lekarz Tomasz Bek

Najlepszy neurolog dziecięcy. Bardzo pomocny i sympatyczny. Bardzo dobre podejście do dzieci autystycznych. Dziękuje

Dziękuje

Rewelacyjny pediatra.Pierwszy raz obeszło się bez płaczu podczas badania.Wstępujemy do grona fanek😉😀

Fantastyczny lekarz. Bezbłędna diagnoza boreliozy u 7 latka, z którym chodziliśmy od lekarza do lekarza... Wysoka kultura osobista, choć w atmosferze luzu - fajny kontakt z dzieckiem i rodzicem. Leczenie trochę trwało, ale zakończone pozytywnie. Mam stuprocentowe zaufanie do dra Tomasza.

Pan doktor uprzejmy, jednak źle zdiagnozował chorobę u dziecka. Na wszelkie wymienione objawy odpowiadał zbywająco twierdząc że tak to bywa przy przeziębieniu. Czując że coś jest nie tak umówiłem syna do innego lekarza i ten zdiagnozował od razu zapalenie ucha i spojówek. Tak więc zaufanie do Doktora Beka niestety zmalało i następnym razem dwa razy się zastanowię czy bede chciał się zapisać u niego na wizytę. Większość opinii ma bardzo pozytywne więc może Doktor miał zły dzień. Pozdrawiam

Miły kompetentny wzbudza zaufanie u dzieci i rodziców bardzo dobre podejście do dzieci Zleca wszystkie potrzebne badania Polecam

Miły kompetentny wzbudza zaufanie u dzieci i rodziców
bardzo dobre podejście do dzieci
Zleca wszystkie potrzebne badania
Polecam

Bardzo miły, sympatyczny, kompetenty i rzeczowy lekarz. Bardzo dokładnie zbadał moje dzieci i od razu zlecił komplet badań. Wizyta odbywała się w przyjemnej atmosferze. Ma wspaniałe podejście do dzieci. Polecam wszystkim.

Naprawdę godny polecenia neurolog dziecięcy. Mam syna z autyzmem i Pan doktor ma świetne podejście do dzieci. Wprowadza przyjazną atmosferę. Ponadto jest uprzejmy, kompetentny, wszystko dokładnie tłumaczy, odpowiada na wszystkie pytania, a sama wizyta trwa tyle ile potrzeba. Dawno nie spotkałam lekarza z powołania. Polecam wszystkim!

Najlepszy pediatra i neurolog dziecięcy jakiego spotkałam. Kompetentny rzeczowy, od razu zlecił cały panel badań i bardzo dobrze zdiagnozował dziecko które od 2 miesięcy próbowano leczyć. Na pewno powrócę do doktora i wszystkim polecam. Przy tym uprzejmy i wzbudzający zaufanie i sympatie dziecka.

Najlepszy pediatra i neurolog dziecięcy jakiego spotkałam.
Na pewno powrócę do doktora i wszystkim polecam.
Przy tym uprzejmy i wzbudzający zaufanie i sympatie dziecka.

Lekarz kompetentny i rzeczowy a przy tym człowiek po prostu. Diagnoza prawidłowa, rodzica traktuje normalnie, dobre a nawet wspaniałe podejście do dzieci. Polecamy Lila, Pola i mama :-)

Do tej pory nie wiem, dlaczego ten lekarz zlecił zrobienie mojemu dziecku badań (z krwi), na wyniki których czeka się 2 tygodnie, a miały mi powiedzieć, czy po tygodniu mam podać kolejną dawkę leku. Lekarz odklejony od polskiej rzeczywistości? Lekarz z tych bardziej kontaktowych, chociaż nie mogłam zrozumieć, dlaczego uparcie zwracał się do mojej 10 letniej córki, zamiast do mnie. Podejrzewam, że miało to wprowadzić atmosferę luzu, a jedynie zawstydziło dziecko, a u mnie powodowało dyskomfort. Ogólnie mówiąc - będę unikać wizyt u tego Pana.