dr n. med. Ireneusz Skarbiński

Ginekolog

Witam! Czy ktoś mógłby podać cenę za wizytę u doktora,ponieważ On sam w rozmowie telefonicznej nie chciał tego zrobić, a ja chciałabym m.w. wiedzieć w jakich granicach oscyluje koszt wizyty.Bardzo proszę o odpowiedż .

To jest jedyny lekarz,który chorą traktuje bardzo poważnie, ma dla niej czas, wzbudza zaufanie dlatego polecam go i będę nadal polecać znajomym. Celowo nie podaję kosztu wizyty - dla mnie jest to nie istotne i pewne, że za dobrą i uczciwą pracę powinien mieć godną zapłatę a czy ją ma?...... Można i poszukać innego, który przjmuje w przchodni i " za darmo". Ale jakość się liczy. Pana doktora Skarbińskiego spotkałam na swojej "chorej" drodze ponad 30 lat temu - jednak do chwili obecnej nie wpadł w rutynę.

Pan Skarbinski zostal mi polecony przez moją mamę, jej z kolei poleciły koleżanki. Wczesniej bylam u kilku innych ginekologow (panstwowo), jednak dopiero z wizyty pana Skarbinskiego (prywatnej) bylam bardzo zadowolona. Przemily czlowiek. Wszystko mi dokladnie wyjasnil. Okazalo sie, ze nic mi nie dolega :)Dr Tupaj stwierdzil u mnie chorobe (celowo nie podaje jaka). W tej samej przychodni w Legnicy pani ginekolog ja potwierdzila. Natomiast dr Skarbinski stwierdzil, ze wszystko jest w porzadku i wyjasnil dlaczego pozostali lekarze mogli sadzic inaczej. Cytologie mialam robiona na miejscu. Czlowiek zloto. Jestem bardzo zadowolona. Obecnie mieszkam w Anglii, ale na wizyty kontrolne zawsze umawiam się do tego lekarza. Naprawde serdecznie polecam!

Jest moim "dow cipnym "/ze względu na specyficzny dowcip/lekarzem,przemiłym,kompetentnym specjalistą ...i choć jestem Jego klientką od 1985r. nie spotkałam tak cudnego ginekologa.Traktuje mnie i moją już 21 letnia córkę /od pewnego czasu nowa klientkę/z dużą uwagą i skrupulatnością,co powoduje,ze po badaniu wychodzimy zadowolone z ogromnym poczuciem bezpieczeństwa ,ze troszczy się o nas szczególnie dobrze!pozdrawiam..polecam!

Od ponad 10 lat korzystam z konsultacji u Pana dr Skarbińskiego. Mam pełne zaufanie do wiedzy i kompetencji Pan Doktora. Jest wyjątkowy jako specjalista ginekolog i jako człowiek. Dużo zdrowia Pania DOKTORZE :)

Prawdziwy lekarz z powołania. Byłam u większości ginekologów w Legnicy (część żeńska- dramat..), od 2009 tylko dr Skarbiński, na resztę szkoda kasy, czasu i nerwów.

Znakomity specjalista,bardzo sympatyczny i miły polecam wszystkim kobietą. Leki, które mi przepisał zadziałały od razu i jestem z tego powodu zadowolona:) POLECAM!

Od 1998 roku to jedyny lekarz u którego się konsultuje i za nic w świecie nie zmieniła bym go na żadnego innego. Mam zaufanie a to najważniejsze dla mnie, jest w 100% lekarzem jak to moja mama mówiła...z powołania.Razem przechodziliśmy 3 moje ciąże i każda szczęśliwa a teraz prowadzimy 4 i tez mogę z czystym sumieniem powiedzieć nie poszła bym nigdzie indziej.

Witam. Czy mogłyby ktos odpowiedziec....Czy dr Skarbiński przyjmuje na NFZ? Jak tak, to gdzie?? I ile kosztuje wizyta w gabinecie prywatnym?

Koszt wizyty nie jest istotny, gdy można uzyskać zrozumiałą informację na każdy temat medyczny. Już 20 lat mogę liczyć na wsparcie i dobre ukierunkowanie leczenia. Pan Doktor Skarbiński to wspaniały lekarz i człowiek. To lekarz z pasją i powołaniem.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Legnica"?

Janusz Lewandowski

Gabinet Medycyny Estetycznej