lekarz Ireneusz Krawczyk

2,4
2,5
2,1
2,5

Gdybym miał na to zdrowie, już dawno pozew był by w sądzie. Cham, gbur, prostak, zero informacji o MOIM stanie zdrowia, milion komplikacji - zero zainteresowania. Dobre opinie chyba sam sobie wystawia na wszystkich tych stronach. Co do samego szpitala, piękny oddział jak w amerykańskim serialu, a personel chyba z głębokiego PRL.

Przez całe życie nie spotkałem tak złego człowieka. Odmówił udzielenia informacji o stanie zdrowia mojego ojca, pomimo kilku godzin siedzenia i czekania na korytarzu w nerwach i łzach ponieważ czekaliśmy rodziną na diagnozę. Lekarz zasłonił się tym, że na upoważnieniu jest wpisana tylko jedna osoba ale kto wpisuje wszystkich członków rodziny na upoważnienie do odbioru dokumentacji medycznej?! W takim stanie jedna rozdygotana osoba nie będzie w stanie wszystkie zrozumieć i powtórzyć! CZŁOWIEK BEZ SERCA I EMPATII !

Bardziej chamskiego, aroganckiego i bezczelnego lekarza nie spotkałam. Całkowity brak umiejętności kontaktu z pacjentem. Przekaz informacji praktycznie nie istnieje. Podczas rozmowy nie ma możliwości nawiązania z nim kontaktu wzrokowego. Człowiek czuje się w jego towarzystwie jak zło konieczne. Nie umie przyznać się do błędu. Potrafi tak obrócić sprawę, że pacjent czuje się winny mimo że to lekarz popełnił błąd. Wszystkim odradzam jakichkolwiek kontaktów z tym człowiekiem, bo lekarzem go nie można nazwać!!!

Witam niestety ale nie moge napisac niczego dobrego o klinice jak i o lekarzach a w szczególności dr.Krawczyk , brak jakiegokolwiek przesyłu informacji między lekarzem a pacjentem idziesz na operacje nie wiedzac co bedziesz miec robione jaką metodą po prostu nic nie wiesz . Nawet nie da sie porozmawiac z lekarzem bo albo go niema albo jest zajety albo patrzy na ciebie jak na kosmite żadnej empati .Klinika moze jest ok. Ale zachowanie lekarzy ..Jestem Bogiem.... ech szkoda

Nie mam często do czynienia z lekarzami ale ten był wyjątkowo chamski i arogancki. Oczekiwałem pomocy i fachowego podejścia ale od tego Pana nie można tego oczekiwać. Nie udziela żadnej rzetelnej informacji tylko w pretensjonalnym podejściu do człowieka to ON pytam po co do niego sie przyszło. To z pewnością nie jest lekarz z powołania, oczekiwać od niego empatii tez nie należy. Szczerze NIE POLECAM !!

Bardzo pomógł mojej mamusi.Zawsze byłam poinformowana o przebiegu leczenia , zawsze tez pomimo przeprowadzanych codziennie ciężkich operacji mogłam dowiedzieć się o postępie leczenia mojej mamy.Jestem bardzo wdzięczna Panu doktorowi za tak dużą pomoc w cierpieniu mojej mamusi.

Jest gburem i chamem. Faktur za wizytę nie wystawia. Paragon i owszem ale ja potrzebowałem faktury imiennej lecz mi odmówił.

Polecam wszystkim tego lekarza, dr Krawczyk to bardzo kompetentny lekarz, wszystko wytłumaczy prostym językiem, ma czas dla pacjenta. Byłem u niego na wizycie w nowej przychodni w Katowicach poświęcił mi prawie 45 minut. Oczekiwanie na wizytę w poczekalni też było w bardzo czystych i miłych warunkach. Teraz już wiem że wolę zapłacić za wizytę u niego ale nie czekam nie wiadomo jak długo na termin i w przynajmniej komfortowych warunkach.

Los sprawił, że bliska mi osoba trafiła w stanie zagrożenia życia do kliniki neurochirurgii w Katowicach Ligocie, a lekarzem prowadzącym był właśnie dr Krawczyk. NIE ZROBIŁ NIC, by uratować pacjenta. Jest Pan neurochirurgiem Panie doktorze, nie wiem, czy z wyboru, czy z innych pobudek ale wydaje mi się, że gdyby było to powołanie to zamiast oglądać program telewizyjny zajął by się Pan ratowaniem życia pacjenta! Dodam tylko, że w wyniku braku podjętych odpowiednio wcześnie decyzji o przeprowadzeniu zabiegu operacyjnego - pacjent kilka tygodni później zmarł. Gratuluję wszystkim chwalącym fachowość doktora, ...

Gratuluję wszystkim chwalącym fachowość doktora, którzy uiścili odpowiednią opłatę, trwoga temu kto nie zapłaci, a zrządzeniem losu trafi pod jego opiekę ... Nie życzę tego nikomu.

25 03 2010r.dr.Krawczyk usówał torbiel koloidalną trzeciej komory mózgu naszej córki-darował jej drugie życie.Po zabiegu Ola uczyła się jeść,pisać,miała kłopoty z pamięcią.Po 6 miesiącach rehabilitacji wróciła do pełnej sprawności.Dziś pracuje,mieszka sama i cieszy się życiem.