lekarz Ireneusz Jelonek

Psychiatra

NIE IDZCIE DO TEGO LEKARZA!!!! WOGÓLE NIE WYSLUCHA, PRZEPISZE JAKIES LEKI PO KTORYCH SPAC SIE CHCE. ROZMOWA TRWALA PARE MINUT, WYMYSLA MI MILIONY CHOROB!!!

Bardzo dobry lekarz, pomógł mi wyjść z depresji,naprawdę polecam, bardzo miły i fachowy. Jak będe miała kiedyś znowu jakiś problem to na pewno do niego wróce.

Jak będe miała kiedyś znowu jakiś problem to na pewno do niego wróce.

absolutny Mistrz w zawodzie, wśród tłumu (30 sztuk) nieudanych psychiatrów, jakich spotkałam w drodze leczenia nerwicy lękowej - - jedyny, który ma pasję zawodu i charakter.I przede wszystkim nie ma kompleksu boga, jak pozostali amatorzy.

Miły gość/wysłucha, stara się zrozumieć...

Miły gość/wysłucha, stara się zrozumieć...

Byłem Jego pacjentem na oddziale... No troche mi pomógł ale tylko na jakiś czas... Ma troche głupie metody leczenia :/

To ma być lekarz?! Leczył mnie w szpitalu i mnie załatwił lekami, same leki mi pakował i bzdury na wypisie miałem! A poszedłem do innego uwierzcie ,że naprawdę dobrego lekarza i zupełnie ,co innego mi powiedział i przepisał takie leki i udzielał takiej terapii ,co mi pomogła, a dzisiaj jestem zdrowym człowiekiem ,nie mam problemów,a nikt wśród znajomych i nauczycieli nie wierzą ,że mogłem być chory. Ten lekarz jest beznadziejny! Przeczytał książkę wykuł i cwaniakuje! Ludzie uważajcie na kogo trafiacie... Nie chce nikogo obrażać, ale no niestety nie mam innego zdania i inaczej się wypowiedzieć nie da.

Same plusy! Bardzo cierpliwy lekarz, zawsze gotowy do pomocy, wspolczujacy, a co najwazniejsze kompetentny. Polecam

Nietaktowny, zniecierpliwiony, brak podejścia do młodych osób.

Nietaktowny, zniecierpliwiony, brak podejścia do młodych osób.

Super lekarz, przyjazny i kompetentny.

Super lekarz, przyjazny i kompetentny.

Dr Jelonek niezwykle ciepły człowiek, kompetentny, wzbudzający ogromne zaufanie można by tak wiele naj... po prostu bardzo dobry, godny polecenia specjalista.