Chirurg Ogólny Siemianowice Śląskie

dr n. med. Jarosław Słota

Bańgów, Siemianowice Śląskie

Z panem doktorem spotkałam się 8 lat temu ,kiedy zachorowałam po 18 latach drugi raz na raka.Lekarz który mnie prowadził dał mi skierowanie na operację i pożegnał się zemną.Wtedy załamana, przestraszona,zapłakana trafiłam do PANA DOKTORA.W dniu pierwszej wizyty ,już się dowiedziałam jaki będzie mój plan leczenia.Dzięki Niemu przetrwałam chemie operację radiologie.Po roku wyszły mi jakieś niewiadomego pochodzenia zmiany na kościach.Jestem ciągle pod kontrolą onkologa,ale każdy wynik najpierw konsultuję z PANEM ...
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Tomasz Kiołbasa

Traumatolog, Ortopeda

NZOZ DELTA
Kościelna 61
41-103 Siemianowice Śląskie

Lekarz naprawdę z powołania. Rzadko spotyka się lekarzy tak zaangażowanych w leczenie pacjenta. Pierwszy raz się zetknęłam z tym, że lekarz dzwoni do pacjenta upewnić się, czy wszystko jest ok i czy pacjent pamięta o ćwiczeniach (które w tym wypadku były bardzo istotne dla pozytywnych efektów leczenia). Pan doktor wszystko wyjaśnia, czasem nawet pokazując na modelu. Poświęca pacjentowi tyle czasu, ile trzeba.
W moim przypadku leczenie zakończyło się pomyślnie. Gorąco ...

dr Marek Grabowski

Bańgów, Siemianowice Śląskie

Zawsze przyjmował mnie w przychodni ze szczerym i serdecznym uśmiechem na twarzy w asyście przemiłych pielęgniarek. Mówił nie martw się dziecko choć ja już półwiekowa jestem, „naprawimy, zdążymy i pójdziesz do pracy” i już za parę dni idę, po półrocznej rekonwalescencji. Bardzo jestem zadowolona z zabiegu plastycznego jakiego dokonał pan dr Marek Grabowski. Polecam to może złe słowo, bo kto chce ulegać nieszczęśliwemu wypadkowi, ale jeżeli już ulegnie to z ...
Opinia dodana przez: Ewelina

dr n. med. Ireneusz Warzocha

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

DENTOMED Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ulica E. Orzeszkowej 20
41-103 Siemianowice Śląskie

Omijać szerokim łukiem. Czuć w gabinecie brak zainteresowania pacjentem. Jestem zniesmaczona jego podejściem do starszej osoby. Na pytanie co poradzić na ból nóg, Pan doktor odpowiedział że ciocia jest stara i tak będzie. Na pytania odpowiada niechętnie, badanie przeprowadza szybko.

lekarz Sebastian Mosiej

ulica 1-go Maja 9
41-100 Siemianowice Śląskie

Ogromna kompetencja, szacunek dla Pacjenta, życzliwość i profesjonalizm. Bardzo dobry specjalista- rzetelnie przeprowadzony zabieg.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Barbara Tomaszek-Słota

Internista, Chirurg ogólny

Euro-Klinika Sp. z o.o.
Wyspiańskiego 3
41-100 Siemianowice Śląskie

Jeszcze nigdy nie bylam tak zirytowana po wizycie u lekarza. Majac duzego żylaka ktory nie wyglada zbyt dobrze poszlam na wizyte do Pani "doktor" aby dowiedzieć sie co robic jak leczyc. Pani doktor zapytala co mi się w nim nie podoba i od razu zapytala czy chce go usunac..zero konkretow rozmowy. Zrobic badanie wypisac recepte i wypad z gabinetu. Nie polecam! Strata czasu.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Andrzej Kamiński

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Euro-Klinika Sp. z o.o.
Wyspiańskiego 3
41-100 Siemianowice Śląskie

Bardzo dobry specjalista, zyczliwy i bardzo uprzejmy. Dobro pacjenta stawia ponad wszystko. Duzo caluskowwwww

Opinia dodana przez: Kalina

Rafal Ebisz

Chirurg urazowy, Chirurg transplantolog

Bańgów, Siemianowice Śląskie

wykonał operacje plastyczną i skorygował mi nosa. wg mnie lekarz jest dokładny. skutecznośc jego leczenia potwierdził lekarz prowadzący z przychodni na Wspólnej. Dodatkowo ekspresem i komfortowo pozbyłem się moich zębów mądrości, które w cale okazały się nie byc takie mądre, podobnie jak ja.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Bogusław Podlewski

Szpital
Jana Pawła II 2
41-100 Siemianowice Śląskie

Nic gorszego nie może się przytrafić jak leczenie u wiecznie śmierdzącego alkoholem konowała.Brak jakichkolwiek kompetencji poza wysokim mniemaniu o sobie.Nie polecam nawet swoim wrogom.
Opinia dodana przez: Michał

lekarz Jan Kądziela

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Stomatologiczna Bożena Ksol
al.Sportowców 1a lok 4
41-100 Siemianowice Śląskie

człowiek zakłamany , bez kultury osobistej, jego "leczenie" odleżyn u mojego ojca wysłało tatę do grobu, widząc skutki swoich działań próbował zwalić wszystko na mnie i moją rodzinę , że źle wykonywaliśmy jego instrukcje, po czym wyszedł i już się nie kontaktował, człowiek bez empatii dla pacjenta, nie mam pojęcia jak ktoś taki może być lekarzem, stanowczo odradzam
Opinia dodana przez: Wojtek

Chirurdzy ogólni w Siemianowicach Śląskich