Internista Turek

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej
ulica Poduchowne 1
62-700 Turek

Bardzo dobry lekarz,podchodzący do pacjenta profesjonalnie,jest rzetelny i miły oraz godny zaufania.

Opinia dodana przez: Mariusz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Opieki Zdrowotnej nad Kobietą i Rodziną "EVA" s.c.
GORZELNIANA 1
62-700 Turek

Wspaniały człowiek i najważniejsze idzie się do Niego bez stresu, nie pogania wyjaśnień , rozmowy. Polecam

DAR - MED Pielęgniarska Opieka Długoterminowa Domowa Beata Tomczak i Partnerzy Spółka Partnerska
Kaliska 51
62-700 Turek

To jest lekarz jakich sie prawie nie spotyka.swietny fachowiec i dobry człowiek.godny polecenia.ze wszystkim mozna sie do niej zwrocic.zawsze pomoze

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej RU-DENT
Milewskiego 3b
62-700 Turek

Nie zgadzam sie z poprzednim komantarzem.
W moim przypadku przy grypie dostałem leki po których byłam w 2 dni na nogach i bynajmniej nie był to Gripex.

Nie zgadzam sie z poprzednim komantarzem.
Podczas rozmowy lekarz wypytuje o różne aspekty choroby żeby jak najlepiej "trafić" z lekami.
PS. Leki, które mi przepisał były stosunkowo tanie, także nie musiałem brać zamienników w aptece.

lekarz Tomasz Bartosik

Internista, Lekarz rodzinny

Obrońców Westerplatte 14
62-700 Turek

Bardzo dobry lekarz ,poświęca dużo czasu na wysłuchanie o dolegliwościach pacjenta .Posiada dużą wiedzie o nowościach leków które są bardziej skuteczne niż przepisane przez niektórych specjalistów.Chętnie wydaje skierowania na niezbędne badania by szczegółowo zdiagnozować chorobę.Jest w stałym kontakcie z pacjentem nawet wtedy gdy ten jest leczony u lekarza innej specjalizacji.Ja i moja rodzina leczymy się u Pana doktora od lat i wszyscy jesteśmy zachwyceni jego profesjonalizmem.Nigdy nie odmówił mam porady bez względu na porę dnia czy nocy.Gorąco polecam Pana doktora i życzę Wszystkim by mieli takie szczęście trafić na takiego LEKARZA RODZINNEGO!!

Spółdzielców 26 lok. 18
62-700 Turek

Kompletny niefachowy konował ..... zero wiedzy , zero zaangażowania ...wszystko na odpier....l ....moja corka (23 lata)bez wiedzy medycznej rozpoznala chorobe w drugim dniu kiedy zaatakowala ...jemu potrzeba bylo na to 5 dni .....idz pan do szkoły!!!!

niebezpieczny lekarz.nie radze nikomu.trafic w jego rece

niebezpieczny lekarz.nie radze nikomu.trafic w jego rece

GORZELNIANA 1
62-700 Turek

lekarz pozornie zaiteresowany ale tak naprawdę miał gdzieś moją matkę i chorobę.Kiedy umierała nawet nie raczył przyjść

Szosa Kolska 19
62-700 Turek

Pani Doktor przez całe badanie rozmawiała prywatnie przez telefon. A na koniec na pytanie czy jestem zdrowa odpowiedziała "wszystko jest napisane w badaniu" taak a ja jestem lekarzem i wiem co jest napisane :(

Opinia dodana przez: ola

Laboratorium Analiz Lekarskich