lekarz Wojciech Bisaga

Internista

Kompletnie nieporozumienie. Lekarz, który przyjmuje w ośrodku, gdzie chyba go zesłano za karę. Załatwia pacjentów najszybciej jak się da, żeby wrócić do czytanej właśnie za biurkiem książki. Przyszedłem z infekcją o niewiadomym pochodzeniu. Pan Bisaga przeleciał mi po plecach stetoskopem, w ogóle nie słuchał, co mam do powiedzenia, zalecił syropek i aspirynę. Dobrze że po tej wizycie pojechałem sobie zrobić CPR, które jasno wykazało, że to nie wirus, a bakteria. Z syropkiem i aspiryną bym się chyba wykończył.

Omijajcie dalekim łukiem. Brak kompetencji i bardzo arogancki. Mam rwe kulszową z pękniętym dyskiem , prywatnie zrobiłem rezonans magnetyczny i prywatnie jestem rehabilitowany, ale rehabilitant nie ma uprawnień do wypisywania L4, więc wysłał mnie do lekarza pierwszego kontaktu gdzie mam mieć zapewnioną opiekę w ramach NFZ. Pan doktor przeprowadził oględziny, przebadał mnie stetoskopem -stwierdził iż jak dla niego jestem zdrowy i chcę wymusić L4 . Zaproponował skierowanie do neurologa na kwiecień 2019r.

Omijajcie dalekim łukiem. Brak kompetencji i bardzo arogancki.
Zaproponował skierowanie do neurologa na kwiecień 2019r.