dr n. med. Irena Daniluk-Matraś

Medycyna estetyczna, Chirurg dziecięcy

nigdy w życiu nie spotkałam tak wspaniałego lekarza i człowieka, czas jaki poświęca małym pacjentom jest nieoceniony, dokładna, dociekliwa, niesłychanie inteligentna, pomocna, życzliwa, i można by tak godzinami.. mój miesięczny maluszek trafił do Pani Doktor z powiększoną nerką, po drodze wyszła przepuklina, operacja odbyła się w trybie natychmiastowym dzięki Dr Matraś, teraz chodzimy na kontrole nerki, jestem wpatrzona w Panią Doktor jak w obrazek i ufam jej jak nikomu na świecie. To prawdziwy lekarz z powołania, chylę przed Nią czoła.

Witam. ;-) Bardzo polecam panią doktor Irenę Daniluk- Matraś.Jest bardzo miła i uprzejma.Poświęca dużo czasu pacjentowi.Jest po prostu lekarzem z powołania. Moja siostra, która ma teraz 3 lata przeszła u pani chirurg wiele zabiegów związanych z prawą nóżką.Leczyliśmy się w Centrum Medycznym "Zachód" w Bydgoszczy. Leczenie trwało ponad rok. Poświęcała nam bardzo dużo czasu. Pani doktor podejrzewała nowotwór u mojej siostry. Na szczęście okazało się ze jest to gruba tkanka tłuszczowa, która jest nie łatwa do usunięcia. Po zabiegach jest wszystko ok. ;D Czeka nas jeszcze tylko wymrażanie, ponieważ siostrze ...

Witam. ;-)
Czeka nas jeszcze tylko wymrażanie, ponieważ siostrze się ta choroba rozsiewa po całej stopie. mam nadzieję, że moja opinia o pani doktor jest dobra. Polecam panią chirurg Irene Daniluk -Matraś.
Jest najlepszym lekarzem na całym świecie.

Pani doktor to wspaniały człowiek dzięki niej nasz syn żyje bardzo dużo poświęca czasu swoim pacjentom,nie mam słów by to wyrazić tej wspaniałej osobie za to co robi i daje nadzieję rodzicom, że dziecko będzie zdrowe,my tego doświadczyliśmy nasz syn żyje dzięki tej wspaniałej kobiecie. Dziękujemy!

Dziękujemy!

Wspaniały, pełen serca i zaangażowania w chorobę i leczenie lekarz!

Wspaniały, pełen serca i zaangażowania w chorobę i leczenie lekarz!

W 2003 roku Pani doktor pracowała w szpitalu dziecięcym w Toruniu i wtedy właśnie uratowała naszą 6-letnią córeczkę. Córka była w stanie krytycznym po wypadku komunikacyjnym (zmiażdżenie z przemieszczeniem brzucha i klatki piersiowej)- Pani doktor kilka godzin operowała ją i udało się - do końca życia będziemy jej wdzięczni Hanna I Dariusz Gwarek

Pani doktor jest bardzo milá i cieplá osobá,jest godna zaufania i profesjonalna.Pani doktor leczyla mojego synka zarowno w szpitalu jak i w przychodni i na prawde jej profesjonalizm,cieple serce i slowo nie roznilo sie niczym bez wzgledu gdzie sie spotykalismy.Szczerze polecam Pania doktor na lekarza,ktory mialby sie zajac leczeniem Panstwa lub waszych pociech.

Byłąm u Pani doktor z synkiem i w gabinecie i w przychodni. Niezależnie od tego wizyty wcale nie różniły się jeśli chodzi o fachowość i podejście do pacjenta. Bardzo nam pomogła, gorąco polecam.

Lekarz z powołania-ratowała życie mojej córki,poświęcała swój prywatny czas zupełnie bezinteresownie,przemiła osoba,gorąco polecam.

Pani doktor przeprowadziła mi operację usunięcia dwóch guzów z piersi. Po operacji nie ma nawet śladu. Ze względu na słaby sprzęt na NFZ użyła własnego w publicznym szpitali, łącznie z opatrunkami używanymi przy operacjach plastycznych, aby nic nie było widać. Szwy ściągała w swojej prywatnej klinice za darmo - w szpitalu nie chcieli ściągnąć, bo skończyła się refundacja NFZ :/ Było to 10 lat temu. Do dziś wspominam wspaniałą panią doktor. To lekarz z powołania. Pozdrawiam!

Witam.Pani doktor wzbudza zaufanie pacjentów ,ale my jako rodzice się zawiedliśmy.Słyszelismy tylko od niej czego to ona nie robi,ale w tej chwili nasza córka ma problemy ze wzrokiem i musi przejść zabieg korygujący.Jednym słowem zaniedbała Naszą córke.Nie polecamy tego lekarza jeżeli chodzi o leczenie naczyniaków!!