dr n. med. Irena Ogrodniczak

Neonatolog, Pediatra

Brak możliwości kontaktowu z lekarzem, gdy dziecko jest chore zazwyczaj jej nie ma. Umawianie sie na szczepienie trwa juz dwa miesiące bo lekarka nie ma czasu zbadać dziecka, przepisuje leki ktore są przeznaczone dla znacznie starszych dzieci a nie dla niemowląt. Każda wizyta kończyła sie płaczem przez jej niedelikatnosc. (Praca za kare) . Ja nie polecam.

Profesjonalne podejście do pacjenta. Przemiła osoba.Nigdy nie zawodzi. Leczyła moje dzieci dzis leczy wnuka.Polecam w 100%.

Super lekarz, zawsze ma czas dla dzieci i wie co mówi. Dzieci Ją bardzo lubią,jest miła zawsze uśmiechnięta i co najważniejsze dobrym fachowcem.Polecam

Lekarz godny polecenia nasz synek uratowany dzieki pani dr. inni nie ropoznali choroby a u pani dr. diagnoza błyskawiczna i oczywiście trafna. Dzieki pani dr żyje i ma już 7 lat siny i zdrowy. polecam

Jestem bardzo zadowolona z usług pani dr, moja córeczka w drugim tygodniu życia zaczęła strasznie płakać, wszystkie mozliwe powodu płaczu sprawdziłam i nic, pani doktor 2 przyjeżdzała na wizyte domowa, ja raz byłam w szpitalu bo akurat miala dyżur, w ciągu tygodnia postawiła skutecznie diagnozę, wcześnie wysłuchala szmery w serduszku, które były efektem jak się okazało słabej hemoglobiny, dzięki niej mała nie nabawiła się przepukliny - wystarczyło kleić plastrem pępuszek, przy przeziębieniu nie aplikowała od razu antybiotyków - troszkę przeszliśmy, od kąd córka skonczyła 5 miesięcy nic sie nei dzieje, teraz ma 1,5 roczku.Pani dr jest serdeczna kompetentna, godna zaufania i polecenia, po prostu lekrz z powołania.

Mój miesięczny synek ciągle płakał i nie chciał spać. Mógł jeść przez 1,5 godziny i dalej płakał o więcej. Pani doktor przeanalizowała sposób i ilość karmienia. I wydała diagnozę, że dziecko jest niedożywione i należy je dokarmić mieszanką. Po wizycie syn dostał pierwszy raz butlę i spał 12 godzin. I tak jest już co noc. A dziś skończył 10 miesięcy. Jest energicznym wesołym chłopcem. Pani Doktor dziękuję za pomoc i całą pozytywną energię jaką ma w sobie. Paulina Welgryn

Wspaniała!sympatyczna!całą swą uwagę poświęca dziecku i jego dolegliwością.Podczas wizyty panuje życzliwa atmosfera co dodatkowo dobrze wpływa na dziecko już i tak wystraszone wizytami u innych lekarzy. Polecam z czystym sumieniem i z całego serca.

Pani Doktor przepisała antybiotyk na lekką gorączkę i katar aby "zabezpieczyć dziecko". Efekt - brak poprawy a na dodatek pogorszenie w postaci zapalenia oskrzeli (zdiagnozowane i leczone zresztą już przez innego lekarza bo Pani Doktor nie miała ochoty odbierać telefonów mimo, że sygnalizowaliśmy jej że dziecko coraz bardziej kaszle i będziemy się do niej odzywać.) No ale przecież była niedziela...

Przemiła osoba ,kompetentna wzbudza zaufanie. Mój syn ma wadę serduszka i ku naszemu zaskoczeniu pani doktor nie wystraszyła się tak bardzo jak inni lekarze, podeszła raczej ze spokojem nie dała nam odczuć "lepiej jak już do mnie nie przyjdziecie"

Przemiła Pani doktor. Najpierw wita się z małym pacjentem, próbuje rozmawiac z dzieckiem. Zawsze dokładnie osłuchuje i ogląda dziecko. Kompetentna, nigdy się na niej nie zawiodłam. Leczę u Niej dziecko już ponad dwa lata. Jest daleka od stosowania antybiotyków w lekkich przypadkach. Zakłada dziecku zeszyt i tam wpisuje wszystkie uwagi, każdą wizytę i zalecenia. Bardzo dokładna. Polecam wszystkim rodzicom Panią dr. Irenę Ogrodniczak

Wciąż poszukujesz "Neonatolog Częstochowa"?

Kiedrzyńska 61/40
42-200 Częstochowa