lekarz Beata Sekyra

Przez dwa tygodnie doktor Sekyra nie potafila zdiagnozowac ZAPALENIA PŁUC u 1,5 rocznego dziecka! Podczas gdy dr Zerkowskiemu zajęło to 2 minuty w czasie jednej wizyty! Jestem przerazona jej niekompetencja, w efekcie ktorej dziecko od dwoch tygodni cierpialo i nie otrzymywalo odpowiednich lekow, ledwo uniknlismy szpitala. W ciagu dwoch tygodni i czterech wizyt zalecala stosowanie witaminy c i inhalacji z soli fizjologicznej. To niedopuszczalne!

Nie polecam tą Panią jest bardzo nie miła nie ma wogole podejścia do mojej córki nie zrobiła jej bilansu twierdząc że jest histeryczką dziecko z gabinetu wyszło z wielkim płaczem

Swojego czasu, jako nastolatka miałam nieprzyjemność chodzić to tej pani. Nigdy jej nie zapomnę sytuacji, gdy zgłosiłam się z powodu koszmarnego samopoczucia, a pani doktor przyjęła mnie z wielką łaską i pretensją, iż z tak niską temperaturą nie powinnam jej zawracać głowy - miałam 37,5 stopni. Po dwóch godzinach byłam już na izbie przyjęć, z gorączką ponad 39, i nie o własnych siłach. Nie polecam, osoba wyjątkowo niekompetentna i bardzo niemiła.

Pani B. Sekyra leczyła moją małą córkę (katar, zapalenie ucha) i za każdym razem był z tą Panią ten sam problem, a mianowicie kompletny brak umiejętności pracy z dzieckiem, brak podejścia które zachęciło by dziecko do współpracy, obrażanie go i próby (pomimo klempletnego braku znajomości dziecka) obcesowego strofowania go (od wychowywania są rodzice, przedszkole, szkoła!). Podczas dwóch wizyt córka zawsze wychodziła od tej pani z płaczem bo czuła się zwyczajnie poniżona (Pani Sekyra ganiła ją że jest niemrawa , że za słabo oddycha, że zachowuje sie jak dwulatek - córka ma 4lata, nie dała naklejki dzielnego pacjenta bo się nie należy bo słabo oddychała albo się za słabo schyliła). Cała moja praca budowy zaufania dziecka do lekarzy została w dwie wizyty przekreślona dzięki kompletnym brakom kompetencji miękkich tej pani(za drugim razem musiałam znów do niej iść bo nie było wyjścia i była tylko ona na dyżurze). Co jej zależało córkę zachęcić i dać jej naklejkę gdy poprosiliśmy? Dostaliśmy odpowiedź , że dziecko nie zasługuje bo się źle zachowuje i musi się poprawić i do widzenia! Dodam, że córka dobrze sobie radzi w przedszkolu i wśród rówieśników, tylko podeszła z dystansem do najeżonej pani Sekyry, co z resztą nie przeszkodziło w badaniu i postawieniu diagnozy. Może to dla dorosłego człowieka śmieszne ale taki malec to przeżywa i w przypadku dzieci komfort psychiczny jest ważnym elementem leczenia pacjenta. Nigdy do niej już nie pójdę bo jest bardzo oschła, niesympatyczna, i zapomina że oprócz lekarstw liczy się też komfort i zdrowie psychiczne małego pacjenta, a ta pani ma podejście zarówno do rodziców jak i maluchów rodem z komunizmu.

najgorszy lekarz w opolu; jest nie uprzejma,wiecznie niezadowolona i nie umie postawić właściwej diagnozy przez nią najpierw starszy syn trafił do szpitala,po paru miesiącach młodszy przez brak właściwego leczenia bo pani doktor sie spieszy a jako że nie jest naszym lekarzem rodzinnym to już wogóle z wielką łaską nas przyjeła .....

Pani doktor ma złe dni jeśli ma dużo pacjentów.Jest nie mila i zarozumiała.Nie mam pojęcia dlaczego ludzie tak hołubią przeciętnego lekarza.

Polecam tego lekarza,jestem zadowolona z podejścia do małego pacjenta i rodzica,bo to ważne,żeby w sytuacji trudnej otrzymać rzeczową informację i mieć poczucie,że kogoś to również obchodzi.

Profesjonalan i kmpetentna wizyta domowa. Żadko który lekaż poświęca tyle czasu i uwagi pacjentowi ( wizyta 40 min z badaniem i objaśnieniem wszelkich aspektów dotyczacych stanu zdrowia pacjeta).

dobry lekarz,jeszcze nigdy mnie nie wygoniła z gabinetu ,przyjmuje wszystkie dzieci ,chyba że kończą się godziny pracy.