lekarz Tomasz Bek

Pediatra

3,7

Najlepszy pediatra i neurolog dziecięcy jakiego spotkałam. Kompetentny rzeczowy, od razu zlecił cały panel badań i bardzo dobrze zdiagnozował dziecko które od 2 miesięcy próbowano leczyć. Na pewno powrócę do doktora i wszystkim polecam. Przy tym uprzejmy i wzbudzający zaufanie i sympatie dziecka.

Najlepszy pediatra i neurolog dziecięcy jakiego spotkałam.
Na pewno powrócę do doktora i wszystkim polecam.
Przy tym uprzejmy i wzbudzający zaufanie i sympatie dziecka.

Chociaż miałam wrażenie, że będąc u Pana Doktora z dwójką dzieci mam do ogarnięcia trójkę, to z jego kompetencji i podejścia do pacjenta zadowolona jestem bardzo. Miły, rzeczowy i kompetentny. Jedyna wada to fakt, że szybko mówi a to + moi synowie - demolki - trudne do ogarnięcia jest😂

Lekarz kompetentny i rzeczowy a przy tym człowiek po prostu. Diagnoza prawidłowa, rodzica traktuje normalnie, dobre a nawet wspaniałe podejście do dzieci. Polecamy Lila, Pola i mama :-)

Do tej pory nie wiem, dlaczego ten lekarz zlecił zrobienie mojemu dziecku badań (z krwi), na wyniki których czeka się 2 tygodnie, a miały mi powiedzieć, czy po tygodniu mam podać kolejną dawkę leku. Lekarz odklejony od polskiej rzeczywistości? Lekarz z tych bardziej kontaktowych, chociaż nie mogłam zrozumieć, dlaczego uparcie zwracał się do mojej 10 letniej córki, zamiast do mnie. Podejrzewam, że miało to wprowadzić atmosferę luzu, a jedynie zawstydziło dziecko, a u mnie powodowało dyskomfort. Ogólnie mówiąc - będę unikać wizyt u tego Pana.

Nie polecam Pana Doktora, ponieważ nie rozpoznał u mojej córki anginy, ktorą w tym samym dniu po paru godzinach zdiagnozował inny lekarz u którego byłam prywatnie! Wogole Dr. Bek byl niemily, uszczypliwy i z gory zalozyl ze przesadzam z opisem objawow choroby corki... opadają ręce, bo sama widzialam, ze gardelko jest zainfekowane przez paciorkowce, a lekarz tego nie zauwazyl i mnie zbył.

Pierwszy raz od dawna spotkałam się z uprzejmym, nienaburmuszonym pediatrą, przy tym dobre podejście do dzieci plus normalna reakcja na wiadomość, że moje dzieci są "żłobkowe" Nie czułam sie przynajmniej jak wyrodny rodzic;) Polecam

Miałam "okazję" poznać kilku pediatrów z tego rankingu.Zdecydowanie polecam tego lekarza jako kompetentnego, rzetelnego i solidnego.