Internista Wadowice

ulica Bałysa 16A
34-100 Wadowice

"Wspaniały lekarz. Doktor Słuszniak jest niezwykle taktowny. Olbrzymi szacunek do pacjenta,po ludzku sympatyczny, a przy tym kompetentny. Szybko odkrył źródło problemów. "Pełen profesjonalizm, szybka diagnoza, a do tego bardzo dobry kontakt z pacjentem Zdecydowanie polecam każdemu."

Opinia dodana przez: DOROTA ZIELIŃSKA

ulica Topolowa 12
34-100 Wadowice

Kompetencja ; sympatyczne podejście do pacjenta , rzeczowość , merytoryczna wiedza i słuszna argumentacja .Doskonała postawa lekarza wspierającego . THE BEST

Opinia dodana przez: tesi'marma MM

ulica Parkowa 15a
34-100 Wadowice

Miły,kulturalny zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie.

Miły,kulturalny zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie.

lekarz Grażyna Mach

USG, RTG

Gabinet Grażyna Mach
Karmelicka 29
34-100 Wadowice

Bardzo miła Pani Doktor, cierpliwa i dokładna. Wzbudza zaufanie. Podejmuje kompleksowe leczenie. Przyjmuje zgodnie z umówionym wcześniej terminem, co dla mnie osoby niecierpliwej jest bardzo ważne ( nie lubię długo czekać przed wizytą u lekarza).
Polecam każdemu.
Janina ...

Polecam każdemu.
Janina Z

Wadowice

Polecam.serdecznie. Jeden z niewielu wspanialych angiologow, ktory szybko zdiagnozowal moja chorobe i szybko wyleczyl Wysoka kultura . Doskonaly specjalista. Dyspozycyjny, poswiecil mi duzo czasu , i wysluchal a to zadko sie zdarza.

Opinia dodana przez: agnieszka

Żwirki i Wigury 1
Wadowice

Lekarz o dużej wiedzy ogólnej i podejściu holistycznym do zdrowia i choroby.Na podstawie niektórych chorób skóry potrafi wskazać naprzyczynę wewnętrzną choroby skórnej. U mnie na podstawie pewnych objawów skórnych powiedzia że przyczyną ich na pewno jest choroba wewnętrznai zlecił mi dużo badań dodatkowych. Kolonoskopia wykazała,że mam polipy w jelicie grubym. Po usunięciu ich przez chirurgakktóry stwierdził że w jednym z p[olipów były komórki rakowe. wiem że lekarz ten uratował mi życie,mimo że jest dermatologiem. Nadmieniam że od około trzech lat zgłaszałam się do innych dermatologów z tym problemem to odpowiedż byłaże tej choroby skóry się nie leczy i dla celów kosmetycznych kierowano mnie do chirurgów którz pojedyncze zmiany skórne mi wycinali lub wypalali laseremale na ich miejsce wyrstaly nowe guzki.Po usunięciu polipów jelitowych zmiany skórne całkowicie ustąpiły w ciągu 8-9 miesięcy..Minęło już 11 lat od czasu kiedy miałam operację usunięciu polipów jelita grubego a ja żyję i wiem że zawdzięczam to dr Zbigniewowi Mroczkowi .który uparcie jako dermatolog twierdził że przyczyną moich zmian śkórnych musi buć przyczyna wewnętrzna i zlecał mi dużo badań jak prześwietlanie płuc, usg brzucha i wreszcie kolonoskopię. która wreszcie sprawę wyjaśniła ostatecznie. Szkoda że takich lekarzy " starej daty " o dużej wiedzy z zakresu wiedzy ogólnolekarskiej jest coraz mniej bo nie musielibyśmy leczeć się u specjalistów z wąskich dziedzin medycyny gdzie przysłowie "nie wie prawica co robi lewica". stało się już zjawiskiem powszechnym .Ale to my pacjęci na tym cierpimy. Dziękuję doktorze i życzę długich lat zycia aby mógł Pan dalej dobrze diagnozować i ratować innych ludzi przed chorobami rakowymipłuc ,brzucha .kości itd. na podstawie chorób skóry.

os. Kopernika 1 lok. 51
34-100 Wadowice

Moja rodzina jest bardzo wdzięczna Panu doktorowi za opiekę lekarską. Jest w porządku, empatyczny, fachowy i po prostu ludzki.

Opinia dodana przez: Marek

os. Jesionowe 2
34-100 Wadowice

Nie polecam, absolutnie. Niegrzeczny, opowiadania gdzie Sz.P. dr bywa - męczące, narzekania na rząd obecny i zeszły - bez komentarza ( nie przychodzę tam aby posłuchać opinii Sz.P. dr ), ile to Sz. P. dr milionami obraca - brak słów. Wreszcie wypowiedzi typu : Ja jestem perłą wśród g...na, nie będę leczył bo mi się nie chce, itd.... Żenada.

Opinia dodana przez: Leszek i Krystyna

Neuro Centrum Wadowice

Wadowice

ta pani nigdy nie powinna zostać lekarzem !!! W Zakładzie długoterminowej opieki medycznej w Makowie Podhalańskim brała chyba tylko pensję. Całkowity brak empatii, troski w leczeniu niedołężnego pacjenta, kompletna obojętność. Była na etacie czy kontrakcie- to wszystko. Ośrodek na szczęście już w gestii szpitala im. Rydygiera z Krakowa i miejmy nadzieję zatrudni lekarzy z prawdziwego zdarzenia. Omijać panią "doktor" szerokim łukiem dla własnego dobra!!!

Opinia dodana przez: Iza

Centrum Medyczne Trimed