dr n. med. Ireneusz Jedliński

Kardiolog

2,9

Najlepszy specjalista kardiolog . Bardzo mily, uprzejmy, doskonale rozumie pacjenta, zleca badania, podejscie profesjonalne. Widać, że Panu doktorowi bardzo zależy na zdrowiu pacjenta, ma ogromna wiedzę i pacjent czuje sie bezpiecznie w rękach takiego specjalisty. Serdecznie polecam.

Do gabinetu dr. Ireneusza Jedlińskiego, mam dość daleko , ale jadę Z DRUGIEGO KOŃCA MIASTA i jestem Jego pacjentką od wielu lat i dlatego mogę wypowiedzieć się autorytatywnie, iż jest to niezwykle empatyczny DOSKONAŁY KARDIOLOG, któremu naprawdę nie jest obojętny człowieczy los. Serdecznie polecam tego wspaniałego specjalistę - zadowolona pacjentka Gitta Rutledge

Polecam Pana doktora Jedlińskiego. Jako jedyny wierzył mi kiedy inni szukali wszystkiego wokół zamiast zająć się moim sercem i wykrył chorobę. Zajął się mną i moją chorobą od A do Z. Będę mu zawsze wdzięczna za to, że jako jedyny, jako lekarz stał za mną murem i nie machnął ręką jak inni "specjaliści" wpierając, że wszystko ok, w momencie kiedy wyniki badań jednoznacznie wskazywały na określoną wadę.

Wizyta prywatna trwała z 10 min. Z badań zostało wykonane tylko echo serca. Ani ekg, ani osłuchania ani nawet ciśnienie nie zostało zmierzone. Moje pomiary ciśnienia też Pana Doktora nie interesowały. Nie padło nawet pytanie o to jak się czuję.

zawiodłam się na doktorze nie podoba mi sie jego podejscie do pacjęta bardzo chłodne

wizyta prywatna trwała dokładnie 7 minut.tempo ekspresowe bo inni pacjenci czekali.recepta i wypad.

Wspanialy.oddany pracy i pacjentom. Fachowiec ! Majac porownanie z innymi kardiologami z calą stanowczoscia polecam tego lekarza.

Nie dotrzymał obietnicy odnosnie dalszego leczenia

Nie dotrzymał obietnicy odnosnie dalszego leczenia

Nie polecam tego lekarza ponieważ zawiódł mnie całkowicie doprowadzając mnie do zawału.