dr n. med. Irena Kolesińska

2,7
2,4
2,6
2,5

pani doktor jest uprzejma tylko w czasie prywatnych wizyt w czasie ciąży, bo wtedy wie że pacjentka będzie regularnie do niej przychodziła na kontrolne wizyty / ogólne wiadomo jakie ma podejście do pacjentek korzystających z usług innych lekarzy a będąc szefową szubińskiego oddziału nie omieszka o to zapytać podczas obchodu /. Tu chodzi tylko i wyłącznie o pieniądze. Wszelkie wcześniejsze "uprzejmości" kończą się po porodzie. Od tego momentu wizyta choćby wynikała z samego porodu i dotyczyła nawet pilnego skierowania do szpitala kosztuje min stówkę. Gdzie to "zainteresowanie" pacjentem kończy się z chwilą skasowania wspomnianej stówki. Ta pani to doskonały przykład, nie lakarza z powołania tylko kręcenia biznesu i umiejętność wykorzystania sytuacji. Nie polecam

zbyt mało czasu poświęca pacjentowi sproawadzajac rozmowę w kierunki wizyt prywatnych i prywatnego leczenia za pieniądze

Jestem bardzo zadowolona. Pani Doktor dba o pacjentki. Jest miła i rzeczowa. Zdecydowanie polecam.

Przez kilka lat leczyłam się na najzwyklejszą kobiecą chorobę...i nie potrafiła mi pomóc. Zmiana lekarza pozwoliła na szybkie wyleczenie. Nie polecam

strach się bać. przez nią mój synek stracił życie przy porodzie

strach się bać. przez nią mój synek stracił życie przy porodzie

Nie polecam tej pani ,brak kompetencji niby tak wykształcona a nie wie jak ma postępować podczas porodu. Nie potrafi rozmawiać z pacjentkami .Nie umie ocenić ryzyka dla ciąży

stanowczo odradzam dr.kolesinska jako osobe ktora mialaby sie zajmowac twoja ciaza i prowadzic cie jako lekarz przez te najwazniejsze 9 m-cy mam wiele, bardzo wiele uwag do tej pani doktor, jej podejscia, postawy ale i wiedzy

fatalna wizyta niekompetentna zaściankowa lekarka zielone skóry w gabinecie a zero podejścia do pacjentki jako do człowieka

fatalna wizyta
niekompetentna zaściankowa lekarka
zielone skóry w gabinecie a zero podejścia do pacjentki jako do człowieka

Zdecydowanie fachowiec godny zaufania. Polecam

Zdecydowanie fachowiec godny zaufania. Polecam