lekarz Ireneusz Jelonek

Psychiatra

3,5
3,6
3,7

jestem wyjątkowym szczęściarzem , że trafiłem do tego specjalisty w pierwszej kolejności ,trafna diagnoza ,super podejście do pacjenta , zrozumienie . Ja tego właśnie oczekiwałem od lekarza .... POLECAM !!!

Ja tego właśnie oczekiwałem od lekarza .... POLECAM !!!

Bardzo dobry lekarz, pomógł mi wyjść z depresji,naprawdę polecam, bardzo miły i fachowy. Jak będe miała kiedyś znowu jakiś problem to na pewno do niego wróce.

Jak będe miała kiedyś znowu jakiś problem to na pewno do niego wróce.

Jak widać zdania są podzielone, każdy dokonuje swoich wyborów... osobiście jestem długoletnim pacjentem p.doktora, ufam mu na tyle ze dziele z nim moje wzloty jak i upadki... dziekuje i pozdrawiam

Godny zaufania i polecenia! Lekarz z powołania , wie co robi i robi to naprawdę bardzo dobrze.

Godny zaufania i polecenia!
Lekarz z powołania , wie co robi i robi to naprawdę bardzo dobrze.

absolutny Mistrz w zawodzie, wśród tłumu (30 sztuk) nieudanych psychiatrów, jakich spotkałam w drodze leczenia nerwicy lękowej - - jedyny, który ma pasję zawodu i charakter.I przede wszystkim nie ma kompleksu boga, jak pozostali amatorzy.

Lekarz którego warto polecić innym. Kompetentny,słucha pacjenta, jest szczery i mądry. Sądzę,że nikt się nie zawiedzie w kontaktach z Panem Doktorem.Naprawdę super!

Lekarz godny polecenia. Otwarty, cierpliwy, sympatyczny.

Lekarz godny polecenia. Otwarty, cierpliwy, sympatyczny.

Leczona na oddziale. Na pierwszej wizycie lekarz wzbudza zaufanie. Wydał mi się bardzo zorientowany, podobało mi się jego podejście, wydawać by się mogło, że wreszcie po długich poszukiwaniach ktoś bardzo dobry! Na oddziale natomiast jeśli chciałam zapytać o cokolwiek, ustawiałam się w 'kolejce' pacjentów, żeby łaskawie uzyskać odpowiedz na pytania. Na które najczęściej z łaską odpowiadano jednym słowem, albo wcale! Dla mnie bardzo niemiły, nieuprzejmy. Jestem osobą wrażliwą więc nie raz doprowadził mnie do płaczu. Nie polecam

Nie polecam

To ma być lekarz?! Leczył mnie w szpitalu i mnie załatwił lekami, same leki mi pakował i bzdury na wypisie miałem! A poszedłem do innego uwierzcie ,że naprawdę dobrego lekarza i zupełnie ,co innego mi powiedział i przepisał takie leki i udzielał takiej terapii ,co mi pomogła, a dzisiaj jestem zdrowym człowiekiem ,nie mam problemów,a nikt wśród znajomych i nauczycieli nie wierzą ,że mogłem być chory. Ten lekarz jest beznadziejny! Przeczytał książkę wykuł i cwaniakuje! Ludzie uważajcie na kogo trafiacie... Nie chce nikogo obrażać, ale no niestety nie mam innego zdania i inaczej się wypowiedzieć nie da.

Same plusy! Bardzo cierpliwy lekarz, zawsze gotowy do pomocy, wspolczujacy, a co najwazniejsze kompetentny. Polecam