lekarz Ireneusz Krawczyk

2,4
2,5
2,1
2,5

Dobry lekarz, ale nie lubię chodzić do neurochirurgów :) z przyczyn wiadomo jakich. Ale bardzo dokładnie analizuje badania, Rezonanse, nawet znajdzie czas dla pacjenta na oddziale :) gdy nie przyjmuje pacjentów na przychodni. Pacjentka 24 lata :)

Pacjentka 24 lata :)

Bylem operowany przez dr Krawczyka,teraz bylem na kontroli-lekarz byl nie mily,robil zemnie wariata. Po wizycie dalej nic nie wiedzialem,bo nie odpowiadal na moje pytania tylko buczal i byl beszczelny.

Świetny fachowiec, niezwykle kompetentny i uzdolniony. Byłem przez niego operowany 3 miesiące temu - guz blisko 5 cm. Osoba której można zaufać, polecam wszystkim. Wspaniały człowiek i lekarz. TK

TK

Osobiście jeszcze nie spotkałam się z tak nieuprzejmym, traktującym pacjentów jak zło konieczne lekarzem.

Gbur! Nie odpowiada na żadne pytania, z łaską mówi coś na temat pacjenta. Nie podejmie się leczenia dopóki nie dostanie pokaźnej sumki w kopercie. Wtedy nagle mu się odmienia i staje się miły! Jak jesteś biedny, to uciekaj, bo prędzej umrzesz niż ten lekarz podejmie się leczenia.

Przereklamowany, chamski wiesniak,dobrze doji, arogancki wobec pacjentow i personelu, dobrze ze nie jest zonaty bo nikt by z nim nie wytrzymal!!!!!!!!!!

Więcej uśmiechu i zrozumienia dla pacjęta

Więcej uśmiechu i zrozumienia dla pacjęta