lekarz Ireneusz Krawczyk

2,3
2,4
2,1
2,4

Nie mam powodu do narzekań. Świetny specjalista. Fachowo objaśnił co i jak przed operacją. Lekarz, który niekoniecznie jest mega uprzejmy i bywa trochę oschły ale przecież nie na tym polega jego praca. Dla mnie najważniejsze było,że to świetny specjalista i zna się na swojej robocie. Mimo małych komplikacji moja operacja przebiegła pomyślnie i już po trzech dniach zostałam postawiona do pionu. Nie musze się już zmagać z moim bólem,który towarzyszył mi już zbyt długo i za to serdecznie dziekuje.Jak najbardziej polecam Pana doktora:)

Jestem pacjentka doktora Krawczyka i każda rozmowa z nim przebiega jak z każdym innym lekarzem. Lekarz to nie psychiatra czy przyjaciel nie będzie nam okazywał uczuć. Lekarz kompetentny z ogromną widzą ! Na wizytę u dr. KRAWCZYKA czeka się dość długo... dlaczego ma więc taki czas oczekiwania na wizytę skoro niby jest KIEPSKI ... skąd biorą się pacjenci którzy chcą się u niego diagnozowac i leczyć ?

Bardzo oschły i niemiły, sugerował, że powinnam go zastapić w jego zawodzie skoro tak sie wymądrzam, a także, że nie powinnam wiecej korzystać z jego usług z czego z checią skorzystam :)

Pierwszy raz spotkałem tak aroganckiego ,niegrzecznego i niewychowanego lekarza. Wizytę rozpoczął od "o co chodzi?".Po moim opowiedzeniu o dolegliwościach i przedstawieniu dokumentacji choroby z ostatnich lat poinformował mnie,że jestem nie przygotowany do wizyty(?)Jego cierpkie uwagi,właściwie do wszystkiego co usiłowałem powiedzieć a nawet do mojego zawodu - spowodowały,że chciałem opuścić gabinet. Wówczas to zainteresował się nieco pacjentem. Pewnie jest tak jak przyznaje pacjentka w innej opinii,że trzeba iść do dra Krawczyka prywatnie a wtedy będzie empatia a pacjent nie będzie złem koniecznym.Jak to ma miejsce w przychodni przyszpitalnej na ul. Medyków ...

powiedzieć a nawet do mojego zawodu - spowodowały,że chciałem opuścić gabinet.
Wówczas to zainteresował się nieco pacjentem.
Pewnie jest tak jak przyznaje pacjentka w innej opinii,że trzeba iść do dra Krawczyka prywatnie a wtedy będzie empatia a pacjent nie będzie złem koniecznym.Jak to ma miejsce w przychodni przyszpitalnej na ul. Medyków w Katowicach.
Czy po tylu negatywnych opiniach lokalna Izba Lekarska nie mogłaby zainteresować się zachowaniem a może i problemami tego lekarza?Korporacyjna solidarność albo tzw.brak
dowodów pozwalają takim właśnie lekarzom bezkarnie obniżac rangę zawodu.

Nie polecam nikomu tego lekarza. Mialem z nim kontakt w prywatnej przychodni w Katowicach. Lekarz jest oschly. Nieempatyczny i nie udzielił mi praktycznie żadnej pomocy.

BARDZO ALE TO BARDZO NIEUPRZEJMY. Beszta ludzi bez powodu, weszłam do gabinetu, był bardzo arogancki, bez empatii, nic praktycznie nie mówi, a jak już się odezwie to traktuje człowieka jak zło konieczne. Nie wiem jak to wygląda prywatnie, ale na nfz stanowczo odradzam. Ja nie wiem jak można zostać lekarzem i nie mieć za grosz szacunku i empatii do człowieka.

Beznadziejny lekarz. Byliśmy u niego 1 i ostatni raz. Nieuprzejmy, niesympatyczny, w pretensjami do całego świata. Dodatkowo niedokształcony i odporny na wiedzę. Trafiliśmy tam przez przypadek, ponieważ nasz lekarz był na urlopie. Nigdy więcej. Już kiedyś słyszałem negatywne opinie o nim od osoby, która kiedyś była pacjentką i jak jej teraz odpowiedziałem, że nadal lekarz przyjmuje i nic się nie zmienił, nie mogła się nadziwić, że on nadal przyjmuje. Dodam, że pacjentka ta jest również lekarzem, więc już dawno odkryła jego brak kompetencji.

Szkoda ze nie można dać ujemnych gwiazdek za uprzejmość, poświęcony czas, tłumaczenie choroby i leczenia, opryskliwy, gburowaty, granatem od pługa oderwany. Nic nie wyduka tylko dba o swoją przerwę kawowa

Pracowałam z nim w CSK. To pijak i wariat jest. Ile myśmy z nim miały na głowie! Wiecznie pijany. Uciekał nam z dyżuru obrażony, inny lekar musiał go gonić i mu odebrać kluczyki od samochodu, bo chciał jechac autem po pijaku, a ledwo stał na nogach. To było zw 13 lat temu. On jeszcze pracuje? Cos podobnego!

Gdybym miał na to zdrowie, już dawno pozew był by w sądzie. Cham, gbur, prostak, zero informacji o MOIM stanie zdrowia, milion komplikacji - zero zainteresowania. Dobre opinie chyba sam sobie wystawia na wszystkich tych stronach. Co do samego szpitala, piękny oddział jak w amerykańskim serialu, a personel chyba z głębokiego PRL.