lekarz Irena Ozimina

2,9

bardzo dobry specjalista zawsze polecam innym kobietom

bardzo dobry specjalista zawsze polecam innym kobietom

Pani doktor jest świetną specjalistką, niesamowicie uprzejma, miła, wzbudzająca zaufanie. Można polegać na doświadczeniu, pomogła mi w wyjaśnieniu bardzo ważnej dla mnie sytuacji. Jest profesjonalistką w pełni tego znaczeniu, oprócz tego jest bardzo miła i uprzejma. Polecam profesjonalizm, a kolejki w poczekalni wynikają z tego, że jest wspaniałym ginekologiem. Bożena Reszka

Bożena Reszka

to prawda, że najważniejsze dla tej pani sa pieniądze, w czasie ciąży sporadycznie robiła mi badania nie polecam zdecydowanie ważne dla niej jest 100 zł a nie dziecko które ma się urodzic

PANI OZIMIA NIESAMOWICIE MILA I UPRZEJMA ,ALE NA WIZYTĘ NIGDY NIE WESZŁAM O GODZINIE NA KTORĄ BYŁAM UMÓWIONA ZAWSZE CZEKALAM PONAD PÓŁTOREJ GODZINY,CZASAMI O BADANIE MUSIALAM SIĘ UPOMNIEĆ,BADANIA PIERSI NIGDY MI NIE WYKONALA,CZASAMI NIE ZMIERZYŁA MI CIŚNIENIA BO JAK MÓWILA ZAPOMNIAŁA BATERIE DO APARATU,TO PRAWDA ŻE PIENIĄDZE SIĘ DLA NIEJ LICZĄ BAAARDZO,PRZED ŚWIĘTAMI SKASOWALA MNIE 100ZŁ ZAMIAST 80 BO POJAWIL SIĘ NOWY SPRZĘT ,CZASAMI PO WIZYCIE WYCHODZIŁAM BARDZO ROZCZAROWANA,BYLE SZYBKO I KASA ,GDY BYŁAM PO TERMINIE UMÓWIŁA SIĘ ZE MNĄ NA WIZYTĘ DO SZPITALA I SIĘ NIE POJAWIŁA ZAMIENILA SIĘ Z KOLEŻANKĄ DYŻURAMI A MNIE ZAPOMNIALA POWIADOMIĆ WIĘC JECHALAM PONAD 20 KM NA DARMO,GDY URODZILAM WOGÓLE SIĘ NIE ZAINTERESOWAŁA MOJĄ OSOBĄ CHOCIAŻ MIALA DYŻURY,URODZILAM 16 MAJA A OSTATNIE MOJA WIZYTA BYŁA W MARCU I PRZEZ TE DWA MIESIĄCE POZOSTAŁAM SAMA SOBIE BEZ NADZORU PANI DOKTOR BO MIAŁA URLOP .NA SZCZĘŚCIE URODZIŁAM ZDROWE DZIECI

świetna specjalista a przy tym bardzo miła.Prowadziła moja ciaze,nadal korzystam z jej uslug

świetna pani doktor prowadziła moją ciążę,

świetna pani doktor prowadziła moją ciążę,

odradzam. Pani doktor jest dobra gdy jestes zdrowa... w przypadku choroby albo problemów z ciążą nie radzi sobie

Mimo umawiania się na godzinę, trzeba b.długo czekać, a sama wizyta expresowa:10-15 min. O badanie piersi trzeba prosić, zresztą o badanie ginekologiczne też prosiłam (jak byłam w ciąży) Moim zdaniem pani dr nastawiła się ostatnimi czasy na ilość, nie jakość. Kilka lat temu było inaczej. Szkoda, bo pani dr bardzo miła.