dr n. med. Irena Sajewicz

Osoba apodyktyczna, niegrzeczna, wręcz chamska wobec pacjentów. Nie umie słuchać chorych, uważa się za najmądrzejszą, tymczasem jej decyzje są często nietrafne. Zdecydowanie nie polecam.

Osoba wzbudzająca zaufanie. Przy pacjentach wyrozumiała, spokojna, sympatyczna. Jednakże jej opinie na temat tych samych ludzi po zamknięciu drzwi są przerażające. Nikt nie ma prawa tak obrażać ludzi, szczególnie gdy tego nie słyszą.

Wczoraj wyszłam ze szpitala tz Sniadeckiego.Spotkałem się tam z dużą serdecznością i zaangażowaniem ze strony personelu szpitala. Pani ordynator dr.Irena Sajewicz podchodzi do pacjentów z dużą serdecznością i zaangażowaniem, a co najważniejsze z dużym poziomem wiedzy medycznej. Bardzo dziękuję za leczenie i opiekę. Tą drogą pozwolę sobie również podziękować Paniom pielęgniarkom. Były nad wyraz zaangażowane w wykonywaną prace i bardzo sympatyczny. Zaznaczam, że moja opinia nie jest odosobniona. Stwierdzam, że nikt z personelu szpitala nie jest moim znajomym ani członkiem rodziny. Opinia jest rzetelna i szczera. Jeszcze raz bardzo dziękuję ...

Bardzo dziękuję za leczenie i opiekę.
Jeszcze raz bardzo dziękuję wszystkim pracownikom tego oddziału.
Lila Nowicka

Bardzo duży profesjonalizm i kompetencje.

Bardzo duży profesjonalizm i kompetencje.