Chirurg Dziecięcy Bydgoszcz

- 29 lekarzy
Bydgoszcz Chirurg dziecięcy dr n. med. Tomasz Hilger

dr n. med. Tomasz Hilger

Urolog dziecięcy, Chirurg dziecięcy

liczba opinii: 17

Szpital Biziela
Ujejskiego 75
85-168 Bydgoszcz

Średnia ocen: 4,6/5
JESTESMY POD WRAZENIEM PROFESJONALIZMU,RZETELNOŚCI I UPRZEJMOŚCI PANA DOKTORA.KONKRETNY,CIERPLIWY,PRZEDE WSZYSTKIM ZNAJDUJĄCY CZAS ZAWSZE NA SPOKOJNĄ ROZMOWĘ,A TO NIESTETY CORAZ RZADSZE.LEKARZ Z POWOŁANIA,KOLEDZY POWINNI BRAĆ Z PANA PRZYKŁAD.Z CAŁEGO SERCA DZIĘKUJEMY I Z CAŁYM SERCEM POLECAMY PANA DOKTORA,WSZYSTKIM POTRZEBUJĄCYM KONKRETNEJ I SZYBKIEJ POMOCY.DLA NAS JEST PAN BOGIEM
Opinia dodana przez: Nikodem P.

dr n. med. Irena Daniluk-Matraś

Medycyna estetyczna, Chirurg dziecięcy

liczba opinii: 27

Szpital Uniwesytecki nr 1 im. A. Jurasza
Skłodowskiej 9
Bydgoszcz

Średnia ocen: 4,9/5
14.06.2017 roku usunięcie wodniaka jądra, w 100% polecam Pani profesor, lekarz z powołania mający niesamowity dar, wiedzę, empatię i mnóstwo najlepszych cech jakie może mieć człowiek. Moja wdzięczność i szacunek, wielkie podziękowania dla Pani jak i całemu zespołowi lekarzy, pielęgniarek i personelowi pomocniczemu Szpitala Jurasza w Bydgoszczy Oddział Kliniczny Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej Dzieci i Młodzieży.
Opinia dodana przez: Kamil

lek. dent. Jarosław Stępkowski

Chirurg stomatolog, Medycyna estetyczna

  (+3 więcej)
liczba opinii: 14

DENmed Klinika Stomatologiczna
Profesora Sylwestra Kaliskiego 26
85-796 Bydgoszcz

Średnia ocen: 4,6/5
Byłam na zabiegu usunięcia zęba. Nie otrzymałam paragonu. Gdy upomniałam się powiedziano mi, że wystawiają tylko rachunek ale właśnie skończył się bloczek.-). Poprosiłam o zostawienie go dla mnie w recepcji za 2 tyg. gdy będę u lekarza w sąsiednim gabinecie. Niestety do dzisiaj nie wiem czy lekarz przyjmuje legalnie i czy nie należałoby zgłosić sprawy do US. W razie komplikacji po wyrwaniu zęba nie miałabym żadnych praw. Radzę innym najpierw ...
Opinia dodana przez: Gabriela

dr n. med. Krystyna Szmytkowska

Chirurg dziecięcy

liczba opinii: 11

Centrum Medyczne Gizińscy
ul. Leśna 9A
85-676 Bydgoszcz

Średnia ocen: 5,0/5
Kolejny zabieg w Bydgoszczy, kolejny raz podziękowania dla pani doktor. Jak zawsze profesjonalna i miła. Szkoda, że pani doktor nie pracuje u nas w Elblągu, przydaliby się nam tacy lekarze.
Bardzo dziekuję.
Karol z Elbląga.
Opinia dodana przez: Karol z Elbląga

Jarosław Markowicz

Chirurg dziecięcy, Chirurg ogólny

  (+1 więcej)
liczba opinii: 10

Gabinet

Bydgoszcz

Średnia ocen: 4,9/5
Bardzo profesjonalny, kontaktowy, konkretny lekarz. Według mnie pasjonat swojej pracy, człowiek o niezwykłej kulturze osobistej, subtelności i inteligencji. W swojej pracy jest bardzo rzetelny, decyzję co do leczenia i proponowanych zabiegów świadczą o ogromnym doświadczeniu praktycznym. Wielki człowiek o niewybujałym ego. Zaprzeczenie medycznego celebryty. Bardzo dziękuję, Panie doktorze za udany zabieg. Bogumiła Nejman.
Opinia dodana przez: Bogumiła

dr n. med. Marek Mackiewicz

Chirurg dziecięcy, Lekarz sportowy

liczba opinii: 9

ul.Jagiellonska 30
Podhalańska 7
85-097 Bydgoszcz

Średnia ocen: 3,0/5
Lekarz z dużą kulturą osobistą. Dzisiaj przyjmował mnie na SOR Szpital Jurasza i mimo małej rany stopy potraktował mnie profesjonalnie.Polecam bardzo P. Doktora.
Opinia dodana przez: Jolanta

dr n. med. Przemysław Janik

Chirurg dziecięcy

liczba opinii: 8

Wojewódzki Szpital Dziecięcy w Toruniu
Karłowicza 26
87-100 Bydgoszcz

Średnia ocen: 3,7/5
DR.PRZEMYSLAW JANIK to najlepszy lekarz pod sloncem...uratowal moja corke i jestem mu bardzo wdzieczna...do kazdego pacjenta podchodzi indywidualnie i troszczy sie o zdrowie pacjenta jak i rowniez jego bliskich mimo ze nie ma takiego obowiazku...zawsze jest gotowy do rozmowy...zaufalam temu lekarzowi i to byl strzal w dziesiatke...dziekuje DR.JANIKOWI jak i tym mlodym lekarzom oraz wszystkim pielegniarkom i paniom salowym za troske ktora otoczono mnie i moja coreczke Karolinke...jeszcze raz dziekuje ...
Opinia dodana przez: Anonim

dr n. med. Marek Kornet

Chirurg dziecięcy

liczba opinii: 3

Gabinet
ul. Leśna 9
Bydgoszcz

Średnia ocen: 5,0/5
pełen profesjonalizm, konkretnie, trafnie, czuliśmy się zaopiekowani, tłumaczenia jasne i czytelne, pomoc od razu z pełną satysfakcją gorąco polecamy. W przyszłości życzymy sobie i wszystkim takich wspaniałych specjalistów jak dr Marek Kornet .
Opinia dodana przez: Kamil

Aleksander Cegielski

Chirurg dziecięcy, Ginekolog

liczba opinii: 3

Gabinet

Bydgoszcz

Średnia ocen: 4,9/5
Wielokrotnie badana u pana doktora w szpitalu chełmińskim, świetny lekarz, u nas wręcz oblegany! Wielka szkoda, że odchodzi już z placówki. Konkretny, wyrozumiały, zapisuje leki możliwie tanie itd. Oby takich więcej lekarzy było :) Pozdrawiam, pacjentka z Chełmna.
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Małgorzata Pacholska

Chirurg dziecięcy

liczba opinii: 1

NZOZ Krzysztof Buczkowski
Skłodowskiej-Curie 9
85-094 Bydgoszcz

Średnia ocen: 5,0/5
Z Panią dr znamy się już od bardzo dawna ...Z korzyścią dla nas i naszego synka :)) Jest młodym lekarzem ale z ogromna wiedzą jak na swój staż ...wielokrotnie operowała naszego synka ratując mu życie ...POLECAM ze szczerego serca !!! Takich lekarzy jak ona jest naprawdę mało ;((
Opinia dodana przez: anonimowo

Chirurdzy dziecięcy w BydgoszczyStrefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat