lek. med. Ireneusz Abramczyk

Ortopeda

3,6
3,7

Absolwent Akademii Medycznej w Bydgoszczy - II st. chirurgia urazowa i ortopedia.

Wykonuje pełen zakres zabiegów ambulatoryjnych w tym ...

Wykonuje pełen zakres zabiegów ambulatoryjnych w tym iniekcje dostawowe, nastawienie zwichnięcia/złamania, zeszycie pojedynczych ścięgien prostowników i innych ścięgien, uwolnienie ścięgien- tenolizis, wycięcie kaletki wyrostka łokciowego.

Byłam dziś u dr-a Abramczyka na zastrzyku w kolano. Najpierw obejrzał dokładnie wyniki rezonansu i rtg, potem bardzo dokładnie zbadał i to bolące kolano, i to drugie, a nawet go o to nie prosiłam :) Wyjaśnił mi rzeczowo, z czym mam problem i co wystarczy robić, aby zniknął. Sam zastrzyk w kolano był całkowicie bezbolesny. Nie poczułam nawet wkłucia (tydzień wcześniej robił mi taki zastrzyk kto inny - nie w przód kolana, a całkiem z boku - bolało jak diabli). Na koniec jeszcze usłyszałam, że bardzo sie ucieszył, że trafiła ...

Na koniec jeszcze usłyszałam, że bardzo sie ucieszył, że trafiła mu się taka miła pacjentka :) Za tydzień na pewno pójdę do tego lekarza - jest mistrzem zastrzyków w staw kolanowy :)

Wizyta bardzo miła ,pan doktor uprzejmy zapytał o dolegliwości zbadał i dał skierowanie na rezonans magnetyczny .Polecam

Ten człowiek nie ma pojęcia o swoim fachu. Pacjentów traktuje powierzchownie, żeby nie powiedzieć z lekceważeniem. Mało tego próbuje nie wprost dać do zrozumienia, że za odpowiednią opłatą można przyspieszyć pewne badania, czy uzyskanie dodatkowej profesorskiej konsultacji. I to wszystko w CENTRUM DAMIANA, które do tej pory uważałem za jedno z lepszych centrów medycznych w Warszawie. Myślę, że właściciele powinni przyjrzeć się pracy tego pana.

Ten człowiek nie ma pojęcia o swoim fachu.
Pacjentów traktuje powierzchownie, żeby nie powiedzieć z lekceważeniem.
czy uzyskanie dodatkowej profesorskiej konsultacji.
Myślę, że właściciele powinni przyjrzeć się pracy tego pana.

Byle szybko, byle jak. Palec miał być tylko obity i ból miał przejść sam. Po kilku tygodniach i wizycie u innego (bardziej kompetentnego) specjalisty okazało się, że miałem naderwane więzadła. Stanowczo odradzam.

Stanowczo odradzam.

Lekarz godny polecenia,konkretny. Jeśli w danej dziedzinie nie jest pewny to zasugeruje gdzie się udać. Miły czy nie miły.... szczery a to chyba najważniejsze :D

Lekarz godny polecenia,konkretny.
Jeśli w danej dziedzinie nie jest pewny to zasugeruje gdzie się udać.
Miły czy nie miły.... szczery a to chyba najważniejsze :D

polecam, lekarz pomógł mi i wyleczył zapalenia ciągnące się przez 5 lat

polecam, lekarz pomógł mi i wyleczył zapalenia ciągnące się przez 5 lat

Lekarz godny polecenia.Z pewnością nie żałuję 160 zł wydanych na wizytę u tego lekarza.Polecam.