lekarz Irena Łuniewska-Szymańska

Pani Doktor Irena Łuniewska- Szymańska jest nie tylko profesjonalistką w swojej dziedzinie, lecz przede wszystkim jest WIELKIM CZŁOWIEKIEM, posiadającym cenną fachową wiedzę lekarską, którą się z chęcią dzieliła podczas każdej wizyty. Pani Doktor nosi w sobie prawdziwą chęć pomocy pacjentowi. Nigdy nie uniosła się pychą, nie dała do zrozumienia, że po drugiej stronie jest ktoś, kto po prostu mniej wie, lecz z cierpliwością tłumaczyła i odpowiadała na każde pytanie, czasami nawet z dobrej woli robiła to po kilka razy. Przyszlam do Pani Doktor po czterech antybiotykach w trakcie brania sterydów, ...

Przyszlam do Pani Doktor po czterech antybiotykach w trakcie brania sterydów, bez checi do życia z zakazeniem grzybiczym i anemią.
W porownaniu do innych lekarzy w Centermedzie na Krakowskim Przedmiesciu,a zanim trafilam na Pani Doktor Irenę, poznalam wielu lekarzy z tej placowki( od 2013 roku) to tylko Pani Doktor była zawsze pomocna, miała czas i chec pomocy, nie wazne czy bylam na liscie pacjentow tego dnia czy nie. Przeprowadzała ze mną bardzo dokładny wykład, patrząc mi w oczy, a nie na ekran, nigdzie się nie śpiesząc, nie poganiając, ani razu nie pominęła pomiaru temperatury, masy ciała, ciśnienia. Czułam się nie tylko zadbana ale i wysłuchana. Wskazówki dotyczące diety oraz suplementacji witaminami, które Pani Doktor dostosowała do wyników moich badań odmieniły moje życie.
Leczenie bylo trafione, praktycznie nie choruję, mam teraz więcej sił i energii do zycia. Dzięki Pani Doktor poznałam lepiej swoje ciało i jego potrzeby, potrafię odczytać pierwsze objawy przeziębienia u siebie i dzieci, Pani Doktor nauczyła mnie w jaki sposob należy przeciwstawiać się i pokonywac pierwsze symptomy przeziebienia.
Życzę każdemu pacjentowi spotkania na swojej drodze życiowej takiego Lekarza jak Pani Doktor Irena Łuniewska - Szymańska. Dołączam wyrazy ogromnej wdzięczności i podziwu dla Pani pracy.

Dzień dobry. Bardzo proszę o informację czy Pani Doktor gdziekolwiek jeszcze przyjmuje. Pilnie szukam kontaktu od kilku miesięcy. AF

Gorąco polecam wizyty u p. lek. med. Łuniewskiej-Szymańskiej. Panią doktor wyróżnia autentyczna troska o pacjenta, indywidualne podejście i, co bardzo ważne, bardzo cenne uwagi dotyczące odżywiania, znów, dostosowane indywidualnie. Na przykład, te ostatnie pozwoliły mi dodatkowo, tzn. poza skutecznym leczeniem, w ciągu ok. pół roku bez jakiś specjalnych wyrzeczeń, "zrzucić" 15 kg (z czego ponad połowa to była nadwaga wg BMI). Wizyty cechuje spokój i brak pośpiechu ze strony pani doktor - np. może nawet zdarzyć się, że wizyta trwa 1h(!) i mimo wszystko jest wypełniona konkretami. Odnośnie większości z ...

Gorąco polecam wizyty u p. lek. med. Łuniewskiej-Szymańskiej.
Panią doktor wyróżnia autentyczna troska o pacjenta, indywidualne podejście
Odnośnie większości z tych kilku komentarzy negatywnych, to na pewno warunkiem dobrej współpracy z panią doktor jest umiejętność słuchania (ze zrozumieniem) ze strony pacjenta :-)

Doktor Irena Łuniewska-Szymańska podeszła do mojego przypadku z ogromnym profesjonalizmem. Świetnie przeprowadziła wywiad, dobrała właściwe badania oraz szybko i trafnie postawiła diagnozę. Pani Doktor zleciła mi wiele badań, których lekarze wcześniej nie zlecali. Żaden lekarz nie zajął się mną tak kompleksowo jak Doktor Irena. Mogę stwierdzić, że jest to prawdziwy lekarz z powołania. Dzięki Pani Doktor mam większa wiedzę na temat odżywania, zakupu produktów, a także stosowania odpowiednich witamin i suplementacji. Wskazówki Pani Doktor zmieniły moje życie na lepsze.

Pani Doktor jest osobą niezwykle profesjonalną, a przy tym bardzo serdeczną i zainteresowaną pacjentem. Zawsze przeprowadza wnikliwy wywiad nie szczędząc czasu pacjentowi. Przy każdej wizycie wykonuje i zleca wszystkie niezbędne badania oraz szczegółowo tłumaczy swoją diagnozę i zalecane metody leczenia. Poza profesjonalizmem medycznym Panie Doktor jest osobą niezwykle ciepłą i empatyczną, zapewniającą w trudnych sytuacjach nie tylko wsparcie lekarskie, ale i czysto ludzkie. Serdecznie polecam Panią Doktor wszystkim osobom poszukującym lekarza, który potrafi wsłuchać się w problemy pacjenta i dostosować odpowiednie metody leczenia.

Byłam na trzech wizytach, jedna gorsza od drugiej. Na pierwszej - lekarka obrażona, nie dała mi dojść do słowa, gdzie chciałam powiedzieć na jakie choroby przewlekłe choruję i jakie przyjmuję leki. Dostałam reprymendę, że nie w tym miejscu gabinetu zaczęłam zdejmować bluzkę do badania. Leczenie nieskuteczne. Druga wizyta - przyszłam po receptę, która po paru dąsach została mi wypisana. Trzecia wizyta to kuriozum. Lekarka chciała mi zapisać leki, których nie mogę brać. Po moim proteście była oburzona, że nie powiedziałam jej o tym, na co się leczę. Może dlatego, że na pierwszej wizycie nie dała mi dojść do słowa? Podczas każdej wizyty próbowała mi wmówić alergię, której nikt nigdy w żadnym badaniu nie potwierdził. A, i mam trądzik, bo jem słodycze. Nie dlatego, że mam problemy hormonalne, no ale ona wie lepiej niż lekarz specjalista. Leczenie ponownie nie udane, równo tydzień później byłam na prywatnej wizycie u laryngologa, bo myślałam, że się uduszę. No, i według lekarki miałam iść po leki do konkretnej apteki, której adres mi podała, gdzie były to specyfiki wydawane bez recepty i ziółka. Nie dziwię się, że co przychodziłam, to korytarz przed gabinetem świecił pustkami.

Pani Doktor jest lekarzem wysokiej klasy, z ogromną wiedzą, doświadczeniem i pasją. Ponad 4 lata temu otrzymałam od Pani Doktor pierwszy raz tak dobrze dopasowane leczenie - od tamtej pory jestem wdzięczną pacjentką. Pani Doktor jest wspaniałą, niezwykle empatyczną osobą, która zawsze szczegółowo wyjaśni wszelkie wątpliwości. Dzięki tak fachowej i specjalistycznej opiece Pani Doktor, okazuje się, że można uniknąć leczenia środkami, które powodują spustoszenie organizmu. Zawsze szczegółowy wywiad, wielkie zaangażowanie i przede wszystkim uwaga dla pacjenta. Serdecznie polecam.

Dziękuję Pani doktor za fachową i skrupulatną poradę. Wyrazy uznania za wiedzę i merytoryczność. Dziękuję :)

Trafilam do szpitala z początkiem września z silnym krwotokiem jelitowo-żołądkowym na miejscu wykryto u mnie również koronawiusa którego niestety NIE przechodziłam bezobjawowo przez choroby współistniejace tj.Astma oskrzelowa, arytmia serca) Do 27.09 po wyjsciu ze szpitala przebywałam na domowej izolacji. Z Panią "doktor" skontaktowałam sie po raz pierwszy 30.09.2020 byla bardzo niemiła i co chwile musiałam słyszeć, że już jest zmęczona, że komputer jej się co chwile psuje, ze pracuje od 7 i nie ma juz siły. Z wielkiej łaski wypisała mi Pani zwolnienie na tydzień i poinformowała jednocześnie ,że nie moze na dłużej dopóki nie prześlę dokumentacji medycznej ze szpitala(co oczywiście było dla mnie zrozumiałe)Pani "doktor"kontaktuje sie ze mną poprzez poradę telefoniczną tydzień później kiedy skończyło mi się już zwolnienie lekarskie opowiadam o swoich objawach i obniżonej odporności o tym ze gdy wyszłam tylko do apteki poczułam ból gardła i pojawiła sie opryszczka na ustach. Poprosiłam o wypisanie leku heviran po czym słyszę w jakiej dawce, bo Pani I. nie wie skoro mnie nie widzi !? To rozumiem, że z każdym wypisanym lekiem zostałoby mi zadane to pytanie skoro Pani doktor mnie nie widzi.Kolejne pytanie ze strony "lekarza" "Czego Pani ode mnie oczekuje jeszcze ".
Gdy tylko wspominam o przedłużeniu zwolnienia (co wcześniej ustaliłam z "Panią"doktor) słyszę, że nie ma nawet takiej opcji, bo musi mnie zbadac lekarz (dlaczego nie zostałam o tym poinformowana tydzień wcześniej podczas pierwszej telewizyty)
i mam przyjechać na badanie mimo, że wcześniej Pani Irena powiedziała mi zupełnie co innego. Następnie mówi, że nie wystawi mi zwolnienia tłumacząc, że za późno przesłałam dokumentacje medyczną (choc nie wiem jakie to ma znaczenie, ponieważ P.Irena i tak się z nią nie zapoznała) Odpowiadam, że dokumentację przesłałam zaraz po pierwszej telewizycie 1 października. Pani Irena zamilkła i nie skomentowała tego nawet.
Odpowiedziałam, że czuje sie oszukana i,że zostałam na lodzie, ponieważ nie dość, że nie mam przedłużonego zwolnienie to jeszcze w czasach gdzie jest największy wzrost zakażeń, a moja odporność po terapii antybiotykowej, przejściu koronawirusa, oraz silnego krwotoku została obniżona co widać na przesłanych dokumentach na które Pani doktor nawet nie raczyła spojrzeć. Wszystkie parametry które są odpowiedzialne w naszym organizmie za odporność u mnie były poniżej normy i Pani "doktor" każe mi wsiąść w autobus i jechać się zbadać przy czym naraża mnie i moje zdrowie (choć sama pracuje zdalnie w domu) . W zaistniałej sytuacji kiedy Pani "doktor" chce się juz rozłaczyć proszę ją przedłużenie zwolnienia o tydzień, a ja w tym czasie znajdę sobie innego lekarza .Pani" doktor" z wielką łaską się zgadza
I teraz cytuję P. Irene która opisała moja sytuacje w dokumentacji medycznej.
PACJENTKA GROZI MI ZMIANĄ LEKARZA. WYMUSZA ZWOLNIENIE O KOLEJNY TYDZIEŃ. SZANTAŻUJE MNIE .PACJENTKA TWIERDZI, ŻE MA OBNIŻONĄ ODPORNOŚĆ
Nie zostawię tak tego!Napewno!

Dziękuję P. dr Łuniewskiej-Szymańskiej za jej energię i czas poświęcone na każdej wizycie na szczegółową i wnikliwą analizę mojego stanu zdrowia, zlecone badania, skierowania do specjalistów, zaleconą dietę i dalsze działania. Dr Łuniewska to doświadczona lekarka, stara się patrzeć na każdy problem holistycznie, stosować jak najbardziej naturalne metody, dokładnie i zrozumiale tłumaczy oraz chętnie omawia wszelkie alternatywy - nie narzuca swojego punktu widzenia, a przedstawia argumenty za i przeciw. Co najważniejsze, na każdej wizycie można poczuć się zaopiekowanym, wysłuchanym, zrozumianym. Świetny specjalista!