dr n. med. Wojciech Madziara

Chirurg dziecięcy

Świetny doktor z podejściem do małego pacjenta,ogromna wiedza poparta dużym doświadczeniem. Spokojnie tłumaczy co i jak,doktor z powołania. Byłem u niego z dzieckiem ,polecam każdemu rodzicowi takiego onkologa dziecięcego. Byłem w tym roku u niego konsultować się w moim przypadku,także wykazał się dużą wiedzą i mieliśmy z żoną 54minutowy wnikliwy wykład onkologiczny :). Świetny doktor polecam z całego serca.

Spokojnie tłumaczy co i jak,doktor z powołania.
Świetny doktor polecam z całego serca.

Wspaniały lekarz. Gorąco go polecam. Od kliku lat zajmuje się naczyniakiem moje córki i od pierwszej wizyty sprawił na mnie duże wrażenie. Półtorej roku temu mieliśmy z żoną chwilę załamania gdyż terapia nie przynosiła efektów i zaczęliśmy myśleć o zmianie sposobu leczenia, a tym samy o poszukanie innego lekarza. Podczas wizyty powiedzieliśmy doktorowi o swoich wątpliwościach, na co on z pełnym spokojem przekonywał nas aby się jeszcze nie poddawać i dać mu czas. Teraz wiem, że wiedział co mówi. Nie od razu widać efekty. Przez ostatni rok naczyniak zaczął się wchłaniać i obecnie wygląda zdecydowanie lepiej. Piszę to dla tych wszystkich rodziców żeby zaufali doktorowi Madziara i byli w tym konsekwentni. Ja jestem mu bardzo wdzięczny i gorąco go polecam, tym bardziej, że jest też człowiekiem bardzo miłym i sympatycznym. Oby więcej takich lekarzy! Lekarz z powołania. Dziękuję doktorze!

Najlepszy lekarz, jaki kiedykolwiek leczył moje dziecko. Wszystko mu zawdzięczam. Uratował życie i zdrowie mojej córki.

Najwspanialszy człowiek, jakiego dano mi było spotkać. Niedość, że jest piekielnie zdolnym fachowcem, który uratował moje zdrowie, to przede wszystkim jest wspaniałym człowiekiem, zawsze uśmiechnięty, z poczuciem humoru, niemozliwie miły i zawsze pełen nadzei, do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, wszystko dokładnie tłumaczy, dodaje pozytywnej energii, nigdy nie wygląda na zmęczonego, wiecznie pełen wigoru, bardzo charakterystyczny, pocieszny człowiek, na sam jego widok na mojej twarzy pojawia się uśmiech. A przy tym wszystkim jest niesamowicie skromny i pokorny. Prawdziwy lekarz z powołania. Jest absolutnym mistrzem w swoim fachu, nikomu tak nie ufam, jestem już po dwóch operacjach przeprowadzonych przez dr. Madziarę, ale w tym miesiącu kończę 18 lat i boli mnie to bardzo, że muszę zakończyć współpracę z tym cudotwórcą (dr jest chirurgiem niestety tylko dziecięcym). Jest po prostu niesamowity, traktuję go jak rodzinę, chapeau bas doktorze, nie ma drugiego takiego jak Pan. Naprawdę, nie znam wspanialszego człowieka od Pana.

Rewelacyjny i niezwykle uprzejmy człowiek,wybitny specjalista,niesamowite podejście do dzieci,same superlatywy.Moją 11 letnią córkę przyjęto do szpitala stwierdzając ropień piersi,oczywiście mylnie.Jedno badanie palpacyjne przeprowadzone przez doktora i w pełni trafiona diagnoza,guz piersi,który rosnął w centymetrach na tydzień.Zalecił rezonans,potem biopsja i operacja .Wycięty gruczolakowłókniak miał 13cm x 12 cm ,prawdziwy gigant,urósł w zaledwie niecałych dwóch miesięcy.W czerwcu 2014 była operacja a po olbrzymim rościeciu na piersi nie ma prawie śladu ,nawet nie widac że połowa piersi była rozcięta,córka jest bez blizny pooperacyjnej ,po prostu mistrz świata.Polecam szczerze to naprawdę rewelacyjny specjalista i wspaniały człowiek.Teraz jezdzimy na wizyty kontrolne ,czasem trzeba się naczekać ale warto,zawsze uśmiechnięty lekarz i żartobliwy on chyba nigdy nie jest zmęczony i nie miewa złego humoru, nie traktuje ludzi z góry.POLECAM

Bardzo miły, rzeczowy lekarz. Polecam szczególnie rodzicom z małymi dziećmi.

Bardzo miły, rzeczowy lekarz. Polecam szczególnie rodzicom z małymi dziećmi.

Wspaniały doktor, wspaniały człowiek. Dziękuję Panie doktorze:)

Wspaniały doktor, wspaniały człowiek. Dziękuję Panie doktorze:)

Jest lekarzem, ale nie tylko. Jest przede wszystkim człowiekiem i przyjacielem. Sama leczyłam się przez ponad 3 lata i jest w moim przekonaniu jak moja rodzina!!

Chciałabym podziekowac dr Madziarze i dr.Juraszczykowi którzy opiekowali sie mna od 1989r-2006r. Dzieki nim dzisiaj zyje i sama zakladam własna rodzine. Wspaniali lekarze!!Zyczliwi!! Dr Juraszczyk i dr Madzira na zawsze pozostana w moim sercu. Dzieki nim zyje Milena z Częstochowy.

Dzieki nim dzisiaj zyje i sama zakladam własna rodzine.
Wspaniali lekarze!!Zyczliwi!!
Dr Juraszczyk i dr Madzira na zawsze pozostana w moim sercu.
Dzieki nim zyje
Milena z Częstochowy.