lekarz Tomasz Bartosik

Lekarz rodzinny, Internista

2,7
2,7

Polecam, lekarz zawsze wysłucha wszystkich dolegliwości są odpowiednie skierowanie, ma dobre podejście, cała moja rodzina się u Pana Tomasza leczyła i ja też chętnie to robię, polecam w dodatku bardzo miła atmosfera podczas wizyty, przepisałam mojego narzeczonego do tego lekarza i niedługo znów wybieram się na wizytę :)

Dramat. Skierowania wystawiane opornie (a co się dzieje? Nie ma potrzeby). Leki wystawiane mam wrażenie na chybił trafił.. myślenie wąskotorowe.. Po zmianie lekarza widzę ogromną różnicę... Obsługi, podejscia i czasu traconego w poradni.

Bardzo dobry lekarz ,poświęca dużo czasu na wysłuchanie o dolegliwościach pacjenta .Posiada dużą wiedzie o nowościach leków które są bardziej skuteczne niż przepisane przez niektórych specjalistów.Chętnie wydaje skierowania na niezbędne badania by szczegółowo zdiagnozować chorobę.Jest w stałym kontakcie z pacjentem nawet wtedy gdy ten jest leczony u lekarza innej specjalizacji.Ja i moja rodzina leczymy się u Pana doktora od lat i wszyscy jesteśmy zachwyceni jego profesjonalizmem.Nigdy nie odmówił mam porady bez względu na porę dnia czy nocy.Gorąco polecam Pana doktora i życzę Wszystkim by mieli takie szczęście trafić na takiego LEKARZA RODZINNEGO!!

przenoszę się do innego lekarza!!! Nie wydaje skierowań, bez kompetencji i wiedzy. Popieram opinie wcześniejszych komentatorów.

Pan pseudo "doktor" nie powinien pracować w tym zawodzie! Brak wiedzy lekarskiej i umiejętności leczenia pacjenta. Uśmiercił moją mamę, która się prosiła o pomoc. to jest po prostu "znieczulica"!!!!Żal.....

Lekarz nie kompetentny. Masakra :( nie polecam. Moja mama nie żyje, nie udzielił jej fachowej pomocy.

wydaje milne diagnozy ,niewlasciwe leki, kieruje ludzi do grobu wydaje diagnozy bez robienia testow.

Jeden z bardzej kompetentnych lekarz w Turku gorąco polecam jesli pacjentem nie jest hipochondryk to zajmuje sie nim bardzo kompleksowo.

sympatyczny,chętnie daje skierowania,raczej polecam.

sympatyczny,chętnie daje skierowania,raczej polecam.

Trochę więcej zainteresowania pacjentem.

Trochę więcej zainteresowania pacjentem.