dr n. med. Ireneusz Łątkowski

Chirurg plastyczny

Robilam powieki.Zabieg co do powiek udany,ale z jednej strony zbyt grube,nierowne szycie, jest zgrubienie i blizna w kaciku oka.

Niedawno robiłam u dr Łątkowskiego operacje nosa(kostno-chrzestna)Sam doktor-miły,sympatyczny,komunikatywny,z poczuciem humoru.Jesli chodzi o sam zabieg-bez komplikacji,ale przez 3 dni po zabiegu-to tragedia! nie wierzcie ze to nie boli:) narazie jestem jeszcze w procesie gojenia,ale juz po zdjęciu gipsu;efekt taki sobie,bez rewelacji...Ze wzgledu na bol,koszt i ile nerwów trzeba w to włozyc drugi raz na pewno bym się nie zdecydowała na ZADNA operacje plastyczna!!!

Świetny lekarz, wspaniały człowiek. Miałam wszczepiany implant bródki. Jestem bardzo zadowolona i śmiało mogę wszystkim polecić usługi doktora Łątkowskiego :)

Mialam robiana krzywa przegrode i maly garbek dwa miesiace temu i jestem bardzo zadowolona podejsciem do pacjenta operacja przebiegla bez powiklan nosek jest sliczny i co najwazniejsze nic nie bolalo!! bardzoo jestem zadowolona i Polecam:))

10 stycznia 2011 powiekszalam piersi u doktora...po 2 dniach spokojnie moglam wracac do domku dzisiaj mija dopiero 3 dzien po operacji a ja juz chodze,oczywiscie ze boli ale jest to bol do wytrzymania...piersi wygladaja ok opuchlizna prawie mi juz zeszla(co jest expresowym tepem bo kolezanki po operacji goily sie nawet do 2 tyg)....lekarz jest mily jak rowniez pielegniarki i cala obsluga pensjonatu do ktorego pacjent jest kiesrowny po zabiegu.....jak dla mnie rewelka...polecam serdecznie tymcardziej ze efekty pracy doktora znam juz od roku poniewz kolezanki robily tam nos i piersi takze rezultaty byly ok dlatego zdecydowalam sie na tego lekarza...Gosia

Korekta nosa po sciagnieciu gipsu nos byl krzywy i spuchniety dr. latkowski twierdzil ze po 6 miesiacach bedia dobrze wygladal minelo 8 miesiecy opuchlizna zeszla ale nos jak byl krzywy tak pozostal. Nastepnie co mi sie nie podobalo to dokonca nie wiedzialem ile mam za zabieg zaplacic? na koncu dr. powiedzial a niech bedzie tyle i tyle wiem ze niektorzy pacjenci placili mniej ale mieli to samo robione co Ja ?Dlaczego

Ja 5 lat temu robiłam sobie korektę nosa i przegrodę nosową u dr Łątkowskiego. Dostałam jego namiary z polecenia. Miałam "garbaty" nosek, a teraz mam taki subtelny i dopasowany do twarzy. Żadnych powikłań nie miałam. Pan doktor zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie względem podejścia do mnie jako pacjentki.Polecam dr Łątkowskiego.

Jestem 7 miesięcy po korekcie nosa u Łątkowskiego. Lekarz z ogromnym doświadczaniem i wyczuciem estetycznym. Taktowny, rzetelny. Mądry i odpowiedzialny człowiek. Zrobił mi śliczny nosek dopasowany do rysów twarzy. Po operacji nie pozostawia pacjenta samego.