dr n. med. Ireneusz Warzocha

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

2,6

Omijać szerokim łukiem. Czuć w gabinecie brak zainteresowania pacjentem. Jestem zniesmaczona jego podejściem do starszej osoby. Na pytanie co poradzić na ból nóg, Pan doktor odpowiedział że ciocia jest stara i tak będzie. Na pytania odpowiada niechętnie, badanie przeprowadza szybko.

Bardzo dobry chirurg naczyniowy. Jedyny, który dokładnie wytłumaczył co się dzieje i jak należy postępować. Do tego bardzo kontaktowy i uprzejmy.

Nie polecam absolutnie nikomu. Doktor zachowywał się tak, jakby zależało mu na jak najszybszym pozbyciu się pacjenta z gabinetu. Nie słuchał, przerywał w pół zdania, badanie wykonał w sposób niepełny, a do tego bolesny (zbadał tylko tętnice, mimo, że zgłaszałem problemy z żyłami powierzchniowymi, aparatem do dopplera naciskał tak mocno, że porobiły mi się siniaki). Stwierdził, że nic niepokojącego nie znalazł i zupełnie nie przejął się zgłaszanymi objawami, nie był w ogóle zainteresowany głębszym szukaniem przyczyny dolegliwości. Na zadawane pytania odpowiadał na siłę pojedynczymi słowami i widać było, że denerwują go one. Gabinet opuściłem z poczuciem totalnego zlekceważenia. Nie spodziewałem się takiej sytuacji, a była to wizyta prywatna.

Niestety mam podobne odczucia po wizycie u Pana doktora jak Pan, który zamieścił komentarz 13-03-2013 roku. Pan Doktor zachowuje się jak uczeń w podstawówce podczas odpowiedzi przy tablicy. Zero wyjaśnień, jako wyjaśnienia wręczył ulotkę, która ma wszystko tłumaczyć. Badanie zostało wykonane pobieżnie. USG obu kończyn Pan doktor wykonał w ciągu 3 minut, gdzie inni lekarze wykonują to badanie na obu nogach prawie 20 minut. Oceniam Pana Doktora bardzo negatywnie i nie polecam innym pacjentom.

Polecam wszystkim pacjentom pana doktora- kompetentny, dokładny, konkretny, bardzo zainteresowany pacjentem, wzbudza ogromne zaufanie,zdecydowanie polecam!