dr n. med. Ireneusz Łątkowski

Chirurg plastyczny

Prawdziwy Artysta i cudotwórca. Nie myślałam, że ktokolwiek będzie w stanie mi pomóc z moim okropnym nosem, a jednak się myliła. Fantastycznie go skrócił i wyrównał. Naprawdę polecam każdej kobiecie.

Zdecydowanie najlepszy specjalista z jakim okazję miałam się spotkać. Żaden lekarz nie podszedł do mnie z takim profesjonalizmem. Od teraz na każdym kroku będę chwalić jego i jego gabinet. Dzięki niemu nareszcie nie jest mi smutno, kiedy patrzę na mój nos.

Doktor Łątkowski zajmował się moim nosem, a dokładnie usunięciem garba i skróceniem go. Po 3 tygodniach mogę spokojnie stwierdzić, że spisał się na medal. Nos jest wręcz idealny. Trochę się bałam, że będzie to sztucznie wyglądało, ale jest prześliczny.

Strach przed operacją nosa był ogromny, na szczęście teraz wiem, że nie było się czego bać zwłaszcza, że operował mnie taki specjalista jak doktor Ireneusz Łątkowski! Efekt jest super, nareszcie mam piękny prosty nos, o którym marzyłam całe życie!

Warto było czekać na konsultacje i operacje - Pan Doktor dal mi ciało, o jakim już dawno przestałam marzyc. Biust wyszedł piękny, podobnie brzuch po plastyce, teraz myślę jeszcze o zmarszczkach. Podejście Pana Doktora naprawdę wspaniale, miły personel kliniki, bardzo dobre warunki, ceny niewygórowane. Jestem w pełni zadowolona i śmiało polecam Pana Doktora wszystkim!

Byłam, sprawdziłam i z czystym sumieniem mogę polecić. Była to moja druga operacja, jednak pierwsza u dr Łątkowskiego. Jestem bardzo szczęśliwa, że udało mi się znaleźć tak super kompetentnego i profesjonalnego chirurga. Wszystko przebiegło tak jak należy, a efekty są wręcz niesamowite.

Zdecydowałam się na powiększenie piersi właśnie u dr Łątkowskiego w klinice, bo znalazłam w Internecie mnóstwo pozytywnych komentarzy na jego temat. Jestem już parę tygodni po zabiegu i jestem bardzo zadowolona. Nie żałuje nawet jednej złotówki, którą wydałam na powiększenie moich piersi.

Do doktora Łątkowskiego trafiłam z polecenia koleżanki. Miałam robioną operację uszy. Bardzo się denerwowałam, ale teraz już wiem, że nie było czym. Wszystko przebiegło tak jak należy, a efekt jest rewelacyjny. Bardzo polecam

Miałam robioną operację nosa u doktora Łątkowskiego i jestem bardzo zadwolona z efektu. Wszystko przebiegło bez powikłań. Samo podejście do pacjenta w klinice jest na najwyższym poziomie. Zarówno lekarz jak i cała ekipa w klinice są kompetentni, bardzo mili o pomocni

Polecam doktora Łątkowskiego I klinikę www.chp.pl, miałem robioną przegrodę nosową.