Internista Wadowice

lekarz Jacek Głuszek

Internista, Angiolog

NIE POLECAM!!!!

Arogancki, bezczelny, zarozumiały, niemiły.
Nie mam pojęcia jak trafił na kierunek medyczny- chyba drzwi pomylił.

Moja krewna jest pacjentką doktora od pół roku. Niedawno poczuła się gorzej. Zadzwoniłam do doktora czy przyjmie ją jeszcze tego samego dnia wieczorem, oczekując, że przynajmniej zobaczy pacjentkę i uspokoi ją lub skieruje na dalsze leczenie do szpitala. Doktor odmówił. Usłyszałam, że jeśli krewna źle się czuje to niech się ...

lekarz Zbigniew Mroczek

Internista, Dermatolog

Żwirki i Wigury 1
Wadowice

Lekarz o dużej wiedzy ogólnej i podejściu holistycznym do zdrowia i choroby.Na podstawie niektórych chorób skóry potrafi wskazać naprzyczynę wewnętrzną choroby skórnej. U mnie na podstawie pewnych objawów skórnych powiedzia że przyczyną ich na pewno jest choroba wewnętrznai zlecił mi dużo badań dodatkowych. Kolonoskopia wykazała,że mam polipy w jelicie grubym. Po usunięciu ich przez chirurgakktóry stwierdził że w jednym z p[olipów były komórki rakowe. wiem że lekarz ten uratował mi ...

lekarz Tadeusz Czopek

Internista, Kardiolog

os. Kopernika 1 lok. 51
34-100 Wadowice

Moja rodzina jest bardzo wdzięczna Panu doktorowi za opiekę lekarską. Jest w porządku, empatyczny, fachowy i po prostu ludzki.
Opinia dodana przez: Marek

dr Bogdan Krupnik

ulica Parkowa 15a
34-100 Wadowice

dobre diagnozy ważne jest to że chodząc do tego samego lekarza jest większy kontak miałam duże problemy z których wyszłam dzięki trafnej diagnozie a chodziłam do wielu specjalistów bez rezultatów

lekarz Marek Stojak

os. Jesionowe 2

Absolutnie nie polecam
Nie bada nieuprzejmy
Po co taki ktoś przychodzi do pracy
Punkty 0
Opowiadanie że nie będzie "leczyć " cudzych pacjentów przykro słuchać

lekarz Andrzej Krupiński

Całodobowe świadczenia szpitalne
ulica Karmelicka 7a
34-100 Wadowice

Dr Andrzej Krupiński jest lekarzem z Leśnej Góry. Wydawało by się, że ten serial to bajka, a jednak nie. Są jeszcze lekarze z prawdziwego zdarzenia, którzy z pasją wykonują swoją pracę. Nie szczędząc czasu i cierpliwości, dzielą się swoją wiedzą i pomagają pacjentowi wrócić do zdrowia stwarzając przyjazną atmosferę w czasie wizyty. To bardzo ważne. Dziękuję za spokojne podejście, opanowanie i zainteresowanie pacjentem.
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Grażyna Mach

EKG, Internista

Gabinet Grażyna Mach
Karmelicka 29
34-100 Wadowice

Bardzo miła Pani Doktor, cierpliwa i dokładna. Wzbudza zaufanie. Podejmuje kompleksowe leczenie. Przyjmuje zgodnie z umówionym wcześniej terminem, co dla mnie osoby niecierpliwej jest bardzo ważne ( nie lubię długo czekać przed wizytą u lekarza).
Polecam każdemu.
Janina Z

lekarz Wiesława Kucharska-Cybulska

ulica Topolowa 12
34-100 Wadowice

Kompetencja ; sympatyczne podejście do pacjenta , rzeczowość , merytoryczna wiedza i słuszna argumentacja .Doskonała postawa lekarza wspierającego . THE BEST
Opinia dodana przez: tesi'marma

lekarz Marek Słuszniak

ulica Bałysa 16A
34-100 Wadowice

"Wspaniały lekarz. Doktor Słuszniak jest niezwykle taktowny. Olbrzymi szacunek do pacjenta,po ludzku sympatyczny, a przy tym kompetentny. Szybko odkrył źródło problemów. "Pełen profesjonalizm, szybka diagnoza, a do tego bardzo dobry kontakt z pacjentem Zdecydowanie polecam każdemu."
Opinia dodana przez: DOROTA ZIELIŃSKA

Małgorzata Maśnica

Neuro Centrum Wadowice

Wadowice

ta pani nigdy nie powinna zostać lekarzem !!! W Zakładzie długoterminowej opieki medycznej w Makowie Podhalańskim brała chyba tylko pensję. Całkowity brak empatii, troski w leczeniu niedołężnego pacjenta, kompletna obojętność. Była na etacie czy kontrakcie- to wszystko. Ośrodek na szczęście już w gestii szpitala im. Rydygiera z Krakowa i miejmy nadzieję zatrudni lekarzy z prawdziwego zdarzenia. Omijać panią "doktor" szerokim łukiem dla własnego dobra!!!
Opinia dodana przez: Iza

Interniści w mieście Wadowice