dr n. med. Ireneusz Walaszek

Chirurg ogólny

Jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu doktora Walaszka, jakości wizyty i człowieka jakiego miałem przyjemność spotkać. Przed wizytą był stres ale podejście Pana doktora do pacjenta sprawiło że wszystko odpuściło. Na samym początku doktor wychodzi do pacjenta, wita w drzwiach, podaję rękę i zaprasza do gabinetu - niespotykane u lekarzy. Po zamknięciu drzwi dr przeprowadza wywiad i cierpliwie słucha pacjenta. Następnie zapoznaje się z przeniesionymi wynikami badań i tłumaczy dokładnie co nam się przydarzyło i wyjaśnia co dalej z tym możemy zrobić, jakie są za i przeciw, jakie są rokowania. Na wszystkie zadane pytania odpowiada, pokazuje na ekranie co jest nie tak i w jaki sposób zamierza nam pomóc, co chce zrobić żeby nas wyleczyć i sprawić żeby ręka już nie bolała. Nie ma żadnego pośpiechu, lekarz sam zachęca do zadawania pytań i udziela wszelkich i zrozumiałych wyjaśnień. Pan doktor naprawdę chcę nam pomóc i czuć że głęboko w to wierzy przez to i ja poczułem że wszystko ułoży się pomyślnie. Wcześniej z moim problemem byłem u 3 lekarzy ortopedów: nr 1 - zalecił abym oszczędzal rękę i dał L4 na parę dni, nr 2 - trafił z diagnoza i w zasadzie tyle, nr 3 - zdiagnozował i powiedział że to jest ponad jego możliwości i odesłał do chirurga reki. Dr Walaszek zaptoponowal konkretne leczenie i będzie walczył o moją prawa dłoń, za parę miesięcy trudna operacja. Jednak czuje ze moje zdrowie jest we właściwych rękach, wiem to. Lekarz od trudnych przypadków, z którymi inni nawet nie chcą podjąć rękawic...

Pan Doktor musi sporo poprawcowac nad relacjami interpersonalnymi; jest opryskliwy...i jesli ma leczyć na NFZ traktuje pacjentów okropnie. Na co zresztą, specjalnie nie ma czasu...poświęca pacjentowi max 3 minuty. Bez zapisów, bez kartotek, bez zwolnień lekarskich (lepiej się upominac, bo sam nie ma czasu na takie dyrdymały). Moj wypis ze szpitala, został sporzadzony po kilku dniach od wyjścia (ze tez nikt nie zrobił jeszcze jakiegoś autytu w szpitalu). Przyszedł pocztą po tygodniu. Z błędami merytorycznymi,ale tez i jakby nie moim opisem zabiegu. Z korytarzowych rozmów z innymi pacjentami, wynikło, ze wszyscy byli tak traktowani i wszyscy dostali dziwne wypisy. Dziwne, bo bardziej minimalistycznych już się chyba nie dało zrobić. I zawsze wszystko ok, nawet jesli tak nie było. Ogólnie, jesli wizyta jest prywatna, to nawet Pan Doktor stara się jakoś wypaść....na NFZ dramat; umawia 20 osób na tę samą godzinę. Niech czekają! Inna sprawa, że przy 2-3 minutach, opóźnienia sięgają najwyżej 2 godzin....To jedyny lekarz jakiego znam...i nie chcę znac.

Jestem z Wrocławia i to dzieki Wam udało mi sie do niego trafic za co goraco Wam dziekuje i innym ktorzy szukaja naprawde dobrego lekarza bardzo polecam lecze sie u I. Walaszka rok czasu teraz bedzie mi robil druga operacje i choc ze Szczecina do Wroclawia jest kawalek trase ta pokonuje z najwieksza przyjemnoscia nawet gdy jade na konsultacje ktore trwaja kolo 15 minut i zaraz trzeba wracac do domu. Pelen profesjonalizm, rzeczowy i nie owija w bawelne a pozatym nie chodzi z glowa w chmurach i jest bardzo kontaktowy. Nasi Wroclawscy magicy powiedzieli mi ze juz nic nie da sie zrobic i cale szczescie sie mylili bo dla Walaszka nie ma rzeczy niemozliwych i chodzbym mieszkal na koncu swiata to i tak bym do niego jezdzil bo naprawde warto i kazdemu z czystym sumieniem polecam i zycze wszytkim duzo zdrowia oraz zeby na swojej drodze spotykali tylko takich lekarzy jak Ireneusz Walaszek pozdrawiam ;)

JESTEM POD MIŁYM WRAŻENIEM. PEŁEN PROFESJONALIZM. DELIKATNY I BARDZO GRZECZNY. POLECAM :-))

JESTEM POD MIŁYM WRAŻENIEM.
PEŁEN PROFESJONALIZM.
DELIKATNY I BARDZO GRZECZNY.
POLECAM :-))

rewelacyjny chirurg reki,calkowity profesjonalista i znakomity czlowiek.podejmuje sie kazdego przypadku.jak jestes przez niego leczony,to napewno zostaniesz wyleczony.pozdrawiam doktorze,Pawel Podyma

Liczy się tylko kasa i czas Pana doktora. Nie traci Pan Walaszek czasu na zbędne rozmowy. Zabieg za zabiegem a to, że nie zawsze udanym nie ma znaczenia.

Naprawił błąd swojego szefa,mogę znowu używać lewej ręki.Nie ma mowy o rutynie,każdy pacjent jest inny ale tak samo ważny.

Lekarz z powołania. Nie pozwoliłabym nikomu innemu leczyć mojej ręki. Zawsze znajduje czas dla pacjenta, nawet gdy się go szuka w szpitalu. Polecam każdemu kto potrzebuje sprawdzonego lekarza. Proponuję zajrzeć na stronę www.znanylekarz.pl

niesamowity lekarz wesoły, uśmiechnięty, wytłumaczy szczegołowo,zadnemu innemu lekarzowi nie pozwoliłabym operowac ręki tylko jemu. posiada olbrzymią wiedzę i doświadczenie,zawsze odpowie na każde pytania takiego lekarza to ze świecą szukac.