Internista Wieliczka

EXTRAMEDICA sp. z o. o. - Specjalistyczne Gabinety Lekarskie
ulica Słowackiego 3/3
32-020 Wieliczka

Pani Magda jest fantastycznym specjalistą i bardzo sympatyczną osobą. Polecam i wystawiam pozytywną opinię, bo na prawdę na to zasługuje.

Opinia dodana przez: Maria

Politechniczna 21

Wszystko ok, wszystko w porządku, rozpoznanie, leczenie na najwyższym poziomie

Wszystko ok, wszystko w porządku, rozpoznanie, leczenie na najwyższym poziomie

Centrum Medyczne BIOTAMED
Wincentego Pola 4a
32-020 Wieliczka

Witam miałem zabieg w Spitalu Uniwersyteckim w Krakowie na ul.Skawinskiej 8 w dniu 29 -11-2017 restenoza w stencie .Wykonywano przedłużoną angioplastykę żyły,zabieg przeprowadzał Dr. Drelicharz tak wogóle to 2 raz.Uprzejmie podchodzi do pacjenta,wytłumaczy na czym zabieg b edzie polegał.Wszystko poszło po mojej myśli i zabieg przebiegł bez powikłań.Dr. Łukasz Drelicharz naprawdę godny polecenia.Polecam w 100%

Opinia dodana przez: Paweł Król

Szpunara 22a
32-020 Wieliczka

Gorąco polecam:) Leczę się u pani doktor od dwóch lat i jestem bardzo zadowolona. Każda wizyta przebiega w spokojnej, niestresującej atmosferze. Pani doktor jest bardzo ciepłą i sympatyczną osobą.

wieliczka
32-020 Wieliczka

Trudno sie dostac,jest kierowniczka osrodka,szypko pozbywa sie pacjenta,pisze duzo silnych lekow,jest chyba cala dobe w osrodku , ja przyszlem pozno i jeszcze byla

Solna 4
32-020 Wieliczka

Oceniam panią Kotlinowską jako bardzo złego lekarza. Jest niekompetentna, nieuprzejma, opryskliwa, a poza tym odnosi się do pacjenta w taki sposób, że ma się odczucie, że ten lekarz po prostu nie chce mu pomóc. Gdy podczas wizyty zaczęłam opowiadać o tym co mi dolega, popatrzyła na wyniki testów skórnych i stwierdziła, że testy nic nie wykazują, i że nic mi nie jest. Zapytałam, jak może mi nic nie być skoro ja się tak cały czas męczę z moim problemem, u laryngologa byłam, zrobili badania i już tam stwierdzili że to musi być problem alergologiczny. Na to pani doktor zirytowanym głosem: „nie wiem co pani dolega”, „proszę przyjść jak się pani nasili”, „proszę iść jeszcze raz do laryngologa”. Cały czas miałam wrażenie, że jedyne o czym myśli podczas wizyty to to żebym już opuściła jej gabinet (a byłam tam max 10 minut). Żadnych dodatkowych badań, żadnej chęci rozmowy. Ciekawe jest to że gdy poszłam do innego alergologa od razu na podstawie samych objawów zaproponował diagnozę i badania tylko ją potwierdziły. Podsumowując wizyta u pani dr Kotlinowskiej okazała się stratą czasu i zdrowia bo kolejny rok męczyłam się z moją chorobą bez leczenia. .

Opinia dodana przez: Jola

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej EUROMED
BOLESŁAWA SZPUNARA 19.
32-020 Wieliczka

Dziś byłem na wizycie u Pani dr. Zachowanie Pani wskazywało na wysokie wzburzenie, które wywołałem u Pani dr osobiście. Umówiony byłem bowiem na wizyte z prywatnego funduszu zdrowotnego na konkretną godzinę. Niestety okazało sie że Pani dr miała dość dużą obsuwe i chyba po częsci to zdenerwowało Panią dr. W związku z tym iż dodatkowo płacę aby mieć dogodny termin zapytałem pielęgniarke czy może podpytać Panią dr czy mam czekać w gigantycznej kolejce czy lepiej sobie podarować-mając nadzieje że jako nie będącym pacjentem z nfz a jako prywatny na wsazaną godzine a nie "kto pierwszy ten lepszy" doczekałem sie krzyku i obrażenia mnie wołając-"żebym sobie znalazł innego lekarza a jej d...nie zawracał, bo mam stać w kolejce a jak mi coś nie pasuje to won". Normalnie w szoklu jestem jak można tak powiedzieć do pacjenta który dodatkowo jej płaci!! zdecydowanie nie polecam tej opryskliwej Pani

Opinia dodana przez: Wojtek

Centrum Medyczne BIOTAMED
Wincentego Pola 4a
32-020 Wieliczka

Pani Doktor jest bardzo nie przyjemna nie potrafi rozmawiać z pacjentem nie umie się skupić nie zna podstawowej obsługi komputera obraziła moją mamę zmieniła podejście do pacjenta kiedy dowiedziała się iż wizyta jest zapłacona a nie refundowana jestem bardzo nie zadowolony z wizyty

Opinia dodana przez: Eryk

Politechniczna 21