Pediatra Opole

- 64 lekarzy

lekarz Mariusz Wierzbicki

Pediatra, Neurolog dziecięcy

liczba opinii: 36

Gabinet
Dębowa 5
45-401 Chwałkowice, Opole

Średnia ocen: 4,3/5
Doktor Wierzbicki przyjął nas pilnie poza kolejnością, na moją prośbę o diagnozę 6 miesięcznego dziecka. Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze, doktor ma świetne podejście do dziecka, wszystko na bieżąco tłumaczył, objaśnił wynik badania, uspokoił, rozwiał wątpliwości. Cierpliwie i szczegółowo odpowiadał na zadawane pytania.Widać duże doświadczenie oraz zaangażowanie w leczenie małych pacjentów. Zdecydowanie polecam!

Zgadzam się co do poprzednich opinii odnośnie pana w rejestracji, mam takie samo doświadczenie. Rodzice, ...
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Jacek Płonka

Pediatra

liczba opinii: 29

Gabinet
Wandy 5 lok. 3
45-711 Opole

Średnia ocen: 4,2/5
Lekarz z ogromnym sercem, uwielbia dzieci a jego kompetencje i profesjonalizm w podejściu do małego pacjenta są na najwyższym poziomie. Doktor ma niesłychaną intuicję w leczeniu dzieci, każda diagnoza zawsze trafiona i nie faszeruje dziecka zbędnymi lekami. Potrafi rozmawiać z rodzicem i uspokoić gdy jest taka potrzeba. Godny polecenia, a co najważniejsze, odpisuje na każdego smsa choćby o północy :) Bardzo dobry człowiek!
Opinia dodana przez: Agnieszka Skubiś

lekarz Janusz Zaryczański

Pediatra, Alergolog

liczba opinii: 29

Gabinet
ulica Książąt Opolskich 48-50
45-005 Opole

Średnia ocen: 2,5/5
Bardzo nieuprzejmy, arogancki lekarz. Niegdyś świetny wykładowca, niestety z czasem nic nie zostało z tych pozytywnych cech. Ignorujący odpowiedzi, lekcewazacy ton, nie umiejąc słuchać, wchodzący w słowo, na granicy bezczelności,zasłaniający się, że przeciez jest wojewódzkim konsultantem w alergologii i on wie najlepiej jakie są procedury. Nonsens i bełkot. Na szczęście wyszło na moje i wyszłam z gabinetu z tym co chciałam. Usuwam z pamięci wizytę, mając nadzieję nie musieć wracać. ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Dariusz Tkaczyński

Pediatra

liczba opinii: 26

Gabinet
Armii Krajowej 16a lok. 2
45-071 Chwałkowice, Opole

Średnia ocen: 4,3/5
Szczerze powiem mam bardzo mieszane uczucia co do lekarza i całej "przychodni Polimed". Leczyłam dziecko w tej placówce od urodzenia, problemy się zaczęły wraz z zachorowaniem małego na astmę. Od dwóch lat jest to samo, nic lepiej nic gorzej, wciąż te same leki, te same objawy, żadnej poprawy. Niby pulmonolog, niby alergolog i świetny specjalista, jak ludzie uważają, ale niestety nie ma to odzwierciedlenia w leczeniu. Teraz już jestem pewna, ...
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Beata Sekyra

Pediatra

liczba opinii: 21

Wizyty Domowe Specjalista Chorób Dziecięcych. Beata Sekyra
mjra Hubala 4
Chwałkowice, Opole

Średnia ocen: 3,6/5
Pani B. Sekyra leczyła moją małą córkę (katar, zapalenie ucha) i za każdym razem był z tą Panią ten sam problem, a mianowicie kompletny brak umiejętności pracy z dzieckiem, brak podejścia które zachęciło by dziecko do współpracy, obrażanie go i próby (pomimo klempletnego braku znajomości dziecka) obcesowego strofowania go (od wychowywania są rodzice, przedszkole, szkoła!). Podczas dwóch wizyt córka zawsze wychodziła od tej pani z płaczem bo czuła się zwyczajnie ...
Opinia dodana przez: Elizka

lekarz Elżbieta Kulpińska

Neurolog dziecięcy, Pediatra

liczba opinii: 16

neurolog
1 Maja 9/49
Chwałkowice, Opole

Średnia ocen: 2,0/5
Stanowczo nie polecam Pani Kulpinskiej !!! Wraz z 3 miesięcznym dzieckiem poszliśmy na kosultacje gdyż martwiło nas zapadające się czasami ciemiaczko. Okazało się że wszystko jest ok jednak Pani po zbadaniu dziecka zaczęła straszyć nas że dziecko jest zacofane bo nie podnosi glowy i że ma zmniejszone napięcie mięśniowe.. straszla zapalebiem opon mozgowych ito itd ponadto stwierdziła że dziecko jest bardzo chude i jest wygłodzone, gdyż kp i moje mleko ...
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Aldona Michalak

Pediatra

liczba opinii: 12

Gabinet
Armii Krajowej 16a lok. 2
45-071 Chwałkowice, Opole

Średnia ocen: 4,0/5
Jak dla mnie najlepsza Pani Doktor, nie zamieniłabym jej na żadną inną, zawsze miła i uprzejma, po prostu ludzka. Nigdy mnie nie zawiodła. :)
Opinia dodana przez: Anonim

dr Teresa Poleszczuk-Spakowska

Pediatra

liczba opinii: 12

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej"ZWM-Malinka" w Opolu
Szaryzch Szeregów
Chwałkowice, Opole

Średnia ocen: 2,9/5
Na pewno lekarz rodzinny z powołaniem. Można się skontaktować w stosunkowo pilnych sprawach, nie odmawia pomocy. Pediatra wysokiej klasy, nie skrzywdzi dziecka na 100%. Chęć pomocy duża, nawet przy dużych emocjach, wiadomo.
Opinia dodana przez: Magdalena Zawadzka

lekarz Tomasz Bek

Pediatra

liczba opinii: 9

LUX MED sp. z.o.o Centrym Medyczne Medycyna Rodzinna
ulica Fieldorfa 21c
45-276 Opole

Średnia ocen: 4,4/5
Naprawdę godny polecenia neurolog dziecięcy. Mam syna z autyzmem i Pan doktor ma świetne podejście do dzieci. Wprowadza przyjazną atmosferę. Ponadto jest uprzejmy, kompetentny, wszystko dokładnie tłumaczy, odpowiada na wszystkie pytania, a sama wizyta trwa tyle ile potrzeba. Dawno nie spotkałam lekarza z powołania. Polecam wszystkim!
Opinia dodana przez: Kamila

dr Iwona Akielaszek

Pediatra

liczba opinii: 9

Gabinet stomatologiczny ABC stomatologii
Kościuszki 16 /5
45-062 Chwałkowice, Opole

Średnia ocen: 2,5/5
nie trafione diagnozy to pani specjalność. dwie najlepsze: niedobór magnezu = padaczka, zapalenie oskrzeli = zwykłe przeziębienie, a mogłabym wymieniać długo. nie miła, okropnie powolna i apatyczna, nie słucha kompletnie co się do niej mówi. czepia się o wszystko. bardzo chętnie podważa zdanie innych lekarzy. niestety zastępuje innych pediatrów w przychodni więc nie da się uniknąć "przyjemności" kontaktu z nią..
Opinia dodana przez: MIRELA

Pediatrzy w OpoluStrefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat