dr Irena Minkiewicz

Dla mnie ważne też jest to, że mój 3-letni synek przeżył badanie kompletnie bezstresowo, dzieki podejściu Pani Doktor.

Za kompetencje dałabym 6. Wspaniały lekarz, uprzejmy i konkretny. Pani doktor nie boi się skrytykować rodzica jeśli ten nie trzyma się zalecanego przez nią leczenia (mi się raz dostało :)). Polecam gorąco!

Jestem zawiedziona leczeniem p. Doktor zawsze wydawało mi się że to kobieta z doświadczeniem bo leczyła jeszcze mnie jak byłam dzieckiem, ale drugi raz z rzędu zawiodłam się na tym jak leczy moje dziecko. Pierwszy raz o mały włos a dziecko mogło trafić na tamten świat. Bo pani doktor nie chciała wypisać skierowania , na jakie kol-wiek badania twierdząc że trwające ponad tydzień wymioty i biegunka u 2 latka to nic strasznego dobrze że trafiłam na pogotowiu na lekarkę z prawdziwego zdarzenia która od razu skierowała dziecko do szpitala. Teraz kolejny raz się zawiodłam dziecko od 2 miesięcy non stop jest chore, oczywiście P. Doktor ani myśli wypisać skierowania na badania twierdząc że dzieci przedszkolne tak chorują. Wypisała 3 raz z rzędu te same leki, które w moim odczuciu nie pomagają dziecku. Teraz umówiłam, dziecko na wizyty prywatną do innego lekarza i mam nadzieje że wreszcie zostaną zrobione odpowiednie badania aby ustalić przyczyny tak długo trwającego przeziębienie. Czy poleciła bym panią doktor? raczej nie owszem jest miła i zawsze uśmiechnięta ale nie tylko tego oczekuje się od lekarza.