiekiem.Podchodzi do pacjenta z sercem i pełnym oddaniem.Wyjatkowo dociekliwa .Nikogo nie zostawi bez udzielenia pomocy,ktokolwiek do niej się zwróci.Jeśli ktoś potrzebuje solidnej i kompetentnej opieki na oddziale to niech się do niej zwróci.zawsze pomorze.Oddany pacjent
Opinia dodana przez: mamamama

lekarz Tomasz Bartosik

Lekarz rodzinny, Internista

Obrońców Westerplatte 14
62-700 Turek

Bardzo dobry lekarz ,poświęca dużo czasu na wysłuchanie o dolegliwościach pacjenta .Posiada dużą wiedzie o nowościach leków które są bardziej skuteczne niż przepisane przez niektórych specjalistów.Chętnie wydaje skierowania na niezbędne badania by szczegółowo zdiagnozować chorobę.Jest w stałym kontakcie z pacjentem nawet wtedy gdy ten jest leczony u lekarza innej specjalizacji.Ja i moja rodzina leczymy się u Pana doktora od lat i wszyscy jesteśmy zachwyceni jego profesjonalizmem.Nigdy nie odmówił mam porady ...

lekarz Barbara Skolimowska-Heine

Internista, Kardiolog

Szosa Kolska 19
62-700 Turek

Rzetelna Pani doktor z powołania. Dokładnie przebadała i wzięła pod uwagę wszystkie możliwe ewentualności, które pasują do obiawów zanim zastosowała leczenie. Z czystym sumieniem polecam
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Zbigniew Wodziński

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej RU-DENT
Milewskiego 3b
62-700 Turek

Nie zgadzam sie z poprzednim komantarzem.
W moim przypadku przy grypie dostałem leki po których byłam w 2 dni na nogach i bynajmniej nie był to Gripex.
Podczas rozmowy lekarz wypytuje o różne aspekty choroby żeby jak najlepiej "trafić" z lekami.
PS. Leki, które mi przepisał były stosunkowo tanie, także nie musiałem brać zamienników w aptece.

lekarz Janusz Wieczorek

Spółdzielców 26 lok. 18
62-700 Turek

Kompletny niefachowy konował ..... zero wiedzy , zero zaangażowania ...wszystko na odpier....l ....moja corka (23 lata)bez wiedzy medycznej rozpoznala chorobe w drugim dniu kiedy zaatakowala ...jemu potrzeba bylo na to 5 dni .....idz pan do szkoły!!!!

lekarz Janusz Bogacki

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej
ulica Poduchowne 1
62-700 Turek

Bardzo dobry lekarz,podchodzący do pacjenta profesjonalnie,jest rzetelny i miły oraz godny zaufania.
Opinia dodana przez: Mariusz
niebezpieczny lekarz.nie radze nikomu.trafic w jego rece

lekarz Włodzimierz Kubecki

GORZELNIANA 1
62-700 Turek

lekarz pozornie zaiteresowany ale tak naprawdę miał gdzieś moją matkę i chorobę.Kiedy umierała nawet nie raczył przyjść

lekarz Joanna Bartosz - Chmiela

Internista, Diabetolog