Internista Zgorzelec

lekarz Tomasz Kotyło

Internista

Wielospecjalistyczny Szpital - Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Zgorzelcu
ulica Reymonta 1
59-900 Zgorzelec

Lekarz godny polecenia, uprzejmy , pomocny, widać że zna się na tym co robi ,chodzę do tego lekarza już kilka lat i nie wyobrażam sobie iść gdzie indziej. POZDRAWIAM

lekarz Wioletta Panek

Langiewicza 20 (Delta) lok. 9
59-900 Zgorzelec

Lekarka podchodzi do pacjentów rutynowo. Niestety w czasie pandemii trochę się pogubiła- arogancka i niemiła. Wiecznie obrażona. Kiedyś tuszowała brak wiedzy uśmiechem i pogawędka na tematy prywatne. Aktualnie Covid-19 ją przerósł. Nie polecam tej pani. Barbara

lekarz Andrzej Dzierka

Langiewicza 20 (Delta) lok. 9
59-900 Zgorzelec

Zupełnie nie polecam tego lekarza. Poszłam do p. Dzierka, do przychodni w Gryfowie, z zapaleniem oskrzeli, a po osłuchaniu mnie (do osłuchania płuc kazał mi rozebrać całą górę do naga, co jest dla mnie totalną abstrakcją, nigdy się z tym nie spotkałam) stwierdził, że to zwykłe osłabienie, a nie zapalenie oskrzeli, że to zapalenie jest jedynie moim wymysłem i kazał mi brać Rutinoscorbin i Gripex. Jeśli to możliwe, zalecam wizytę ...
Opinia dodana przez: Maja

lekarz Andrzej Kraczko

Konarskiego 5b
59-900 Zgorzelec

Niesłowny. Do wizyty nie doszło. Zadzwoniłem o godzinie wcześniej ustalonej przez doktora, a ten zaczął wmawiać mi że miałem zadzwonić o innej porze i że do wizyty nie dojdzie. Nie zaproponował też innego terminu. Umówić się do niego to jak lot na księżyc. Raz telefon ma włączony raz wyłączony.Pierwszy i ostatni raz próbowałem się umówić na wizytę z tym panem. Nie polecam !
Opinia dodana przez: Atomek

lekarz Robert Liszka

Internista, USG

Bohaterów Getta 15 lok. 1
59-900 Zgorzelec

bardzo uprzejmy i wyrozumiały lekarz,dobrze tłumaczy,poświęca dużo czasu pacjentowi.

lekarz Janusz Muszyński

Zgorzelec

Jest jednym z niewielu najlepszych internistów, jest lekarzem z powołania. Bardzo sobie cenie tego lekarza

lekarz Adam Zagorski

ulica Reymonta 1
59-900 Zgorzelec

Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Poświęca sporo czasu dla pacjenta. Wszystko dokładnie tłumaczy i przede wszystkim daje skierowania do dalszego leczenia. Pełna Profeska .
Opinia dodana przez: Atomek

lekarz Agata Piotrowska

Medica

Zgorzelec

SUPER Pani Doktor godna polecenia!!! Bez wahania umówie się na kolejna wizyte oby wiecej takich lekarzy

lekarz Ryszard Fornal

Internista, Kardiolog

Św.Jana 22 / 1
Zgorzelec

jestem zadowolona z kontaktu i opieki jaką mnie otoczono. Świetna kadra lekarska - czułam sie bezpiecznie.

dr Jan Wysoczański

Internista, Reumatolog

Chopina 31
59-900 Zgorzelec

Bardzo dobry lekarz. Duże doświadczenie, trafne diagnozy. Zawsze zadba o pacjenta co jest niestety rzadkością wsród lekarzy. Akupunktura naprawdę skuteczna. Polecam!!!

Interniści w mieście Zgorzelec