Chirurg Dziecięcy Bydgoszcz

Urolog dziecięcy, Chirurg dziecięcy

Szpital Biziela
Ujejskiego 75
85-168 Bydgoszcz

Świetny specjalista i lekarz z powołania. Dzięki Panu Doktorowi nasza roczna córcia w mgnieniu oka doszła do siebie po operacji usunięcia nerki. Dał się także poznać jako przemily człowiek, dla którego milion pytan dociekliwych rodziców nie stanowił problemu:)
Dziękujemy!!
Opinia dodana przez: Magdalena Chmiel

ul. Leśna 9
Bydgoszcz

pełen profesjonalizm, konkretnie, trafnie, czuliśmy się zaopiekowani, tłumaczenia jasne i czytelne, pomoc od razu z pełną satysfakcją gorąco polecamy. W przyszłości życzymy sobie i wszystkim takich wspaniałych specjalistów jak dr Marek Kornet .
Opinia dodana przez: Kamil

Kijowska 3/25
85-703 Bydgoszcz

Bardzo dobry lekarz, miłe podejście do pacjenta, profesjonalizm. Bardzo dobrze założył gips. Polecam.
Opinia dodana przez: Alan

NZOZ Krzysztof Buczkowski
Skłodowskiej-Curie 9
85-094 Bydgoszcz

Z Panią dr znamy się już od bardzo dawna ...Z korzyścią dla nas i naszego synka :)) Jest młodym lekarzem ale z ogromna wiedzą jak na swój staż ...wielokrotnie operowała naszego synka ratując mu życie ...POLECAM ze szczerego serca !!! Takich lekarzy jak ona jest naprawdę mało ;((
Opinia dodana przez: anonimowo

Centrum Medyczne Gizińscy
ul. Leśna 9A
85-676 Bydgoszcz

Kolejny zabieg w Bydgoszczy, kolejny raz podziękowania dla pani doktor. Jak zawsze profesjonalna i miła. Szkoda, że pani doktor nie pracuje u nas w Elblągu, przydaliby się nam tacy lekarze.
Bardzo dziekuję.
Karol z Elbląga.
Opinia dodana przez: Karol z Elbląga

Aleksander Cegielski

Ginekolog, Chirurg dziecięcy

Bydgoszcz

Wielokrotnie badana u pana doktora w szpitalu chełmińskim, świetny lekarz, u nas wręcz oblegany! Wielka szkoda, że odchodzi już z placówki. Konkretny, wyrozumiały, zapisuje leki możliwie tanie itd. Oby takich więcej lekarzy było :) Pozdrawiam, pacjentka z Chełmna.

Jarosław Markowicz

Chirurg plastyczny, Chirurg ogólny

Bydgoszcz

Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam z c 10 letnią córką do Pana doktora Markowicza. Córka miała usuwany guzek na policzku. Bardzo profesjonalne podejście. Z czystym sumieniem polecam. Bardzo miłe i profesjonalne podejście. Oby więcej takich lekarzy zwłaszcza że nie było to prywatne leczenie.

dr n. med. Irena Daniluk-Matraś

Medycyna estetyczna, Chirurg dziecięcy

Szpital Uniwesytecki nr 1 im. A. Jurasza
Skłodowskiej 9
Bydgoszcz

14.06.2017 roku usunięcie wodniaka jądra, w 100% polecam Pani profesor, lekarz z powołania mający niesamowity dar, wiedzę, empatię i mnóstwo najlepszych cech jakie może mieć człowiek. Moja wdzięczność i szacunek, wielkie podziękowania dla Pani jak i całemu zespołowi lekarzy, pielęgniarek i personelowi pomocniczemu Szpitala Jurasza w Bydgoszczy Oddział Kliniczny Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej Dzieci i Młodzieży.
Opinia dodana przez: Kamil

lek. dent. Jarosław Stępkowski

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

DENmed Klinika Stomatologiczna
Profesora Sylwestra Kaliskiego 26
85-796 Bydgoszcz

Byłam na zabiegu usunięcia zęba. Nie otrzymałam paragonu. Gdy upomniałam się powiedziano mi, że wystawiają tylko rachunek ale właśnie skończył się bloczek.-). Poprosiłam o zostawienie go dla mnie w recepcji za 2 tyg. gdy będę u lekarza w sąsiednim gabinecie. Niestety do dzisiaj nie wiem czy lekarz przyjmuje legalnie i czy nie należałoby zgłosić sprawy do US. W razie komplikacji po wyrwaniu zęba nie miałabym żadnych praw. Radzę innym najpierw ...
Opinia dodana przez: Gabriela

dr n. med. Marek Mackiewicz

Lekarz sportowy, Chirurg dziecięcy

ul.Jagiellonska 30
Podhalańska 7
85-097 Bydgoszcz

Wspaniały,uprzejmy lekarz wyróżniający się niesamowitą cierpliwością i podejściem do dzieci. Nasza córka nie czuje żadnego strachu przed wizytą u Pana doktora

Chirurdzy dziecięcy w Bydgoszczy